کارخانه جدیدترین میز بیلیارد اقساطی

آنچه در این مقاله میخوانید...

بهترین میز بیلیارد کدام است؟میز بیلیارد تاشو بخریم یا میز بیلیارد ساده؟مواد اولیه مورد استفاده در میز بیلیاردانواع میز بیلیارد در بازار ایرانمیز بیلیارد باشگاهی یا خانگیتفاوت قیمت میز بیلیارد در کارخانه و فروشگاه میز بیلیاردخرید میز بیلیارد و ارسال به مقصد خریداررنگ میز بیلیارد و صفحه بازی بیلیاردخصوصیات یک میز بیلیارد خوبتولید کننده برتر میز بیلیارد در ایران

کارخانه جدیدترین میز بیلیارد اقساطی با بهره گیری از استانداردهای موجود در کارخانه های موفق به روزترین محصول را تولید می کند.
به کارگیری استانداردهای روز دنیا در کارخانه جدیدترین میز بیلیارد اقساطی سبب تولید محصولی باکیفیت گردیده که مشتریان زیادی خواهان خرید از آن هستند. کارخانه جدیدترین میز بیلیارد اقساطی به روز ترین و بهترین محصول را تولید نموده و جهت رفاه حال مشتریان، آن را به صورت اقساطی به مشتریان عرضه می دارد. این امر سبب افزایش استقبال برای خرید از کارخانه جدیدترین میز بیلیارد اقساطی گشته است.

علاوه بر این با به کار کیری جدید ترین طراحی های به روز دنیا و استفاده از بهتریت مواد اولیه باعث شده است این کارخانه به مرجعی بی رقیب برای ارائه این محصول تبدیل شود و نام آن به عنوان بهترین برند ها در ذهن متقاضیان آن ثبت شده است.

کارخانه جدیدترین میز بیلیارد اقساطی

بهترین میز بیلیارد کدام است؟

بهترین میز بیلیارد کدام است؟ در بازار خرید و فروش انواع میز بیلیارد در سراسر کشور ایران، مشتریان همیشه این سوال را می پرسند که بهترین میز بیلیارد کدام نمونه است؟ در پاسخ باید اینگونه گفت که بهترین میز بیلیارد برای چه نوع مصرفی مد نظر شما است؟ هر میز بیلیارد برای شرایط و مکان خاصی طراحی و تولید می شود. بخشی از میز های بیلیارد تولید شده در بازار ایران، از نمونه های ساده و برخی دیگر از نمونه های میز بیلیارد سفارشی می باشند. این محصولات بیشترین بازخورد و نتیجه را برای مشتریان به همراه دارند. در این خصوص باید به میز های خاص اشاره کرد و موارد مورد نیاز برای خرید یک میز بیلیارد را نام برد تا بتوان بهترین مدل را تهیه و خریداری کرد.

فضای مورد نیاز برای میز بیلیارد ابتدا باید در نظر داشت که فضای مورد نیاز برای میز بیلیارد چقدر است؟ اگر بخواهیم ساده تر عنوان کنیم، باید دید خریداران میز بیلیارد برای داشتن یک میز مناسب، چقدر فضای کافی دارند؟ متراژ های متفاوتی برای یک میز بیلیارد مورد نیاز است. میز های بیلیارد ابعاد های متفاوتی دارند. از 5 فوت تا 12 فوت می توان میز بیلیارد خریداری کرد. میز های 5 تا 10 فوت از میز های مورد نیاز برای بازی بیلیارد ایت بال می باشد. در تولیدی ما این ابعاد با توجه به استاندارد های جهانی تهیه و طراحی می شود. در این خصوص می توان به این مورد اشاره کرد که شما برای داشتن یک میز بیلیارد بین 8 تا 20 متر مربع فضا نیاز خواهید داشت. این میزان شامل خود میز و بازیکنان و فضای مورد نیاز برای گردش چوب های بیلیارد می باشد.

عامل دیگر در تصمیم گیری ظاهر آن است که شما با وجود تنوع طرح های ساده حتما با توجه به سلیقه خود طرحی را بر می گزینید اما در غیر این صورت هم می توانید طرح مورد نظر خود را مواد اولیه خاص اعم از انواع چوب ها با هر رنگی سفارش دهید.

میز بیلیارد تاشو بخریم یا میز بیلیارد ساده؟

میز بیلیارد تاشو بخریم یا میز بیلیارد ساده؟ در بخش فضای مورد نیاز برای یک میز بیلیارد، برخی از مشتریان با مشکل بسیار مهمی مواجه هستند. این مشکل نبود فضای کافی برای بعد از بازی بیلیارد می باشد. این مشکل بیشتر در خانه ها مشاهده می شود. خریداران میز بیلیارد فضا ها و اتاق های 3 در 4 متری دارند که بعد از بازی نمی توان میز بیلیارد را همانجا رها کرد. به همین منظور نیاز به میز های تاشو هست. این نمونه از میز ها بعد از بازی به سادگی پایه های تاشو خود را جمع کرده و به اندازه یک کمد معمولی بسیار کوچک در کنار دیوار به صورت ایستاده قرار می گیرد. میز های بیلیارد تاشو برای مراکز زیر مورد استفاده قرار می گیرد:

 • باشگاه های کوچک
 • کافی شاپ ها
 • خانه ها و اتاق ها
 • مراکز بازی
 • ورزشگاه های کوچک

در این مراکز می توان نمونه های بسیار خوبی از میز بیلیارد را تهیه و مورد استفاده قرار داد. همچنین میز بیلیارد ساده نیز در برخی از طرح های جدید خود توانسته است نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب نماید. همین امر سبب می شود تا باشگاه های بزرگ نیز از این محصول استفاده نمایند. در تولید میز بیلیارد تاشو یا میز بیلیارد ساده از مواد اولیه یکسانی استفاده می شود.

در هر صورت اگر فضای بازی برای مستقر شدن میز در نظر دارید پیشنهاد ما میز ساده است اما حتی اگر مکان کوچکی دارید و عاشق این بازی مهیج هستید می توانید به راحتی از مدل تاشوی آن لذت ببرید.

مواد اولیه مورد استفاده در میز بیلیارد

مواد اولیه مورد استفاده در میز بیلیارد در ساخت میز بیلیارد ارزان قیمت در بازار سراسر جهان از مواد اولیه مخصوصی استفاده می شود. این مواد اولیه درجه بندی متفاوتی دارند که در تولید نمونه های جدید این درجه بندی بر اساس نیاز مشتریان تهیه و تعیین می شود. در این خصوص می توان به مواد اولیه اصلی مورد استفاده در انواع میز بیلیارد تاشو و انواع میز بیلیارد معمولی اشاره کرد:

 • چوب معمولی
 • چوب جنگلی
 • چوب تراش خورده
 • آهن پرداخت شده
 • چرم برش خورده و کار شده
 • ماهوت ترک یا فرانسوی یا آلمانی
 • سنگ تراش خورده برای صفحه بازی
 • پچ ها و پین های تراش خورده

این موارد از ساده ترین مواد اولیه مورد نیاز برای یک میز بیلیارد می باشد. اما باید در نظر داشت که خرید میز بیلیارد اقساطی یا نقد از طریق تولیدی می تواند به شما این اطمینان را دهد که بهترین نمونه موجود از این محصول را در اختیار داشته باشید. در این بین بزرگترین تولید کننده میز بیلیارد در ایران با برند سیناراد اسپورت توانسته است بهترین محصولات این عرصه را برای شما خریداران تک و یا خریداران عمده ارائه نماید.

متریال سازنده میز بیلیارد عاملی است که به طور مستقیم و مهمی روی ظاهر و مشخصات فنی همچون طول عمر، استحکام و قیمت آن تاثیر دارد. در نتیجه هنگام خرید این فاکتور ها را در نظر داشته و با توجه به آن ها بهترین خرید را انجام دهید.

انواع میز بیلیارد در بازار ایران

انواع میز بیلیارد در بازار ایران در بازار ایران نمونه های بسیار متنوعی از میز های بیلیارد تولید می شود. این میز ها توانایی عرضه در بازار های داخلی و همچنین بازار های صادراتی را دارند. بهترین مدل های میز بیلیارد در بازار ایران در لیست زیر قرار دارد که مشتریان از آن ها آگاهی کامل دارند:

 • میز بیلیارد 5 فوت
 • میز بیلیارد 6 فوت
 • میز بیلیارد 7 فوت
 • میز بیلیارد 8 فوت
 • میز بیلیارد 9 فوت
 • میز بیلیارد 10 فوت

این نمونه از میز بیلیارد در بازار سراسر ایران مشتریان خاصی دارد. به همین دلیل می توان به سادگی خرید گسترده ای از این محصولات داشت. در این خصوص باید در زمان خرید از تولید کننده یا مراکز فروش معتبر، درخواست اطلاعات کامل نسبت به میز بیلیارد خانگی یا باشگاهی خود نمائید.

همانطور که گفته شد میز های بیلیارد از جوانب مختلفی در دسته بندی های گوناگون قرار می گیرند. جدای از اندازه ی آن ها مشخصات ظاهری همچون رنگ و طرح که می تواند با توجه به دکوراسیون اتاق محل قرار گیری آن انتخاب شود، مواد اولیه آن که روی کیفیت و دوام آن موثر است و چرخدار یا ثابت بودن آن مطرح هستند.

میز بیلیارد باشگاهی یا خانگی

میز بیلیارد باشگاهی یا خانگی میز بیلیارد خانگی بخریم یا میز بیلیارد باشگاهی؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت که چیزی به نام میز بیلیارد خانگی یا باشگاهی وجود ندارد. میز های بیلیارد باشگاهی که از کامل ترین نمونه های میز بیلیارد در بازار می باشند، با اندکی کاهش خدمات و تجهیزات وابسته به یک میز بیلیارد ارزان قیمت خانگی تبدیل می شوند. به همین منظور در بسیاری از خرید و فروش های میز بیلیارد در بازار های سراسر ایران ، به مشتریان گفته می شود که میز بیلیارد خانگی محصولی متفاوت با میز بیلیارد باشگاهی می باشد. به همین منظور خریداران باید توجه کنند که تولید کنندگان اصلی این نمونه از میز ها، هیچ تفاوتی در بخش خرید و فروش آن ها قائل نمی شوند. به همین منظور شما می توانید برای خرید یک میز بیلیارد ساده یا کامل، از طریق بزرگترین تولیدی میز بیلیارد و یا بزرگترین کارخانه میز بیلیارد در ایران با برند سیناراد اسپورت اقدام نمائید.

در اصل نکته ای که شما خریداران گرامی باید به آن توجه داشته باشید امکانات مورد نظر و مورد نیاز شما از میز بیلیارد است، شما باید تمام امکانات بهترین میز ها را در نظر بگیرید و با فیلتر کردن آن ها در نظر خود مناسب ترین گزینه را انتخاب و خریداری نمایید.

تفاوت قیمت میز بیلیارد در کارخانه و فروشگاه میز بیلیارد

در کارخانه های میز بیلیارد قیمت های عرضه شده برای فروش یک میز بیلیارد یا صد میز بیلیارد یکسان می باشد. تولیدی های میز بیلیارد با توجه به زحماتی که برای تولید این محصول می کشند، هزینه های مشخصی را از خریداران دریافت می کنند. همچنین زمانی که قیمت یک میز بیلیارد برای مشتریان ارائه می شود، به همراه میز بیلیارد تجهیزات کامل نیز ارائه می شود. در بسیاری از فروشگاه ها ، قیمت نهایی تولیدی با اختلاف 1 تا 6 میلیون تومان به دست مشتریان می رسد. همچنین تجهیزات میز بیلیارد و لوازم جانبی میز بیلیارد به صورت جداگانه برای مشتریان فاکتور می شود. همین دو اصل باعث می شود تا بسیاری از مشریان نسبت به خرید میز بیلیارد از طریق کارخانه ها اقدام نمایند. در این خصوص معتبر ترین شرکت های مشاوران این شرکت تولیدی بازرگانی ( سیناراد اسپورت ) به سادگی آماده ارتباط و همکاری با خریداران میز بیلیارد می باشد.

بهترین پیشنهاد از جانب ما به شما عزیزان حذب واسطه های فروش و خرید مستقیم و جلوگیری از بالا رفتن کاذب قیمت خرید هاست تا با پرداخت هزینه ای بسیار پایین تر بتوانید همان میز عالی را با تمامی امکاناتش دریافت نمایید.

خرید میز بیلیارد و ارسال به مقصد خریدار

خرید میز بیلیارد و ارسال به مقصد خریدار اگرچه میز بیلیارد یک محصول بسیار بزرگ و خاص می باشد، اما در بین میز های ورزشی یکی از ساده ترین روش های خرید و فروش را دارد. به همین منظور اکثر خریداران میز بیلیارد در بازار پس از سفارش میز خود و آماده شدن میز بیلیارد، بهترین تیم بسته بندی میز، محصول مورد نظر را بسته بندی کرده و از طریق باربری برای سراسر ایران ارسال می نمایند. در طول حمل میز با پلاستیک و ضربه گیر های مخصوص پوشانده می شود و در بین مسیر از هرگونه ضربه، خرابی یا شکستگی جدا خواهد ماند. به همین دلیل در بخش خرید این میز می توانید از بزرگترین مرکز تولیدی این محصول کمک بگیرید.

در این صورت شما با تحویل میز بیلیارد به راحتی درب منزل و در اسرع وقت از سلامت فیزیکی کالا نیز هنگام تحویل اطمینان خاطر صد در صدی دارید.

رنگ میز بیلیارد و صفحه بازی بیلیارد

رنگ میز بیلیارد و صفحه بازی بیلیارد ماهوت مورد نیاز برای تولید میز بیلیارد توسط این شرکت در حجم بسیار زیادی وارد می شود. این نمونه از ماهوت با توجه به تحقیقات بسیار زیاد در بزرگترین تولیدی های میز بیلیارد جهان انتخاب شده است. همین امر نمونه های میز بیلیارد عرضه شده از سوی این شرکت را از بین نمونه های تولیدی و موجود در بازار ایران جدا خواهد کرد. در این خصوص می توان در زمان تولید به بخش واحد فنی سفارش کرد تا این ماهوت را در رنگ های زیر برای میز مورد نیاز شما برش بزند:

 • ماهوت میز بیلیارد سبز
 • ماهوت میز بیلیارد آبی
 • ماهوت میز بیلیارد قرمز
 • ماهوت میز بیلیارد مشکی
 • ماهوت میز بیلیارد قهوه ای
 • ماهوت میز بیلیارد سورمه ای

این نمونه ماهوت که توسط یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده ماهوت میز بیلیارد تولید و پرداخت شده است، با روش خاصی برش خورده و بر روی میز مورد نیاز مشتریان نصب می شود. این کار باعث می شود تا کیفیت نهایی میز بیلیارد تولید شده چند برابر شود. برای خرید این محصول، مشاوران فروش ما آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

همانطور که توجه شما عزیزان جلب گردید مجموعه ما قادر به تحویل میز در گسترده ترین تناژ های رنگی و با کیفیت بسیار بالا می باشد.

خصوصیات یک میز بیلیارد خوب

خصوصیات یک میز بیلیارد خوب

از جمله خصوصیات میز بیلیارد خوب آن است که بتواند شما را همواره برنده میدان کند یعنی باید اندازه مناسب، رنگ خوب و سازگار با چشمان شما و همچنین طرح های جذابی داشته باشد تا با دکوراسیون اتاق شما همسو باشد همچنین جنس میز بیلیارد شما تعیین کننده دوام میزتان است.
یک میز بیلیارد خوب دارای بدنه ای با استحکام بالا است که از چوب راش با دوام یا ام دی اف ساخته میشود همچنین داشتن باند متحرک که به راحتی حرکت کند و نرم باشد از نکات خرید یک بیلیارد با کیفیت است.

انتخاب نوع چوب از آن جهت اهمیت دارد که در هنگام تغییرات دما و همچنین استفاده مداوم از آن دچار خرابی یا پوسیدگی نشود؛ در حقیقت این جنس پارچه و چوب است که میزان دوام میز بیلیارد شما را مشخص می‌کند. به علاوه در انتخاب ظاهر آن می توانید سایر لوازم و وسایل موجود در اطراف آن را در نظر بگیرید تا با ایجاد یک هارمونی مناسب در هنگام بازی از چشم نوازی و هماهنگی آن در خانه لذت دو چندان ببرید.

تولید کننده برتر میز بیلیارد در ایران

تولید کننده برتر میز بیلیارد در ایران

همانطور که گفتیم در ساخت میز بیلیارد عوامل متعدد بسیاری دخیل است که باید به تمامی این موارد توجه کنیم تا بتوانیم یک میز بیلیارد خوب تهیه کنیم.
از ویژگی های تولید کننده برتر در زمینه میز بیلیارد می‌توان به مشتری مداری و استفاده از اجناس مرغوب در تهیه میز اشاره کرد زیرا استفاده از مواد نامرغوب باعث می‌شود تا دوام میز بیلیارد شما پایین آمده و نیاز به خرید مجدد آن پیدا کنید.

هم چنین تولید کننده در جنبه های ظاهری نیز انواع طراحی ها را با انواع متریال مرغوب و با کیفیت انجام داده است تا متقاضی محترم سالیان سال از خرید خود استفاده کرده و از آن نهایت رضایت را داشته باشد.
ما با تجربه سال های فراوان در زمینه تولید میز های بیلیارد با بهترین مواد و مرغوب‌ترین نوع چوب، در جهت افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی دست به فروش غیر حضوری محصولات خود زده‌ایم تا شما به راحتی بتوانید با مراجعه به وب سایت ها یا با استفاده از خطوط ارتباط تلفنی یا از طریق صفحات اجتماعی از انواع کالا های مجموعه ما دیدن فرموده و با مقایسه مشخصات و ویژگی هایی که هر نوع سلیقه را پاسخ گو هستند بهترین انتخاب را داشته باشید و با صرف کمترین زمان و با بهترین قیمت در منزل خودتان به راحتی سفارش دهید و آن را در اسرع وقت در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید.

مهندس علی شعبانی

به منظور تماس با مدیر فروش و برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و از طریق شماره های درج شده در صفحه با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

تماس با ما

برای خرید و فروش این محصول و یا ارتباط با بخش مشاوره فروش ما از مسیر های زیر استفاده کنید:

مدیر فروش: مهندس علی شعبانی

مسیر های ارتباطی:

phone icon شماره تماس با مدیر فروش: 09120035849

telephone icon شماره ثابت: 02128423890 ( داخلی 1 )

whatsApp icon ارتباط از طریق واتساپ کلیک کنید

email icon ارسال ایمیل: sinaradsport@gmail.com

fax icon فکس:

telegram icon کانال تلگرام: sinaradsport@

telegram icon تلگرام مدیر فروش: sinaradsport1@

instagram icon اینستاگرام: sinaradsport

twitter icon توئیتر: sinaradsport

aparat icon آپارات: sinaradsport

address icon آدرس کارخانه: کرج – جاده قزلحصار – شماره 107

address icon آدرس دفتر: تهران- کامرانیه جنوبی – کوچه پرستو
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

با ما تماس بگیرید