خرید از تولید کننده ایرهاکی حرفه ای

آنچه در این مقاله میخوانید...

ایرهاکی چیست ؟ساختار میز ایرهاکی :اسکلت میز ایرهاکی :طرز کارکرد میز ایرهاکی مدرن بی سیم :توپ گیر میز ایرهاکی :رقص روشنایی میز ایرهاکی :نمایشگر میز ایرهاکی :اعلام کننده گل :نکات مهم و قابل توجه خرید از تولید کننده ایرهاکی حرفه ای:
خرید ایرهاکی دست دوم با شناخت کامل

قبل از آنکه به خرید از تولید کننده ایرهاکی حرفه ای  برسیم لازم است در مورد ورزش ایرهاکی  توضیحاتی را بیان  کنیم. ایرهاکی یک ورزش دونفره‌ یا چهارنفره دیدنی میباشد که روی میز اجرا می‌گردد. اسم دیگر این بازی هاکی روی میز میباشد. ورزش هاکی که معمولا روی یخ اجرا میشود ورزشی میباشد که بازیکنان سعی می‌نمایند با سر دادن گوی بازی روی زمین آن را وارد دروازه‌ی رقیب نمایند. در‌این بازی نیز دو شکاف در دوظرف زمین تحت عنوان دروازه وجود داراست.

بازیکنان می بایست با به کار گیری از ابزاری که روی میز برای هردو بازیکن وجود دارااست به گوی بازی ضربه بزنند و آن را وارد دروازه نمایند. زمین این بازی می بایست به طور صاف و صیقلی ساخته گردد تا گوی به راحتی روی آن لیز بخورد و حرکت نماید. به همین عامل نیروی اصطکاک بین سطح بازی و گوی به حداقل می رسد.

تولید کننده ایرهاکی
تولید کننده ایرهاکی

ایرهاکی چیست ؟

ایرهاکی چیست

ایرهاکی یا هاکی روی میز وسیله ای تفریحی و ورزشی میباشد که دو یا چهار بازیکنه میباشد ، یکی توپ را بر روی سطحی صاف به چرخش در میاورد و هر بازیکن کوشش می نماید تا توپ را به دروازه رقیب وارد نماید.

ساختار میز ایرهاکی :

میز ایرهاکی با جنس بدنه ام دی اف ساخته می‌شود و رنگ بندی را نیز می توان تغییر و تحول بخشید ، زمین بازی ایرهاکی از ام دی اف hpl ضدخش مصرف شده و به وسیله دستگاه CnC شکاف های منظمی روی صفحه تولید میشود که با سیستم مهندسی و توسعه یافته مدارات الکترونیکی، به موتور دمنده هوا دستور داده و باد را از زیر میز ایرهاکی وارد و از منفذ های زمین ایرهاکی بیرون می نماید این کار منجر میگردد جنبش توپ روی زمین بازی راحت و ریلکس گردد و اصطکاک به حداقل رسد.

اسکلت میز ایرهاکی :

اسکلت میز ایرهاکی از فلز آهن با قطر استاندارد که بتواند وزن میز را تحمل نماید با روشی مهندسی به یکدیگر متصل و محکم شد‌ه‌است ، پایه های میز نیز بستگی به سبک و مکانیزم میز ایرهاکی طراحی می‌شود و جهت خودداری از زنگ زدگی پایه های اصلی  را با رنگ الکترواستاتیک کوره ای می پوشانند .

طرز کارکرد میز ایرهاکی مدرن بی سیم :

شیوه فعالیت بدین شکل میباشد که با فشار دادن دکمه شروع ریموت کنترل، دستگاه ایرهاکی راه‌اندازی می‌گردد و اپراتور برحسب تنظیمی که برای حدنصاب تعداد گل و میزان وقتی که برای میز ایرهاکی تعریف نموده است بازی آغاز میشود و توپ ایرهاکی بر روی زمین بازی بوسیله یکی‌از بازیکنان به حرکت در میاید ، بازیکنان می بایست توپ را به دروازه رقیب مقابل وارد نمایند و بیشترین امتیاز را در زمان تعیین شده بدست آورند و پیروز بازی معین و بوسیله خود دستگاه بصورت فارسی اعلام میشود.

توپ گیر میز ایرهاکی :

پس از به اتمام رسیدن فرصت یا تعداد گل رقم خورده بازی ، او‌لین گُّلی که وارد دروازه میگردد به وسیله توپ گیر که میان دروازه و خروجی گل قراردارد متوقف و نگه داشته میشود ، با شروع مجدد بازی توپ بوسیله توپ گیر رها گردیده و در دسترس قرار می‌گیرد.

رقص روشنایی میز ایرهاکی :

نوار کیفیت عالی فول کالر یا تک رنگی که به دور زمین بازی تعبیه می‌شود و در طی بازی نمایی خوشگل به میز میدهد.

رقص روشنایی میز ایرهاکی

نمایشگر میز ایرهاکی :

نمایشگر یا ال ای دی منحصر جهت نمایش میزان باقی مانده فرصت و تعداد گل هر حریف میباشد که در برخی از میز ها بصورت نمایشگر یکطرفه بغل و در برخی سبک های توسعه یافته بصورت نمایشگر دو طرفه (قابل مشاهده برای هر بازیکن) که بر روی تاج مخصوص سوار و در ایرهاکی نصب می گردند.

اعلام کننده گل :

بعد از ورود توپ به هر دروازه دستگاه به صورت خودکار ورود توپ به دروازه را بصورت صوتی \” گُّل \” اعلام می نماید.

نکات مهم و قابل توجه خرید از تولید کننده ایرهاکی حرفه ای:

مهم ترین خصوصیت میزهای تولیدی سیناراد اسپرت که آنرا از سایر میزهای ایرهاکی موجود در بازار متمایز می کند این میباشد که توپ در هنگام بازی در اثر بازی درست به‌این راحتی به خارج از زمین پرتاب نمی‌شود به حدی که نیازی به گارد میانه زمین ندارد و همینطور سرعت و روانی حرکت توپ در میزهای تولیدی کارخانه ما دقیقا هم تراز میزهای ۱۰ میلیون به بالا است.
قابل ذکر میباشد که میزان پرتاب توپ از زمین بازی به سمت خارج هیچ ارتباطی به ارتفاع زمین بازی ندارد و جلوگیری از این فعالیت نیازمند محاسبات دقیق در روند ساخت میز دارد که خوشبختانه گروه مهندسی سیناراد اسپرت جز معدود تولیدی هایی میباشد که‌این پدیده را با محاسبات ظریف به راحتی کنترل می کنند و هر سایز زمین بازی با حدالاقل میزان پرتاب برای ما قابل تولید میباشد.

در خرید ایرهاکی حرفه ای همیشه توجه داشته باشید که هیچ موقع به هیچ وجه ایرهاکی هایی که کف آنها هایگلاس و حتی پلی کربنات ۳ میلیمتر میباشد را نخریم زیرا این گونه میز ها پس ازشش ماه دیگر قابل به کار گیری نبوده و به طور سرتاسری خش می افتد و یا این که پوسته خواهند کرد.
متاسفانه به تازگی تولیدی های متعددی به خاطر سواد کم تولید و از همه مهم تر به جهت اینکه هزینه ایجاد خود را کاهش دهند صرفا فاکتور زیبایی را در نظر گرفته و اقدام به ساخت ایرهاکی با کف هایگلاس نموده اند ، خوشبختانه مجموعه تولیدی ُسیناراد اسپرت بعداز ۱۰ سال تجربیات تولید تخصصی ایرهاکی موفق شد کفی مقاوم به خش را تهیه و تنظیم کرده که هر سه پارامتر ضد خشی و زیبایی و مغناطیس را دارد.
اصطلاح مغناطیس، رابطه سرعت توپ و روان بودن حرکت توپ را در زمین بازی بدون پریدن توپ از درون زمین مورد بررسی قرار می‌دهد.

تولید ایرهاکی یکی‌از تولیدات بسیار اساسی در صنعت بازی و میز های شهربازی و ورزشی است. میز ایرهاکی یک مشابه ساز بازی هاکی روی یخ میباشد که در محیط کوچکتر و با تجهیزات بسیار ساده تری راه‌اندازی و ایجاد شده است. در‌این خصوص می توان تولیدکننده مهم این محصول را شناسایی کرد و بهترین سبک های تولیدی را با قیمت های قابل قبولی تهیه و تنظیم و خریداری کرد.شرکت سیناراد اسپرت به عنوان مطرح ترین شرکت تولیدکننده ایرهاکی درجه یک در کشور‌ایران مدل های متعددی را به هم وطنان عرضه می نماید

مهندس علی شعبانی

به منظور تماس با مدیر فروش و برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و از طریق شماره های درج شده در صفحه با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

تماس با ما

برای خرید و فروش این محصول و یا ارتباط با بخش مشاوره فروش ما از مسیر های زیر استفاده کنید:

مدیر فروش: مهندس علی شعبانی

مسیر های ارتباطی:

phone icon شماره تماس با مدیر فروش: 09120035849

 

telephone icon شماره ثابت: 02128423890 ( داخلی 1 )

 

whatsApp icon ارتباط از طریق واتساپ کلیک کنید

 

email icon ارسال ایمیل: sinaradsport@gmail.com

 

fax icon فکس:  02128423890 ( داخلی 7 )

 

telegram icon کانال تلگرام: sinaradsport@

 

telegram icon تلگرام مدیر فروش: sinaradsport1@

 

instagram icon اینستاگرام: sinaradsport

 

twitter icon توئیتر: sinaradsport

 

aparat icon آپارات: sinaradsport

 

address icon آدرس کارخانه 1 : کرج – جاده قزلحصار – شماره 107

address icon آدرس کارخانه 2 : اصفهان – ناحیه صنعتی نجف آباد – شماره 57

address icon آدرس دفتر: تهران- کامرانیه جنوبی – کوچه پرستو

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید