صادرات میز پینگ پنگ ضد آب عمده مقاوم

آنچه در این مقاله میخوانید...

نگاهی بر صادرات میز پینگ پنگ شیشه ایسود حاصل از صادرات میز پینگ پنگ باشگاهیکشورهای هدف صادرات میز پینگ پنگ آپارتمانیصادرکننده برتر میز پینگ پنگ پارکی مقاوم

تولیدات انواع میز پینگ پنگ ضد آب در کشور ما با رشد و شکوفایی بسیار مطلوبی مواجه شده است و به همین دلیل شاهد صادرات انواع و اقسام این محصولات به کشورهای همسایه نیز هستید. در واقع می‌ توان ادعا کرد که از طریق صادرات انواع میز پینگ پنگ، سود مالی خیلی خوبی برای اقتصاد کشور ما به ارمغان می آید و اگر بتوان حمایت بیشتری از کالاهای تولید شده در ایران داشت، قطعاً سرانه صادرات با افزایش مواجه شده و می توانیم به رشد و شکوفایی اقتصادی بیش از پیش امیدوار باشیم.

صادرات میز پینگ پنگ ضد آب عمده مقاوم

نگاهی بر صادرات میز پینگ پنگ شیشه ای

نگاهی بر صادرات میز پینگ پنگ شیشه ای برای صادرات نوع با کیفیت میز پینگ پنگ باید به صورت مرحله به مرحله اقدام کرد. در وهله اول باید انواع و اقسام این کالاها به بازار داخلی عرضه شوند و اگر در بازار داخلی با استقبال خوبی مواجه شدند، می توانیم به افزایش حجم فروش آنها در بازار داخل و خارج امیدوار باشیم.

ناگفته نماند که اگر محصولات ایرانی در بازار داخل کشور با استقبال خوبی مواجه شد، باید سرانه صادرات را با کشورهای عراق و افغانستان و پاکستان شروع کنیم و پیشنهاد می شود که در مرحله اول حجم کمی از انواع اجناس به کشورهای مربوطه صادر شوند.

اگر میزهای پینگ پنگ ایرانی در داخل کشور های مربوطه نیز مورد اعتماد گرفتند، می توان به فکر صادرات نوع مرغوب انواع این اجناس به کشورهای امارات، قطر و کویت افتاد. طبیعتاً اگر کالای ایرانی بتواند به بازار کشورهای متمول عربی برسد، سود مالی فوق‌ العاده‌ ای نصیب صادر کنندگان و نصیب اقتصاد کشور ما خواهد شد.

قطعاً مستحضر هستید که صادرات از اصلی ترین ارکان اقتصادی هر مملکت می باشد و زمانی می‌ تواند اقتصاد یک کشور ادعای شکوفایی کند که صادراتش به رشد ویژه ای برسد.

پس از صادرات به کشورهای حاشیه خلیج فارس، می توان به فکر صادرات به اروپا افتاد. در وهله اول باید انواع و اقسام این میزهای پینگ پنگ به کشور ترکیه صادر شوند. اگرچه ترکیه در همسایگی کشور ما قرار دارد، ولی کثیری از جهانیان کشور ترکیه را یک کشور اروپایی می دانند.

این کشور نیز با سبک و سیاق اروپایی اداره می‌ شود. اگر میزهای پینگ پنگ ایرانی مورد استقبال مردم ترکیه واقع شدند، آن موقع می توان برای صادرات انواع میز پینگ پنگ به کشورهای اروپایی برنامه ریزی کرد.

سود حاصل از صادرات میز پینگ پنگ باشگاهی

سود حاصل از صادرات میز پینگ پنگ باشگاهی اگر صادر کنندگان در پارت های اول چشمداشت خاصی به سود ناشی از صادرات نداشته باشند و سود به دست آورده شده را صرف هزینه برای افزایش تناژ صادرات کنند، قطعاً پس از مدت زمان اندک به سود مالی خیلی خوبی دست پیدا خواهند کرد.

اقتصاد کشورمان نیز در این حالت متحول خواهد شد. یعنی در پارت های اول باید تمام مبالغ به دست آورده شده خرج افزایش کیفیت کالاها و همچنین به وجود آوردن شرایط بهتر بشود.

امروزه تولید کنندگان متعددی در راستای تولید انواع میز پینگ پنگ فعالیت می‌ کنند و یکی از اصلی ترین دلایل بالا رفتن درجه کیفیت این اجناس، رقابت سنگینی می باشد که بین برندهای تولید کننده شکل گرفته است.

هر یک از تولید کنندگان بر این سعی و تلاش هستند که با در نظر گرفتن شرایط مساعدتر حجم فروش خود را افزایش دهند. برای شناسایی معتبر ترین برند های تولید کننده می توان رزومه و سوابق کلیه این برندها را مورد نقد و بررسی قرار داد. در این حالت شما می توانید معتبر ترین مارک های تولید کننده را شناسایی فرمایید.

