کارخانه جدیدترین میز بیلیارد اقساطی

آنچه در این مقاله میخوانید...

بهترین میز بیلیارد کدام است؟فضای مورد نیاز برای میز بیلیاردمیز بیلیارد تاشو بخریم یا میز بیلیارد ساده؟مواد اولیه مورد استفاده در میز بیلیاردانواع میز بیلیارد در بازار ایرانمیز بیلیارد باشگاهی یا خانگیتفاوت قیمت میز بیلیارد در کارخانه و فروشگاه میز بیلیاردخرید میز بیلیارد و ارسال به مقصد خریداررنگ میز بیلیارد و صفحه بازی بیلیارد
ساخت جدیدترین میز بیلیارد نو

کارخانه جدیدترین میز بیلیارد اقساطی با بهره گیری از استانداردهای موجود در کارخانه های موفق به روزترین محصول را تولید می کند.
به کارگیری استانداردهای روز دنیا در کارخانه جدیدترین میز بیلیارد اقساطی سبب تولید محصولی باکیفیت گردیده که مشتریان زیادی خواهان خرید از آن هستند. کارخانه جدیدترین میز بیلیارد اقساطی به روز ترین و بهترین محصول را تولید نموده و جهت رفاه حال مشتریان، آن را به صورت اقساطی به مشتریان عرضه می دارد. این امر سبب افزایش استقبال برای خرید از کارخانه جدیدترین میز بیلیارد اقساطی گشته است.

کارخانه میز بیلیارد

بهترین میز بیلیارد کدام است؟

در بازار خرید و فروش انواع میز بیلیارد در سراسر کشور ایران، مشتریان همیشه این سوال را می پرسند که بهترین میز بیلیارد کدام نمونه است؟ در پاسخ باید اینگونه گفت که بهترین میز بیلیارد برای چه نوع مصرفی مد نظر شما است؟ هر میز بیلیارد برای شرایط و مکان خاصی طراحی و تولید می شود. بخشی از میز های بیلیارد تولید شده در بازار ایران، از نمونه های ساده و برخی دیگر از نمونه های میز بیلیارد سفارشی می باشند. این محصولات بیشترین بازخورد و نتیجه را برای مشتریان به همراه دارند. در این خصوص باید به میز های خاص اشاره کرد و موارد مورد نیاز برای خرید یک میز بیلیارد را نام برد تا بتوان بهترین مدل را تهیه و خریداری کرد.

بهترین میز بیلیارد

فضای مورد نیاز برای میز بیلیارد

ابتدا باید در نظر داشت که فضای مورد نیاز برای میز بیلیارد چقدر است؟ اگر بخواهیم ساده تر عنوان کنیم، باید دید خریداران میز بیلیارد برای داشتن یک میز مناسب، چقدر فضای کافی دارند؟ متراژ های متفاوتی برای یک میز بیلیارد مورد نیاز است. میز های بیلیارد ابعاد های متفاوتی دارند. از ۵ فوت تا ۱۲ فوت می توان میز بیلیارد خریداری کرد. میز های ۵ تا ۱۰ فوت از میز های مورد نیاز برای بازی بیلیارد ایت بال می باشد. در تولیدی ما این ابعاد با توجه به استاندارد های جهانی تهیه و طراحی می شود. در این خصوص می توان به این مورد اشاره کرد که شما برای داشتن یک میز بیلیارد بین ۸ تا ۲۰ متر مربع فضا نیاز خواهید داشت. این میزان شامل خود میز و بازیکنان و فضای مورد نیاز برای گردش چوب های بیلیارد می باشد.

ابعاد میز بیلیارد

میز بیلیارد تاشو بخریم یا میز بیلیارد ساده؟

در بخش فضای مورد نیاز برای یک میز بیلیارد، برخی از مشتریان با مشکل بسیار مهمی مواجه هستند. این مشکل نبود فضای کافی برای بعد از بازی بیلیارد می باشد. این مشکل بیشتر در خانه ها مشاهده می شود. خریداران میز بیلیارد فضا ها و اتاق های ۳ در ۴ متری دارند که بعد از بازی نمی توان میز بیلیارد را همانجا رها کرد. به همین منظور نیاز به میز های تاشو هست. این نمونه از میز ها بعد از بازی به سادگی پایه های تاشو خود را جمع کرده و به اندازه یک کمد معمولی بسیار کوچک در کنار دیوار به صورت ایستاده قرار می گیرد. میز های بیلیارد تاشو برای مراکز زیر مورد استفاده قرار می گیرد:

 • باشگاه های کوچک
 • کافی شاپ ها
 • خانه ها و اتاق ها
 • مراکز بازی
 • ورزشگاه های کوچک

در این مراکز می توان نمونه های بسیار خوبی از میز بیلیارد را تهیه و مورد استفاده قرار داد. همچنین میز بیلیارد ساده نیز در برخی از طرح های جدید خود توانسته است نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب نماید. همین امر سبب می شود تا باشگاه های بزرگ نیز از این محصول استفاده نمایند. در تولید میز بیلیارد تاشو یا میز بیلیارد ساده از مواد اولیه یکسانی استفاده می شود.

میز بیلیارد تاشو

مواد اولیه مورد استفاده در میز بیلیارد

در ساخت میز بیلیارد ارزان قیمت در بازار سراسر جهان از مواد اولیه مخصوصی استفاده می شود. این مواد اولیه درجه بندی متفاوتی دارند که در تولید نمونه های جدید این درجه بندی بر اساس نیاز مشتریان تهیه و تعیین می شود. در این خصوص می توان به مواد اولیه اصلی مورد استفاده در انواع میز بیلیارد تاشو و انواع میز بیلیارد معمولی اشاره کرد:

 • چوب معمولی
 • چوب جنگلی
 • چوب تراش خورده
 • آهن پرداخت شده
 • چرم برش خورده و کار شده
 • ماهوت ترک یا فرانسوی یا آلمانی
 • سنگ تراش خورده برای صفحه بازی
 • پچ ها و پین های تراش خورده

این موارد از ساده ترین مواد اولیه مورد نیاز برای یک میز بیلیارد می باشد. اما باید در نظر داشت که خرید میز بیلیارد اقساطی یا نقد از طریق تولیدی می تواند به شما این اطمینان را دهد که بهترین نمونه موجود از این محصول را در اختیار داشته باشید. در این بین بزرگترین تولید کننده میز بیلیارد در ایران با برند سیناراد اسپورت توانسته است بهترین محصولات این عرصه را برای شما خریداران تک و یا خریداران عمده ارائه نماید.

تولید میز بیلیارد

انواع میز بیلیارد در بازار ایران

در بازار ایران نمونه های بسیار متنوعی از میز های بیلیارد تولید می شود. این میز ها توانایی عرضه در بازار های داخلی و همچنین بازار های صادراتی را دارند. بهترین مدل های میز بیلیارد در بازار ایران در لیست زیر قرار دارد که مشتریان از آن ها آگاهی کامل دارند:

 • میز بیلیارد ۵ فوت
 • میز بیلیارد ۶ فوت
 • میز بیلیارد ۷ فوت
 • میز بیلیارد ۸ فوت
 • میز بیلیارد ۹ فوت
 • میز بیلیارد ۱۰ فوت
 • میز بیلیارد ۱۱ فوت
 • میز بیلیارد ۱۲ فوت
 • میز بیلیارد ایت بال
 • میز بیلیارد اسنوکر

این نمونه از میز بیلیارد در بازار سراسر ایران مشتریان خاصی دارد. به همین دلیل می توان به سادگی خرید گسترده ای از این محصولات داشت. در این خصوص باید در زمان خرید از تولید کننده یا مراکز فروش معتبر، درخواست اطلاعات کامل نسبت به میز بیلیارد خانگی یا باشگاهی خود نمائید.

فروش میز بیلیارد اقساطی

میز بیلیارد باشگاهی یا خانگی

میز بیلیارد خانگی بخریم یا میز بیلیارد باشگاهی؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت که چیزی به نام میز بیلیارد خانگی یا باشگاهی وجود ندارد. میز های بیلیارد باشگاهی که از کامل ترین نمونه های میز بیلیارد در بازار می باشند، با اندکی کاهش خدمات و تجهیزات وابسته به یک میز بیلیارد ارزان قیمت خانگی تبدیل می شوند. به همین منظور در بسیاری از خرید و فروش های میز بیلیارد در بازار های سراسر ایران ، به مشتریان گفته می شود که میز بیلیارد خانگی محصولی متفاوت با میز بیلیارد باشگاهی می باشد. به همین منظور خریداران باید توجه کنند که تولید کنندگان اصلی این نمونه از میز ها، هیچ تفاوتی در بخش خرید و فروش آن ها قائل نمی شوند. به همین منظور شما می توانید برای خرید یک میز بیلیارد ساده یا کامل، از طریق بزرگترین تولیدی میز بیلیارد و یا بزرگترین کارخانه میز بیلیارد در ایران با برند سیناراد اسپورت اقدام نمائید.

میز بیلیارد ارزان

تفاوت قیمت میز بیلیارد در کارخانه و فروشگاه میز بیلیارد

در کارخانه های میز بیلیارد قیمت های عرضه شده برای فروش یک میز بیلیارد یا صد میز بیلیارد یکسان می باشد. تولیدی های میز بیلیارد با توجه به زحماتی که برای تولید این محصول می کشند، هزینه های مشخصی را از خریداران دریافت می کنند. همچنین زمانی که قیمت یک میز بیلیارد برای مشتریان ارائه می شود، به همراه میز بیلیارد تجهیزات کامل نیز ارائه می شود. در بسیاری از فروشگاه ها ، قیمت نهایی تولیدی با اختلاف ۱ تا ۶ میلیون تومان به دست مشتریان می رسد. همچنین تجهیزات میز بیلیارد و لوازم جانبی میز بیلیارد به صورت جداگانه برای مشتریان فاکتور می شود. همین دو اصل باعث می شود تا بسیاری از مشریان نسبت به خرید میز بیلیارد از طریق کارخانه ها اقدام نمایند. در این خصوص معتبر ترین شرکت های مشاوران این شرکت تولیدی بازرگانی ( سیناراد اسپورت ) به سادگی آماده ارتباط و همکاری با خریداران میز بیلیارد می باشد.

خرید میز بیلیارد و ارسال به مقصد خریدار

اگرچه میز بیلیارد یک محصول بسیار بزرگ و خاص می باشد، اما در بین میز های ورزشی یکی از ساده ترین روش های خرید و فروش را دارد. به همین منظور اکثر خریداران میز بیلیارد در بازار پس از سفارش میز خود و آماده شدن میز بیلیارد، بهترین تیم بسته بندی میز، محصول مورد نظر را بسته بندی کرده و از طریق باربری برای سراسر ایران ارسال می نمایند. در طول حمل میز با پلاستیک و ضربه گیر های مخصوص پوشانده می شود و در بین مسیر از هرگونه ضربه، خرابی یا شکستگی جدا خواهد ماند. به همین دلیل در بخش خرید این میز می توانید از بزرگترین مرکز تولیدی این محصول کمک بگیرید.

ساخت میز بیلیارد

رنگ میز بیلیارد و صفحه بازی بیلیارد

ماهوت مورد نیاز برای تولید میز بیلیارد توسط این شرکت در حجم بسیار زیادی وارد می شود. این نمونه از ماهوت با توجه به تحقیقات بسیار زیاد در بزرگترین تولیدی های میز بیلیارد جهان انتخاب شده است. همین امر نمونه های میز بیلیارد عرضه شده از سوی این شرکت را از بین نمونه های تولیدی و موجود در بازار ایران جدا خواهد کرد. در این خصوص می توان در زمان تولید به بخش واحد فنی سفارش کرد تا این ماهوت را در رنگ های زیر برای میز مورد نیاز شما برش بزند:

 • ماهوت میز بیلیارد سبز
 • ماهوت میز بیلیارد آبی
 • ماهوت میز بیلیارد قرمز
 • ماهوت میز بیلیارد مشکی
 • ماهوت میز بیلیارد قهوه ای
 • ماهوت میز بیلیارد سورمه ای

این نمونه ماهوت که توسط یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده ماهوت میز بیلیارد تولید و پرداخت شده است، با روش خاصی برش خورده و بر روی میز مورد نیاز مشتریان نصب می شود. این کار باعث می شود تا کیفیت نهایی میز بیلیارد تولید شده چند برابر شود. برای خرید این محصول، مشاوران فروش ما آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

ماهوت میز بیلیارد

مهندس علی شعبانی

به منظور تماس با مدیر فروش و برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و از طریق شماره های درج شده در صفحه با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

تماس با ما

راه های ارتباطی با مدیر فروش:
مهندس علی شعبانی
mobile iconشماره موبایل: 09120035849
telephone iconشماره ثابت: 02128423890 ( داخلی 1 )
fax iconفکس:
telegram iconکانال تلگرام: sinaradsport@
telegram iconتلگرام مدیر فروش: sinaradsport1@
whatsapp iconواتس اپ: 09120035849
instagram iconاینستاگرام: sinaradsport
twitter iconتوئیتر: sinaradsport
aparat iconآپارات: sinaradsport
email iconپست الکترونیکی: sinaradsport@gmail.com
address iconآدرس کارخانه: کرج – جاده قزلحصار – شماره 107
address iconآدرس دفتر: تهران- کامرانیه جنوبی – کوچه پرستو
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید