تولیدی انواع فوتبال دستی قدیمی فنر دار نو و دست دوم در بازار

آنچه در این مقاله میخوانید...

شناخت فوتبال دستی قدیمیتولید کننده فوتبال دستی در ایرانبزرگترین مرکز خرید فوتبال دستیفوتبال دستی خانگی چه خصوصیاتی دارد؟قیمت فوتبال دستی دست دوم قدیمیوضعیت فوتبال دستی های قدیمی در بازارجایگزین های مناسب برای انواع فوتبال دستی قدیمی
روش خرید یک میز فوتبال دستی لاکچری از تولیدی

فوتبال دستی قدیمی ترین محصولی است که در بازار ایران برای بازی کودکان و بزرگسالان تولید و عرضه شده است. تولیدی های بزرگ انواع فوتبال دستی فنر دار و مسابقاتی در بازار ایران بهترین نمونه های نو و دست دوم این محصول را برای مشتریان در بازار این محصول عرضه کرده است. بزرگترین شرکت های عرضه کننده در ایران آماده همکاری می باشند. شناخت این تولیدی ها می تواند در خرید انواع فوتبال دستی نو و قدیمی کمک بیشتری نماید. در این راستا بزرگترین و معتبر ترین شرکت های عرضه کننده این محصولات آماده همکاری با تمامی مشتریان داخلی و صادراتی این محصول می باشند:

به طور کلی طراحی های متفاوتی از فوتبال دستی ها در بازار وجود دارند که از این میان انواع قدیمی فنر دار مشتری های خاص خودش را دارد. این محصول به دلیل تفاوت قیمت بازار نو و دست دوم می‌تواند در هر د‌و گروه خواهان داشته باشد. امروزه بسیاری از افراد، به علت صرفه جویی در هزینه به بازار دست دوم انواع محصولات و از جمله محصولات سرگرمی چون فوتبال دستی تمایل پیدا کرده اند.

تولیدی انواع فوتبال دستی قدیمی فنر دار نو و دست دوم در بازار

شناخت فوتبال دستی قدیمی

شناخت فوتبال دستی قدیمی شناخت این محصول می تواند مسیر خرید آن را برای مشتریان ساده تر و هموار تر نماید. طرح های متنوعی از انواع فوتبال دستی در بازار ایران به نام فوتبال دستی قدیمی شناخته می شود. قدیمی بودن این محصولات بیشتر به دلیل خاصیت های بوش ها و یا طرح و مدل های بدنه این محصولات می باشد. از بهترین نمونه های تولید و عرضه شده در بازار ایران می توان به موارد زیر اشاره کرد که به ترتیب بیشترین فروش و بیشترین بازدهی را برای مشتریان به همراه داشته اند:

 • فوتبال دستی فنر دار
 • فوتبال دستی باشگاهی
 • فوتبال دستی مسابقاتی
 • فوتبال دستی خانگی
 • فوتبال دستی آپارتمانی
 • فوتبال دستی شیشه ای
 • فوتبال دستی پارکی
 • فوتبال دستی مدارس
 • فوتبال دستی کودکان

بدیهی است که شناخت بیشتر انواع فوتبال دستی قدیمی، در انتخاب بهتر به مشتریان کمک شایانی می نماید‌.

تولید کننده فوتبال دستی در ایران

تولید کننده فوتبال دستی در ایران شرکت های بسیار زیادی در بخش تولید انواع فوتبال دستی فعال نمی باشند. تعداد تولید کنندگان فوتبال دستی در ایران به تعداد انگشتان یک دست هم نمی رسد. این موضوع باعث شده تا پراکندگی قیمت در بازار این محصول وجود نداشته باشد و کیفیت های عرضه شده بتواند رضایت مشتریان را به سادگی جلب نماید. در این خصوص بزرگترین و معتبر ترین شرکت فعال در تولید و خرید و فروش انواع فوتبال دستی در بازار ایران بهترین خدمات را برای مصرف کنندگان این محصول به همراه خواهد داشت. شما نیز می توانید از بزرگترین مرکز خرید فوتبال دستی در کشور انواع فوتبال دستی قدیمی باکیفیت را خریداری کنید.

همچنین در این خصوص باید بدانیم که انواع فوتبال دستی تولیدی توسط برند های ایرانی می توانند به خوبی از لحاظ کیفیت با انواع وارداتی رقابت کنند که در عین حال از قیمت مناسب تری نیز برخوردار می باشند.

بزرگترین مرکز خرید فوتبال دستی

این شرکت تولیدی بازرگانی توانسته است شاخصه های زیر را برای خرید فوتبال دستی دست دوم و نو برای مشتریان به همراه داشته باشد:

برای این منظور کافی است با این شرکت تولیدی در ارتباط باشید.

جهت اخذ مشاوره خرید، آشنایی با انواع فوتبال دستی مورد عرضه و اطلاع از لیست قیمت به وب سایت این شرکت مراجعه کنید.

فوتبال دستی خانگی چه خصوصیاتی دارد؟

فوتبال دستی خانگی چه خصوصیاتی دارد؟

انواع متفاوتی از فوتبال دستی در بازار موجودند که بسیاری از آن ها می‌ توانند در خانه استفاده شوند. میزهای فوتبال دستی خانگی ابعاد متفاوتی دارند و شما می توانید برحسب متراژ و دکور فضای منزل خود، ابعاد مناسبی را انتخاب کنید.

بعضی از فوتبال دستی ها دارای میز و کفه تاشو می باشند که برای قرارگیری در فضای منزل مناسب ترند. همچنین توجه به جنس فوتبال دستی نیز اهمیت دارد. اگرچه اکثر فوتبال دستی ها از جنس ام دی اف می باشند اما برخی از انواع جنس ها که مناسب قرارگیری در فضای بیرون نیستند؛ مثل انواع فلزی نیز، می توانند به عنوان فوتبال دستی خانگی استفاده شوند.

در انتخاب فوتبال دستی خانگی همچنین باید توجه داشت که برخی طراحی ها از جمله فوتبال دستی های سکه ای مناسب شهربازی ها و گیم نت ها بوده و چندان مناسب فضای منزل نمی باشند. در هر صورت طیف گسترده ای از انواع جنس و طراحی و مدل و قیمت فوتبال دستی خانگی وجود دارد که با توجه به سلیقه و شرایط خود می توانید کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید.

قیمت فوتبال دستی دست دوم قدیمی

قیمت فوتبال دستی دست دوم قدیمی

بعضی از افراد تمایل دارند از انواع فوتبال دستی های قدیمی استفاده کنند و طراحی و جنس قدیمی آنها ایجاد کننده نوعی حس نوستالژی می باشد. همچنین بسیاری از افرادی که تمایل به خرید فوتبال دستی دارند اما ترجیح می دهند که بودجه کمتری را برای این منظور صرف کنند، لذا برای این گروه مشتریان انواع فوتبال دستی دست دوم و قدیمی مناسب تر است.

بازار فوتبال دستی دست دوم قدیمی رونق خاص خود را دارد و برخی مشتریان را به خود جلب می کند. قیمت انواع فوتبال دستی دست دوم در سایت های خرید آنلاین معمولا بین صد و پنجاه هزار تومان تا سه ملیون تومان متغیر است.

وضعیت فوتبال دستی های قدیمی در بازار

وضعیت فوتبال دستی های قدیمی در بازار

رفته رفته نیاز مشتریان برای خرید یک میز فوتبال دستی پیشرفت بسیار زیادی داشت. همین امر سبب شد تا ضربه های وارد شده و حمل و نقل در انواع فوتبال دستی های جدید به شدت افزایش داشته باشد. در این خصوص شرکت تولیدی تصمیم گرفت تا فوتبال دستی های قدیمی را تغییر داده و مشکلات این محصولات را بر طرف کند. از مشکلات این محصولات در بازار امروز می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • قیمت های بسیار زیاد
 • طرح های بسیار ساده
 • فنی های شکننده
 • سائیدگی به دلیل استفاده از فنر فلزی
 • آدمک های ضعیف
 • بدنه های غیر مقاوم
 • نصب بسیار دشوار
 • وزن بسیار سنگین
 • عدم تحمل وزن و ضربه های محکم
 • نبود قطعات یدکی
 • عدم خرید مشتریان

این موارد باعث شد تا بهترین مدل های میز فوتبال دستی در بازار های سراسر ایران با بهترین قیمت های روز در دسترس مشتریان قرار بگیرد. به همین منظور شرکت تولیدی بازرگانی سیناراد اسپرت توانسته است بازدهی گسترده ای را برای خریداران و مشتریان این محصولات به همراه داشته باشد. کیفیت و تغییر خصوصیت های بد این محصول باعث شده تا مدل های جدید بتوانند جایگزین بسیار مناسبی برای انواع میز فوتبال دستی قدیمی در بازار ایران باشند. با ما همراه شوید و بهترین طرح های جدید را در این محصولات مشاهده کنید.فوتبال دستی پایه کوتاه با بهترین کیفیت از طرف بزرگ ترین کارخانه تولیدی در ایران عرضه می شود.

جایگزین های مناسب برای انواع فوتبال دستی قدیمی

جایگزین های مناسب برای انواع فوتبال دستی قدیمی

قدیمی بودن یک فوتبال دستی باعث شده تا از این محصول استفاده بسیار کمتری شود. به همین منظور بهترین مسیر برای خرید یک فوتبال دستی درجه یک استفاده از جایگزین های جدید این کالا می باشد. شرکت تولیدی سیناراد اسپرت به عنوان بزرگترین شرکت تولید کننده انواع میز فوتبال دستی درجه یک در ایران توانسته است بهترین مدل های فوتبال دستی جدید را جایگزین مدل ها و نمونه های قبلی نماید. در بخش انتخاب بهترین مدل های میز فوتبال دستی جدید فوتبال دستی ها دارای خصوصیت های زیر می باشند:

 • بدنه های زیبا با طراحی جدید
 • لبه های مقاوم سازی شده
 • بوش بلبرینگ های درجه یک
 • پایه های درجه یک
 • دستگیره های مخصوص
 • میله های تو پر مقاوم سازی شده
 • پایه های مقاوم سازی شده
 • کفی درجه یک
 • لاستیک ضربه گیر درجه یک مخصوص
 • نصب بسیار ساده
 • وزن مناسب
 • گارانتی محصول

این موارد باعث شده تا تمامی خریداران در بازار های سراسر ایران بتوانند بهترین مدل های موجود از این محصول را با قیمت های مناسب در اختیار داشته باشند. در بخش خرید و فروش مدل های جدیدی از این محصولات در سراسر ایران شرکت تولیدی بازرگانی سیناراد اسپرت توانسته است به روز ترین و باکیفیت ترین مدل های موجود از این محصول را برای مشتریان به همراه داشته باشد. با ما همراه شوید و مدل های ویژه ای را در دسترس داشته باشید.قیمت های روز فوتبال دستی دست دوم را از شرکت سینا راد ارسپرت تهیه کنید.

مهندس علی شعبانی

به منظور تماس با مدیر فروش و برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و از طریق شماره های درج شده در صفحه با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

مشاور برند سازی و فروش: هلدینگ فرجادی

تماس با ما

برای خرید و فروش این محصول و یا ارتباط با بخش مشاوره فروش ما از مسیر های زیر استفاده کنید:

مدیر فروش: مهندس علی شعبانی

مسیر های ارتباطی:

phone icon شماره تماس با مدیر فروش: 09120035849

 

telephone icon شماره ثابت: 02128423890 ( داخلی 1 )

 

whatsApp icon ارتباط از طریق واتساپ کلیک کنید

 

email icon ارسال ایمیل: sinaradsport@gmail.com

 

fax icon فکس:  02128423890 ( داخلی 7 )

 

telegram icon کانال تلگرام: sinaradsport@

 

telegram icon تلگرام مدیر فروش: sinaradsport1@

 

instagram icon اینستاگرام: sinaradsport

 

twitter icon توئیتر: sinaradsport

 

aparat icon آپارات: sinaradsport

 

address icon آدرس کارخانه 1 : کرج – جاده قزلحصار – شماره 107

address icon آدرس کارخانه 2 : اصفهان – ناحیه صنعتی نجف آباد – شماره 57

address icon آدرس دفتر: تهران- کامرانیه جنوبی – کوچه پرستو

تماس با بخش فروش

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید