درباره ما

درباره سایت ایرانی ورزش

سایت ایرانی ورزش ؛ یک برند ایرانی در عرصه لوازم ورزشی است که هم اکنون با نام تجاری «سیناراد اسپورت» در ایران شناخته می شود. ایرانی ورزش تنها برند وسایل ورزشی ایرانی و خارجی است که توانسته در عرصه رقابت با برندهای معتبر دنیا در بازار وسایل ورزشی به رقابت پرداخته و گام به گام با آنها قدم بردارد و در بیشتر موارد نیز پیش تر از آنها باشد.

برند ایرانی ورزش با بیش از 50 نمایندگی فعال در سراسر کشور، فعالانه محصولات سیناراد اسپورت را به علاقه مندان عرضه می‎دارد. بیش از 420 نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم در این شرکت مشغول فعالیت هستند.

ایرانی ورزش توسط یک شرکت تولیدی بازرگانی بزرگ بنام سیناراد که دفتر بازرگانی آن در شهر های تهران، مشهد اصفهان شیراز و کرج است تاسیس شده است. شرکت بازرگانی این سایت را بر اساس تولید و تهیه بهترین تجهیزات ورزشی پایه گذاری کرد.

در سراسر کشور ایران و مسابقات گسترده ورزشی در کشور تهیه بهترین تجهیزات برای افراد و تیم ها و مکان های ورزشی در اختیار این شرکت بوده‌ است.
سیناراد اسپورت با دیدگاه عرضه باکیفیت ترین نمونه های وسایل ورزشی در بازار کشور نگاه خود را به معتبر ترین برند های موجود در بازار کشور و بازار های بین المللی معطوف کرده و بهترین خدمات را برای مشتریان ارائه می نماید.

اهداف این برند الهام بخش تمام ورزشکارانی است که مبتکرانه به دنبال توسعه استعدادهای بالقوه خود در ورزش ایران و جهان هستند.

 ایرانی ورزش، همراه ایرانی ها برای ورزش برای سلامتی

 ایرانی ورزش، همراه ایرانی ها برای ورزش برای سلامتی

فوتبال دستی تورنادو

مختصری از تولیدی سیناراد اسپرت

شرکت تولیدی بازرگانی سیناراد اسپرت، با سابقه تولید 30 ساله بهترین مدل های میز های ورزشی در کشور ایران فعالیت می کند. این شرکت با تولید انواع فوتبال دستی، میز پینگ پنگ، میز بیلیارد و میز ایرهاکی توانسته است در بخش میز های ورزشی به عنوان یک شرکت فعال و پویا تولیدات خود را در بازار داخلی و صادراتی ارائه کند. همچنین این شرکت توانسته است بهترین مدل های میز های ورزشی و باشگاهی و نظیر انواع میز دارت، تجهیزات باشگاه های بدنسازی و سایر موارد را تولید کرده و در اختیار مشتریان قرار دهد.

امکان همکاری و خرید از این شرکت تولیدی بازرگانی در سراسر شهر های ایران امکان پذیر می باشد. همچنین می توان از طریق این شرکت تولیدی در بخش صادرات نیز بهترین مدل ها را در اختیار داشت.

بهترین محصولات سیناراد اسپرت

انواع میز فوتبال دستی باشگاهی و خانگی
انواع میز پینگ پنگ باشگاهی و خانگی
انواع میز بیلیارد اسنوکر و ایت بال
انواع میز ایرهاکی خانگی و شهربازی

برای مشاهده سایر محصولات می توانید روی گزینه زیر کلیک کنید

نکات مهم برای خرید موفق میز پینگ پنگ:

ایرانی ورزش با شعار ( ایرانی ورزش، همراه ایرانی ها برای ورزش برای سلامتی ) آماده است تا در سراسر کشور ایران علاوه بر فروش بهترین تجهیزات ورزشی، مشاوره های مورد نیاز را برای برنامه های ورزشی و رژیم های غذایی ارائه نماید.

خرید پرفروش ترین انواع فوتبال دستی پایه دار ارزان با بهترین قیمت