کشورهای هدف صادرات میز پینگ پنگ آپارتمانی

کشورهای هدف صادرات میز پینگ پنگ آپارتمانی هدف اصلی صادرکنندگان برای صادرات انواع میز پینگ پنگ در وهله اول کشورهای کوچک همسایه می باشد. علی الخصوص کشور عراق تعامل خیلی خوبی با کشور ما دارد و سالانه حجم زیادی از محصولات هر دو مملکت به یکدیگر صادر شده و رضایت همگان جلب می شود.

پس بهتر می باشد که در وهله اول صادر کنندگان هدفشان را روی کشور عراق بگذارند و در مرتبه بعدی به کشورهای دیگر به فکر کنند. لازم به ذکر است که اگر سطح کیفی انواع میز پینگ پنگ ایرانی بالاتر برود می توانیم برای صادرات به اروپا نیز برنامه‌ ریزی داشته باشیم.

شرکت های تولید کننده میز پینگ پنگ یک سری از عوامل را به طور دقیق مورد نقد و بررسی قرار خواهند داد و در نهایت یک نرخ واحد را برای این اجناس در نظر می گیرند. پس از اختصاص یافتن قیمت نهایی کلیه مشتریان با توجه به ارقام در نظر گرفته شده برای خرید انواع میز پینگ پنگ اقدام خواهند کرد.

لازم به ذکر است که با اتخاذ یک سری از راهکارها می توان تهیه میز پینگ پنگ را با پرداخت مبالغ مناسبتری نیز انجام داد و از مزایای متعدد این میزها بهره مند شد و از مبالغ مناسب نیز برخوردار گشت.

صادرکننده برتر میز پینگ پنگ پارکی مقاوم

صادرکننده برتر میز پینگ پنگ پارکی مقاوم صادر کننده برتر میز پینگ پنگ پارکی مقاوم باید چند فاکتور مهم و اساسی را در عرضه این اجناس به بازار خاورمیانه لحاظ کند. این عوامل به شرح زیر می باشند:

کیفیت مطلوب: صادرکنندگان میز پینگ پنگ باید سبد کالایی خود را از با کیفیت ترین اجناس انباشته سازند. قطعا می‌ دانید که مشتریان خارجی به دنبال تهیه یک کالا با کیفیت خیلی خوب هستند و در مراتب بعدی به موارد دیگر فکر می‌ کنند. پس نهایت دقت و وسواس باید به کار برده شود تا با کیفیت ترین اجناس در سبد کالایی صادرکنندگان قرار گیرد.

قیمت مناسب: صادرکنندگان باید مبالغ مناسبی را نیز برای فروش انواع این محصولات در نظر گیرند. همانطور که مستحضر هستید در خارج از بازار کشور ما نیز در مواقعی رکود اقتصادی رخ می دهد، پس کاملاً طبیعی می باشد که خریداران خارجی نیز تمایل داشته باشند که میز پینگ پنگ را با پرداخت مبالغ مناسب تهیه کنند.

لازم به ذکر است که در نظر گرفتن قیمت مناسب شاه کلید سبقت گرفتن از رقبای خارجی می باشد.

اطلاع رسانی درست: باید همراه با میزهای پینگ پنگ یک کاتالوگ به زبان بین المللی به مشتریان خارجی عرضه شود تا مشتریان اعتمادشان بیش از پیش جلب شده و برای پارت های بعدی نیز، میزهای پینگ پنگ ایرانی را انتخاب نمایند.

بسته بندی مناسب: باید بسته بندی خیلی مقاوم و با کیفیتی برای عرضه انواع میز پینگ پنگ به بازار خارجی شکل گیرد. همان طور که مستحضر هستید این کالاها باید مسافت زیادی را طی کنند تا به کشورهای مقصد برسند.

پس باید از بسته بندی ای برای عرضه آنها استفاده شود که جنس محصول را در طی این مدت طولانی سلامت نگه دارد.

مهندس علی شعبانی

به منظور تماس با مدیر فروش و برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و از طریق شماره های درج شده در صفحه با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

تماس با ما

برای خرید و فروش این محصول و یا ارتباط با بخش مشاوره فروش ما از مسیر های زیر استفاده کنید:

مدیر فروش: مهندس علی شعبانی

مسیر های ارتباطی:

phone icon شماره تماس با مدیر فروش: 09120035849

 

telephone icon شماره ثابت: 02128423890 ( داخلی 1 )

 

whatsApp icon ارتباط از طریق واتساپ کلیک کنید

 

email icon ارسال ایمیل: sinaradsport@gmail.com

 

fax icon فکس:  02128423890 ( داخلی 7 )

 

telegram icon کانال تلگرام: sinaradsport@

 

telegram icon تلگرام مدیر فروش: sinaradsport1@

 

instagram icon اینستاگرام: sinaradsport

 

twitter icon توئیتر: sinaradsport

 

aparat icon آپارات: sinaradsport

 

address icon آدرس کارخانه 1 : کرج – جاده قزلحصار – شماره 107

address icon آدرس کارخانه 2 : اصفهان – ناحیه صنعتی نجف آباد – شماره 57

address icon آدرس دفتر: تهران- کامرانیه جنوبی – کوچه پرستو

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید