تولید میز ایرهاکی دونفره حرفه ای

آنچه در این مقاله میخوانید...

اطلاعاتی درباره میز ایرهاکی دونفرهمراکز سفارش میز ایرهاکی دونفره

میز ایرهاکی دونفره سرگرمی بسیار جذابی را برای شما فراهم می کند. این میز ها در سال های اخیر در بین نسل جوان و نوجوان بسیار پر طرفدار شده اند. از آن جا که به صورت وسیعی در بازار های پخش و فروش یافت می شوند، مردم نیز بیش تر به آن ها دسترسی دارند و برای خرید نیاز به جست و جوی زیادی ندارند. تولید میز ایرهاکی دونفره حرفه ای هر روز بیش تر می شود.

تولید میز ایرهاکی دونفره حرفه ای

اطلاعاتی درباره میز ایرهاکی دونفره

اطلاعاتی درباره میز ایرهاکی دونفره اطلاعاتی درباره میز ایرهاکی دونفره برای شما مفید خواهد بود. این محصولات در رنگ بندی بسیار جذابی که کودکان و نوجوانان از آن بسیار لذت می برند، صورت می گیرد. این کالا های با کیفیت، در ابعاد و اندازه های متعددی نیز در سر تا سر جهان ارائه می شوند.

هر یک از اندازه های آن ها مخصوص استفاده ی یکی از گروه ها و رده های سنی نوجوان و کودک و بزرگسال می باشد. اگر چه آن ها را بیش تر برای بچه ها به کار می برند، اما بزرگ تر ها نیز از استفاده از این سرگرمی لذت می برند. بازی ایر هاکی یک ورزش جدید است که در دهه های اخیر بسیار مورد استفاده بوده است.

میز آن ها یک محفظه خلا دارد که توپ بر روی هوا ولی در ظاهر بر روی میز در حرکت است؛ دو دروازه در دو طرف میز تعبیه شده است که هر یک مخصوص به تیمی است که فرد در آن سوی مشغول بازی است. باید در حین بازی از این دروازه ها دفاع کرد و اجازه نداد که توپ وارد آن شود.!

مراکز سفارش میز ایرهاکی دونفره

مراکز سفارش میز ایرهاکی دونفره تولید میز ایرهاکی با کیفیت های بسیاری صورت می گیرد. آن ها را بر اساس آخرین فناوری های روز در زمینه ی تولید وسایل بازی، می سازند. مراکز سفارش میز ایرهاکی دونفره برای شهربازی ها و مراکز مخصوص به کودکان این نوع میز ها را ارائه می دهند.

سفارش میز ایرهاکی به سادگی مقدور و میسر می شود. شما می توانید با مراجعه به بخش فروش اینترنتی سفارشات خود از این میز ها را ثبت کرده و به خرید بپردازید. در حین خرید رده ی سنی مصرف کننده ی آن ها را نیز مشخص کنید.

در ضمن دقت داشته باشید که میز ها رنگ های قرمز و آبی دارند و بیش تر در این دو رنگ تولید می شوند. از این بازی همزمان دو نفر می توانند استفاده کنند. پس اگر دو فرزند دارید، می توانید یک وسیله ی بازی همزمان برای هر دو نفر آن ها خریداری کنید. در این فرصت ویژه قیمت های این محصولات را بسیار کاهش داده اند.

مهندس علی شعبانی

به منظور تماس با مدیر فروش و برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و از طریق شماره های درج شده در صفحه با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

تماس با ما

برای خرید و فروش این محصول و یا ارتباط با بخش مشاوره فروش ما از مسیر های زیر استفاده کنید:

مدیر فروش: مهندس علی شعبانی

مسیر های ارتباطی:

phone icon شماره تماس با مدیر فروش: 09120035849

telephone icon شماره ثابت: 02128423890 ( داخلی 1 )

whatsApp icon ارتباط از طریق واتساپ کلیک کنید

email icon ارسال ایمیل: sinaradsport@gmail.com

fax icon فکس:

telegram icon کانال تلگرام: sinaradsport@

telegram icon تلگرام مدیر فروش: sinaradsport1@

instagram icon اینستاگرام: sinaradsport

twitter icon توئیتر: sinaradsport

aparat icon آپارات: sinaradsport

address icon آدرس کارخانه: کرج – جاده قزلحصار – شماره 107

address icon آدرس دفتر: تهران- کامرانیه جنوبی – کوچه پرستو
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما تماس بگیرید