مرکز عرضه قیمت فوتبال دستی ارزان قیمت

آنچه در این مقاله میخوانید...

فوتبال دستی قیمت مناسبقیمت فوتبال دستی دست دوم
قیمت فوتبال دستی ارزان قیمت

مرکز عرضه قیمت فوتبال دستی ارزان قیمت به عنوان بزرگترین پایگاه ارائه خدمات در بخش خرید و فروش و تهیه بهترین نمونه های فوتبال دستی و لوازم جانبی این محصول راه اندازی شد. این مرکز که به صورت مستقیم زیر نظر بزرگترین شرکت تولید کننده فوتبال دستی فعالیت می کند آماده همکاری با خریداران عمده و جزئی این محصول در ایران می باشد.

فوتبال دستی قیمت مناسب

فوتبال دستی قیمت مناسب

مناسب بودن قیمت یک میز فوتبال دستی تولید شده از نظر هریک از مشتریان تفاوت های زیادی دارد. برخی از مشتریان قیمت هایی را در نظر دارندکه هیچ صرفه اقتصادی را برای تولید این میز ها نداشته و نخواهد داشت. یک میز فوتبال دستی عمدتا به خاطر چوب استفاده شده و میزان آهن استفاده شده در تولید این محصول قیمت های متفاوتی پیدا می کند. همچنین طرح ساخت و طراحی این میز ها نیز از دیگر مواردی است که در قیمت های این محصولات تفاوت های بسیار زیادی ایجاد کرده است. به همین منظور فوتبال دستی قیمت مناسب می تواند از رنج عددی 1 میلیون تومان به بالا در نظر گرفته شود. مهم ترین قطعات فوتبال دستی قیمت مناسب که باعث می شود تا قیمت مشخصی برای این محصول در بازار وجود داشته باشد، به شرح زیر است:

  • بدنه فوتبال دستی
  • پایه های فوتبال دستی
  • چرخ های فوتبال دستی
  • اتصالات فوتبال دستی
  • میله های فوتبال دستی
  • کفی فوتبال دستی
  • آدمک های فوتبال دستی
  • آهن کشی شاسی فوتبال دستی

و برخی از موارد دیگر که در ساخت هریک از مدل های موجود در بازار می توان تفاوت های فاحشی را در نظر داشت. به همین منظور در بخش قیمت گذاری نیز می تواند نمونه های مختلف با قیمت های مختلف را در بازار مشاهده کرد. برخی از مشتریان نیز فکر می کنند که خرید فوتبال دستی دست دوم یکی از راه های دسترسی به قیمت فوتبال دستی ارزان قیمت می باشد.

قیمت فوتبال دستی دست دوم

قیمت فوتبال دستی دست دوم

دست دوم بودن فوتبال دستی می تواند برای شما بهترین کاهش قیمت را در زمان خرید به همراه داشته باشد. اما صبر کنید ، آیا نسبت به خطرات خرید یک فوتبال دستی دست دوم نیز آگاهی کامل دارید؟ آیا می دانید که برخی از خریداران پس از این روش خرید دچار چه مشکلاتی شده اند و دیگر راه چاره ای برای آن ندارند؟
در زمانی که مشتریان به دنبال خرید یک فوتبال دستی دست دوم می روند، تنها نظرشان قیمت نهایی محصول می باشد. اما هرگز به این نکته توجه نمی کنند که ممکن است قطعه ای از فوتبال دستی فروخته شده دارای مشکلی باشد که نیاز به تعویض داشته باشد و همین کار باعث می شود تا شما به اندازه یک فوتبال دستی نو مجبور به هزینه باشید. به همین جهت از این کار صرف نظر خواهید کرد و به دنبال خرید یک محصول نو و تازه می باشید. تمامی مسیر های موجود برای خرید یک فوتبال دستی دست دوم از سوی تولید کننده این کالا بررسی شده و دچار اشکال های فراوانی می باشد. همین موضوع باعث شده تا خریداران نیز از مشاوره های تولید کننده فوتبال دستی در ایران استفاده کرده و از خرید نمونه های دست دوم این محصولات صرف نظر کنند.

مهندس علی شعبانی

به منظور تماس با مدیر فروش و برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و از طریق شماره های درج شده در صفحه با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

تماس با ما

برای خرید و فروش این محصول و یا ارتباط با بخش مشاوره فروش ما از مسیر های زیر استفاده کنید:

مدیر فروش: مهندس علی شعبانی

مسیر های ارتباطی:

phone icon شماره تماس با مدیر فروش: 09120035849

 

telephone icon شماره ثابت: 02128423890 ( داخلی 1 )

 

whatsApp icon ارتباط از طریق واتساپ کلیک کنید

 

email icon ارسال ایمیل: sinaradsport@gmail.com

 

fax icon فکس:  02128423890 ( داخلی 7 )

 

telegram icon کانال تلگرام: sinaradsport@

 

telegram icon تلگرام مدیر فروش: sinaradsport1@

 

instagram icon اینستاگرام: sinaradsport

 

twitter icon توئیتر: sinaradsport

 

aparat icon آپارات: sinaradsport

 

address icon آدرس کارخانه 1 : کرج – جاده قزلحصار – شماره 107

address icon آدرس کارخانه 2 : اصفهان – ناحیه صنعتی نجف آباد – شماره 57

address icon آدرس دفتر: تهران- کامرانیه جنوبی – کوچه پرستو

تماس با بخش فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *