مرکز فروش انواع میز بیلیارد دست دوم شیراز با قیمت تولیدی

مرکز فروش انواع میز بیلیارد دست دوم شیراز با قیمت تولیدی

مرکز فروش انواع میز بیلیارد دست دوم شیراز با قیمت تولیدی

میز بیلیارد دست دوم شیراز با قیمت تولیدی در بزرگترین بازار های روز ایران عرضه می شود. مرکز فروش انواع میز بیلیارد در ایران توانسته است طرح های متنوعی از این محصولات را برای مشتریان و مصرف کنندگان این کالا در بازار ایران به همراه داشته باشد.

در این مرکز می توانید میز بیلیارد مورد نظر خود را به صورت دست دوم تهیه کنید این میز بسیار کیفیت خوبی دارد مقاومت بالای آن باعث فروشی بسیار خوب این محصول شده است در مراکز فروش این محصول در شهر شیراز قابل دسترسی برای مصرف کنندگان می باشد.

مرکز فروش انواع میز بیلیارد دست دوم شیراز با قیمت تولیدی

انواع میز بیلیارد خانگی

انواع میز بیلیارد خانگی تنوع بسیار زیاد و همچنین طرح های زیبا و جذاب میز بیلیارد خانگی تولید شده در ایران باعث شده تا مشتریان و خریداران انواع میز بیلیارد در ایران شناخت بیشتری از طرح ها و نمونه های تولید شده این محصول داشته باشند. این دسته از مشتریان می توانند به سادگی نمونه های ویژه ای از این محصول را در اختیار داشته باشند و از طریق بزرگترین و معتبر ترین مرکز تولید و عرضه میز بیلیارد در ایران آن را تهیه نمایند. از طریق ارتباط با این مرکز می توان نمونه های متنوع محصولات این شرکت را مشاهده کرد که هرکدام از قیمت های ویژه و همچنین طرح ها و تنوع های بسیار زیادی برخوردار می باشند. اشاره به این مدل از میز های بیلیارد در بازار ایران خالی از لطف نخواهد بود:

 • میز بیلیارد ایت بال
 • میز بیلیارد اسنوکر
 • میز بیلیارد انگلیسی
 • میز بیلیارد ایرانی
 • میز بیلیارد حرفه ای
 • میز بیلیارد باشگاهی
 • میز بیلیارد خانگی
 • میز بیلیارد دست دوم
 • میز بیلیارد تمرینی
 • میز بیلیارد سنگی
 • میز بیلیارد چوبی
 • میز بیلیارد ام دی اف
 • میز بیلیارد فلزی
 • میز بیلیارد تمام چوب
 • میز بیلیارد سبک
 • میز بیلیارد تاشو
 • میز بیلیارد دوکاره ناهار خوری
 • میز بیلیارد صادراتی

این نمونه از میز بیلیارد های تولید شده در ایراه به سادگی هریک از سلیقه های موجود در بین خریداران متفاوت این محصول را پاسخ خواهد داد. همین موضوع باعث شده تا تمامی خریداران و مصرف کنندگان انواع میز بیلیارد در سراسر ایران بتوانند با هزینه های بسیار اندک، نمونه های بسیار خاصی از این میز ها را در اختیار داشته باشند.

می توانید در این مرکز انواع مختلف میز بیلیارد را ببینید و بر اساس نیاز و بودجه ای که دارید میزبیلیارد خود را انتخاب کنید کیفیت و مقاومت و جنس این میزهای بیلیارد بسیار خوب می باشد و با اطمینان خاطر می توانید مدل های مختلف آن را نظاره کنید و میز مورد نظر خود را با قیمت بسیار مناسب خریداری نمایید.

خرید میز بیلیارد دست دوم شیراز

خرید میز بیلیارد دست دوم شیراز در شهر شیراز بازی بیلیارد یکی از قدیمی ترین و خاص ترین بازی های باشگاهی می باشد. به همین دلیل بزرگترین و شلوغ ترین باشگاه های این شهر نسبت به تجهیز باشگاه خود به مرغوب ترین نمونه های میز بیلیارد اقدام کرده اند. از طرفی در برخی از منازل نیز می توان نمونه های ویژه ای از انواع میز بیلیارد را مشاهده کرد که مشتریان و مصرف کنندگان بسیار خاصی را به همراه دارد. همین موضوع باعث می شود تا مصرف کنندگان بتوانند به سادگی نمونه های بسیار خوبی از انواع میز بیلیارد را در کشور ایران با قیمت های ویژه ای خریداری نمایند. همین امر سبب شده تا تمامی خریداران در سراسر کشور ایران نمونه های میز بیلیارد دست دوم را برای منازل خود خریداری کنند. البته این میز ها باید از سوی بزرگترین شرکت تولید کننده تائید گردد. این تائید می تواند حکم تضمینی برای خرید بهترین نمونه میز بیلیارد دست دوم در بازار ایران باشد. از این رو می توان در زمان خرید به بخش های مهمی از خرید و فروش این محصول دقت کرد:

 • کیفیت پارچه میز بیلیارد
 • قدمت و عمر میز بیلیارد
 • کیفیت و قدرت چوب های میز بیلیارد
 • بدنه و رنگ میز بیلیارد
 • پایه های میز بیلیارد
 • قیمت میز بیلیارد
 • شار های میز بیلیارد
 • گچ های مخصوص میز بیلیارد
 • اتصالات بدنه و طرح میز بیلیارد

این موارد در بخش خرید یک میز بیلیارد دست دوم در بازار ارزش و اهمیت بسیار زیادی دارد. به همین منظور خرید میز بیلیارد دست دوم شیراز یکی از تخصصی ترین امور در بازار عرضه انواع میز بیلیارد باکیفیت می باشد.

شما می‌توانید مراکز خرید میز بیلیارد در شهر شیراز مراجعه کنید و میز مورد نظر خود را با قیمت بسیار مناسب تهیه کنید همچنین در این باره که فروشندگان می توانند نحوه استفاده از این میزان برای شما بگویند و بهترین نوع را نیز را بر اساس بودجه و نیازی که شما دارید برای شما فراهم نماید.

چرا میز بیلیارد خانگی دست دوم؟

چرا میز بیلیارد خانگی دست دوم؟ برای برخی از خریداران و همچنین برخی از عرضه کنندگان این وسال وجود دارد که چرا میز بیلیارد خانگی دست دوم مشتریان زیادی دارد و اغلب به دنبال خرید این محصول هستند؟ در پاسخ می توان گفت که دسته اول ( عرضه کنندگان میز بیلیارد ) بر این باورند که اختلاف قیمت ناچیز انواع میز بیلیارد دست دوم با نمونه های تولیدی نو و باکیفیت بسیار اندک می باشد. پس این کار کاری بیهوده خواهد بود. اما دسته دوم ( خریداران میز بیلیارد دست دوم ) بر این باورند که این کار می تواند قیمت های ارزان تری را در اختیار آن ها قرار دهد. از این رو می توان به تمامی مشتریان اعلام کرد که برای خرید و فروش بهترین نمونه میز بیلیارد در هریک از شهر های ایران، ارتباط با بزرگترین سیستم مشاوره خرید و فروش انواع میز بیلیارد در ایران می تواند بیشترین راهنمایی و کمک را به همراه داشته باشد. این کار می تواند نتیجه های بسیار مناسبی را در بخش خرید و فروش انواع میز بیلیارد به همراه داشته باشد.

دلیل این که خریداران تمایل بیشتری به خرید میز بیلیارد به صورت دست دوم دارد می باشد که هم قیمت آن کاملاً برای آنها به صرفه می باشد و هم اینکه نیز های میلیاردی که قدمت آن‌ها بیشتر می‌باشد از جنس و کیفیت بهتری برخوردار هستند و ماندگاری این میزها بیشتر از میزهای نو و تازه می باشد

مرکز خرید میز بیلیارد در گیلان

مرکز خرید میز بیلیارد در گیلان خرید میز بیلیارد در گیلان نیز نظیر میز بیلیارد عرضه شده در شیراز دقت و اهمیت بسیار زیادی را درپی دارد. در این خصوص معتبر ترین تولیدی و عرضه کننده انواع میز بیلیارد در سراسر ایران توانسته است طرح های بسیار خاصی از این محصولات را برای مشتریان و مصرف کنندگان ارائه نماید. همین موضوع باعث می شود تا خریداران میز بیلیارد در ایران بتوانند به سادگی مرغوب ترین تولیدات را از سوی اصلی ترین وارد کننده و تولید کننده میز بیلیارد در اختیار داشته باشند و با توجه به بودجه و امکان خرید خود بتوانند از این محصولات به صورت عمده در مکان های ورزشی و یا جزئی در خانه ها و آپارتمان ها استفاده نمایند. همین امر سبب می شود بزرگترین شرکت تولید و خرید و فروش این محصولات در ایران بهترین بازدهی را برای مشتریان به همراه داشته باشد. برای خرید و فروش انواع میز بیلیارد می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

خرید میز بیلیارد در سطح کشور وجود دارد از جمله این مراکزی که در استان گیلان وجود دارد باعث شده دسترسی به این میز بسیار راحت باشد و عموم مردم بتوانند در مراکز استانهای خود این میزها را خریداری کنند.

مشخصات میز بیلیارد استاندارد

مشخصات میز بیلیارد استاندارد برای انتخاب مناسب محل استقرار میز بیلیارد باید به نکات زیر توجه داشت.

مشخصات میز بیلیارد استاندارد شامل موارد ذیل می باشد

اندازه انواع میز بیلیارد بر حسب اینچ:

میز 7 فوت(39*78)

میز 8 فوت(44*88)

میز 9 فوت(50*100)

میز 10 فوت(112*56)

میز 12 فوت (70*140)

و…

توجه داشته باشید ابعاد بیرونی میز هم در تعیین اندازه ان مهم است، به طور عمده برای تعیین اندازه نهایی یک میز بیلیار ابعاد درونی میز بیلیارد را با 30 سانتی متر جمع کنید. البته توجه داشته باشید ابعادی که در بالا ذکر شد بر حسب اینچ بود و باید به سانتی متر تبدیل شود. هر اینج 2/5 سانتی متر است و به راحتی میتوان اندازه نهایی میز بیلیارد را با توجه به موارد فوق تعیین کرد.

ارتفاع مناسب میز نیز بین 75 تا 85 اینچ باید باشد.

با توجه به موارد بالا اکنون میتوانیم بهترین مکان را برای استقرار میز بیلیارد انتخاب کنیم.

70 درصد افراد میز 8فوت را انتخاب میکنند که در ویلا. باغ و.. می توان قرار داد

اما اگر فضایی باز تر دارید، می توانید از میز 9 فوت استفاده کنید که برای فضای420*700 مناسب است.

قیمت عمده میز بیلیارد استاندارد دست دوم

قیمت عمده میز بیلیارد استاندارد دست دوم با توجه به نکات بالایی قیمت میز ها بر اساس جنس، لوازم جانبی همراه ان، اندازه، مدل، محل خرید، سنگ و… متفاوت است. میزهای عالی معمولاسنگ سه تیکه کریستالی دارند که نسبت به تغیرات شرایط اب و هوایی مقاوم است و خراب نمی شود.

توجه داشته باشید میز هایی که روی چوب ان کار شده باشد یا برای مونتاژ از ابزار ها و پیچ های ممتاز ایتالیایی استفاده شده باشد.،گران تر هستند.

همچنین جنس ماهوت استفاده شده نیز تاثیر گزار است. میز های ارزان تر ماهوتی متشکل از پشم و نایلون دارند.

اما میز های گران تر ماهوت با جنس پشم 100 درصد دارند.

رنج ساده ترین میز های بیلیارد دسته دوم از 7 میلیون تومان شروع می شوند و با توجه به موارد ذکرشده تا 50 میلیون تومان نیز ادامه دارد.

شما با توجه به شرایط محیطی، مالی و با مطالعه مطالب فوق میتوانید بهترین تصمیم را برای انتخاب میز بیلیارد دسته دوم بگیرید.

اشتراک گذاری این مقاله

ارتباط با مدیر فروش:


مهندس علی شعبانی

ارتباط با مدیر فروش:


مهندس علی شعبانی

جستجو در سایت


دسته بندی

آخرین مقالات


برچسب ها


انواع ایرهاکی انواع فوتبال دستی انواع میز بیلیارد انواع میز پینگ پنگ ایرهاکی ارزان بازار فوتبال دستی بهترین فوتبال دستی بهترین میز بیلیارد بهترین میز پینگ پنگ تولید فوتبال دستی تولید میز بیلیارد تولید میز پینگ پنگ تولیدی ایرهاکی تولیدی فوتبال دستی تولیدی میز پینگ پنگ خرید ایرهاکی خرید فوتبال دستی خرید فوتبال دستی ارزان خرید فوتبال دستی تاشو خرید فوتبال دستی حرفه ای خرید میز بیلیارد خرید میز پینگ پنگ خرید میز پینگ پنگ ارزان شرکت فوتبال دستی فروش ایرهاکی فروش فوتبال دستی فروش میز بیلیارد فروش میز پینگ پنگ فروشگاه فوتبال دستی فوتبال دستی ارزان فوتبال دستی ارزان قیمت قیمت ایرهاکی قیمت خرید فوتبال دستی قیمت خرید میز پینگ پنگ قیمت فوتبال دستی قیمت فوتبال دستی ارزان قیمت فوتبال دستی حرفه ای قیمت میز بیلیارد قیمت میز پینگ پنگ قیمت میز پینگ پنگ ارزان قیمت میز پینگ پنگ تاشو لیست قیمت فوتبال دستی میز پینگ پنگ ارزان میز پینگ پنگ ارزان قیمت میز پینگ پنگ باشگاهی

آخرین پروژه ها


قیمت ایرهاکی دست دوم در بازار فروش تهران
فروشگاه فوتبال دستی منیریه با تنوع بالای محصولات و قیمت های ارزان
بزرگترین کارخانه تولیدی فوتبال دستی خانگی کجاست؟
شرکت وارد کننده لوازم ورزشی حرفه ای در ایران
مرکز تولید میز بیلیارد مدرن با کیفیت بالا
فروش بهترین میز بیلیارد شیشه ای کف سنگ
قیمت خرید میز پوکر بیلیارد از تولید به مصرف به صورت عمده و تک
قیمت فوتبال دستی بزرگ در بازار داخلی
ثبت سفارش میز بیلیارد تاشو درجه یک
ارائه میز پینگ پنگ آپارتمانی با قیمت مناسب

جستجو در سایت


دسته بندی

آخرین مقالات


برچسب ها


انواع ایرهاکی انواع فوتبال دستی انواع میز بیلیارد انواع میز پینگ پنگ ایرهاکی ارزان بازار فوتبال دستی بهترین فوتبال دستی بهترین میز بیلیارد بهترین میز پینگ پنگ تولید فوتبال دستی تولید میز بیلیارد تولید میز پینگ پنگ تولیدی ایرهاکی تولیدی فوتبال دستی تولیدی میز پینگ پنگ خرید ایرهاکی خرید فوتبال دستی خرید فوتبال دستی ارزان خرید فوتبال دستی تاشو خرید فوتبال دستی حرفه ای خرید میز بیلیارد خرید میز پینگ پنگ خرید میز پینگ پنگ ارزان شرکت فوتبال دستی فروش ایرهاکی فروش فوتبال دستی فروش میز بیلیارد فروش میز پینگ پنگ فروشگاه فوتبال دستی فوتبال دستی ارزان فوتبال دستی ارزان قیمت قیمت ایرهاکی قیمت خرید فوتبال دستی قیمت خرید میز پینگ پنگ قیمت فوتبال دستی قیمت فوتبال دستی ارزان قیمت فوتبال دستی حرفه ای قیمت میز بیلیارد قیمت میز پینگ پنگ قیمت میز پینگ پنگ ارزان قیمت میز پینگ پنگ تاشو لیست قیمت فوتبال دستی میز پینگ پنگ ارزان میز پینگ پنگ ارزان قیمت میز پینگ پنگ باشگاهی

آخرین پروژه ها


قیمت ایرهاکی دست دوم در بازار فروش تهران
فروشگاه فوتبال دستی منیریه با تنوع بالای محصولات و قیمت های ارزان
بزرگترین کارخانه تولیدی فوتبال دستی خانگی کجاست؟
شرکت وارد کننده لوازم ورزشی حرفه ای در ایران
مرکز تولید میز بیلیارد مدرن با کیفیت بالا
فروش بهترین میز بیلیارد شیشه ای کف سنگ
قیمت خرید میز پوکر بیلیارد از تولید به مصرف به صورت عمده و تک
قیمت فوتبال دستی بزرگ در بازار داخلی
ثبت سفارش میز بیلیارد تاشو درجه یک
ارائه میز پینگ پنگ آپارتمانی با قیمت مناسب