بازار خرید بهترین فوتبال دستی کرج

آنچه در این مقاله میخوانید...

معرفی بزرگترین شرکت تولیدی فوتبال دستی در ایرانتولیدی فوتبال دستی مرغوبفوتبال دستی درجه یک چه خصوصیت هایی دارد؟بدنه فوتبال دستیپایه های فوتبال دستیتجهیزات اصلی فوتبال دستیرنگ فوتبال دستیزمین فوتبال دستیفوتبال دستی با زمین شیشه ای ( شیشه نشکن )فوتبال دستی با زمین ام دی اف یا ملامینتجهیزات جانبی فوتبال دستیبهترین نمونه فوتبال دستی کرجخرید فوتبال دستی خانگی چه تفاوتی با نمونه های باشگاهی دارد؟بازار خرید فوتبال دستی حرفه ایاز کجا فوتبال دستی باکیفیت بخریم؟
فوتبال دستی کرج

فوتبال دستی کرج که از معروف ترین نمونه های فوتبال دستی در بازار تولید و خرید و فروش می باشد. بازار خرید بهترین فوتبال دستی کرج توانسته است حجم بسیار زیادی از مشتریان را برای خرید این محصول راهنمایی و کمک کند. اگر شما هم از خریداران و طرفداران انواع فوتبال دستی در بازار ایران هستید به سادگی می توانید از طریق راهنمایی های زیر به نمونه های بسیار خوبی از این محصولات دسترسی پیدا کنید. این محصول توانسته است با قیمت های مناسب در طرح ها و مدل های نو و دست دوم ارزان قیمت در اختیار مشتریان قرار بگیرد. عرضه نمونه های درجه یک باشگاهی و خانگی انواع فوتبال دستی برای مشتریان از سوی این شرکت بهترین شرایط خرید و فروش فوتبال دستی را فراهم کرده است.

فوتبال دستی کرج

معرفی بزرگترین شرکت تولیدی فوتبال دستی در ایران

شرکت های بسیار زیادی نسبت به تولید و عرضه انواع فوتبال دستی در بازار ایران فعالیت می کنند. اما باکیفیت ترین نمونه فوتبال دستی در بازار کشور را تنها می توان از بزرگترین شرکت تولید کننده فوتبال دستی در مدل ها و طرح های متفاوت مشاهده و تهیه کرد. در این خصوص از بسیاری از فروشگاه ها در سراسر ایران می توان پرسید و در پاسخ می توان به نام شرکت سیناراد اسپورت رسید. این شرکت که علاوه بر تولید فوتبال دستی برای فروش خود، برای سایر شرکت ها به سفارش نیز تولید می کند، حجم بسیار زیادی از بازار خرید و فروش انواع فوتبال دستی را در اختیار گرفته است. از خدمات خاص این شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد که به عنوان راز اصلی فروش و عرضه باکیفیت ترین نمونه های فوتبال دستی در بازار ایران شناخته می شود:

 1. وجود قیمت های بسیار مناسب
 2. امکان بارگیری و عرضه به سراسر ایران
 3. امکان فروش عمده و جزئی فوتبال دستی
 4. پاسخگویی بسیار مناسب مدیران فروش
 5. دسترسی به کاتالوگ ها و نمونه های این شرکت
 6. امکان عرضه با قیمت عمده حتی در فروش های تک
 7. تنوع بسیار زیاد مدل ها و نمونه های تولیدی
 8. بهره گیری از نقشه های تولید تماما خارجی و باکیفیت

هرکدام از موارد بالا به تنهایی بخشی از قدرت همکاری این شرکت را برای مشتریان فراهم کرده است. به همین منظور بسیاری از مشتریان در بخش خرید و فروش این محصولات می توانند به سادگی از مشاوره های ارائه شده از سوی مدیران فروش این شرکت استفاده کرده و نمونه های بسیار مناسبی از انواع فوتبال دستی را با قیمت های ویژه ای در اختیار داشته باشند.

معرفی بزرگترین شرکت تولیدی فوتبال دستی در ایران

تولیدی فوتبال دستی مرغوب

بسیاری از مشتریان در بازار خرید انواع فوتبال دستی به دنبال تولیدی های این محصول می باشند.

در این مسیر به سادگی می توان قیمت های بسیار مناسب را از تولیدی ها انتظار داشت.

در این راستا تولیدی های مخصوص کرج از بهترین و پر فروش ترین مراکز فوتبال دستی در ایران می باشند.

فوتبال دستی کرج

فوتبال دستی درجه یک چه خصوصیت هایی دارد؟

وقتی شما برای خرید یک کالا وارد بازار می شوید، همیشه این سوال برای شما وجود دارد که کالای مد نظر من اگر کیفیت بسیار زیادی داشته باشد، چه شاخصه ها و خصوصیت هایی خواهد داشت؟ برای خرید یک فوتبال دستی درجه یک نیز باید همین حساسیت را به خرج داد تا در برابر هزینه پرداخت شده بتوان یک محصول خوب و مناسب در نظر داشت و بهترین نمونه فوتبال دستی را با قیمت های مناسب خریداری کرد. همین موضوع باعث شده تا بسیاری از مشتریان در بخش خرید فوتبال دستی به دنبال مشخصات این محصول باشند. از این رو شرکت تولیدی سیناراد اسپورت به اصلی ترین بخش های یک فوتبال دستی درجه یک اشاره خواهد کرد و بهترین شرایط را برای خرید این محصول برای مشتریان فراهم خواهد نمود:

فوتبال دستی درجه یک چه خصوصیت هایی دارد؟

بدنه فوتبال دستی

بدنه فوتبال دستی از اصلی ترین بخش های این محصول می باشد که باید اهمیت بسیار زیادی به آن داد. شاید فکر کنید که از هر چیزی می توان یک بدنه مقاوم برای فوتبال دستی ساخت اما باید به این نکته اشاره کرد که این تفکر کاملا اشتباه است. نکته هایی اساسی را در این بخش برای شما بازگو خواهیم کرد. بدنه فوتبال دستی باید قابلیت های زیادی داشته باشد که بتواند بهترین کیفیت را برای شما ارائه نماید. از جمله این موارد می توان به مقاوم بودن در برابر ضربات محکم بازیکنان اشاره کرد. وجود صفحات چوبی و فلزی بسیار قوی و نشکن و مقاوم در برابر ضربه که می تواند بهترین شرایط را برای بازی کردن فراهم نماید. به همین منظور در بخش تولید انواع فوتبال دستی از مواد اولیه زیر به عنوان اصلی ترین بخش استفاده می شود:

 • صفحات ام دی اف فوتبال دستی
 • صفحات ملامین فوتبال دستی
 • صفحات نئوپان فوتبال دستی
 • ورق های کامپوزیتی
 • ورق های استیل
 • صفحات لمیگلاس فوتبال دستی
 • صفحات هایگلاس فوتبال دستی

این نمونه ها از پر مصرف ترین نمونه های صفحات در بخش تولید یک بدنه مقاوم و حرفه ای برای فوتبال دستی می باشد. پس در زمان خرید حتما اطلاعات کاملی از فروشنده این محصول درخواست کنید تا بهترین کار برای شما ارائه شود.

پایه های فوتبال دستی

در فوتبال دستی های ویژه بزرگسالان ۴ پایه جداگانه یا ۲ پایه مشترک اصلی از مهم ترین بخش های یک فوتبال دستی به شمار می روند که وظیفه نگهداری و حمل فوتبال دستی به عهده آن ها می باشد. همچون یک ساختمان که با نداشتن ستون های مقاوم امکان فرو ریختن را دارد، در انواع فوتبال دستی نیز نبود پایه های مقاوم فوتبال دستی می تواند خطر بسیار زیادی برای بازیکنان به شمار رود. همچنین خود فوتبال دستی نیز می تواند به سادگی خراب شده و تمامی هزینه پرداختی شما در یک چشم به هم زدن بر باد رود. در این خصوص باید از بابت پایه های مصرف شده در بخش تولید انواع فوتبال دستی نیز اطلاعات کافی به دست آورد. از جمله مواردی که برای تولید پایه های فوتبال دستی مورد استفاده قرار می گیرد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • چوب های مخصوص تقویت شده
 • فلز
 • آهن
 • پروفیل های آهنی قوی
 • قوطی های مخصوص
 • پایه های مخصوص با قابلیت تنظیم ارتفاع فوتبال دستی
 • پایه های تاشو
 • پایه های ثابت

هریک از این موارد به تنهایی می تواند فوتبال دستی شما را نگهداری کرده از زمین بین ۶۰ تا ۱۰۰ سانتی متر فاصله دهد که بیشتر این پایه ها را می توان در طرح های فوتبال دستی بزرگسالان مشاهده کرد.

پایه های فوتبال دستی

تجهیزات اصلی فوتبال دستی

از اصلی ترین تجهیزات فوتبال دستی می توان به مهم ترین آن ها در بخش زیر اشاره ای کوتاه کرد:

 • بوش و بلبرینگ
 • آدمک ها
 • میله ها
 • دستگیره ها
 • توپ ها
 • ضربه گیر ها و واشر ها
 • پین و پیچ ها

هرکدام از این موارد به عنوان بخش هایی اصلی در زمان خرید فوتبال دستی به مشتری باید معرفی شوند و توضیحات مربوط به هرکدام باید برای خریداران ارائه گردد. نبود اطلاعات کافی در این خصوص می تواند برای شما در زمان خرید فوتبال دستی درجه یک ریسک بسیار بزرگی به شمار رود. در این خصوص از مشاوران ما بهترین مشاوره را در بخش تجهیزات فوتبال دستی دریافت کنید.

فوتبال دستی درجه یک چه خصوصیت هایی دارد؟

رنگ فوتبال دستی

این مورد یکی  از خاص ترین و حساس ترین بخش های خرید فوتبال دستی می باشد. اما با وجود تنوع طرح در چوب ها و ورق های مخصوص تولید فوتبال دستی می توان به سادگی تنوع بسیار زیادی در انواع طرح و رنگ فوتبال دستی مشاهده کرد. بزرگترین کارخانه تولید انواع فوتبال دستی در بازار ایران با توجه به صفحات موجود در بازار ایران توانسته است متنوع ترین نمونه های موجود را برای خریداران و مصرف کنندگان این محصول ارائه نماید و نظر تمامی آن ها را به سادگی جلب نماید.

زمین فوتبال دستی

زمین فوتبال دستی از بخش های اصلی این میز ورزشی می باشد. به همین منظور اکثر فوتبال دستی ها در دو مدل زمین برای مشتریان ارائه می شود:

 • فوتبال دستی با زمین شیشه ای ( شیشه نشکن )

این نمونه از فوتبال دستی ها در بازار ایران با توجه به سفارش مشتریان تهیه و تولید می شوند. بازی روی شیشه نشکن ضد خش یکی از لذت بخش ترین بازی های فوتبال دستی می باشد. به همین دلیل از پر فروش ترین نمونه های فوتبال دستی در بازار ایران می توان به انواع فوتبال دستی کف شیشه ای یا همان فوتبال دستی شیشه ای اشاره کرد.

 • فوتبال دستی با زمین ام دی اف یا ملامین

در بخش دیگر می توان فوتبال دستی هایی را مشاهده کرد که از زمین های ملامین یا ام دی اف بهره می برند. ضد خش بودن، ساده بودن طرح، ارزان بودن و همچنین متنوع بودن رنگ و طرح از خصوصیت های این دسته از فوتبال دستی ها با زمین ملامین یا ام دی اف می باشد. برای تهیه این محصول نیز می توانید از طریق سیستم فروش شرکت تولیدی سیناراد اسپورت اقدام نمائید.

تجهیزات جانبی فوتبال دستی

بخش تجهیزات جانبی یکی از خاص ترین بخش های موجود برای فوتبال دستی ها به شمار می رود. از خاص ترین تجهیزات جانبی که بر روی بسیاری از فوتبال دستی ها نصب و ارائه می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قلک توپ فوتبال دستی ( فوتبال دستی قلک دار )
 • قلک ژتون فوتبال دستی ( فوتبال دستی سکه ای یا فوتبال دستی ژتون خور )
 • قفل کننده و ریموت فوتبال دستی
 • گل شمار فوتبال دستی
 • سقف شیشه ای فوتبال دستی ( فوتبال دستی سقف دار )
 • نورپردازی فوتبال دستی
 • سیستم صوتی فوتبال دستی

و بسیاری از موارد دیگر که بنا به سفارش مشتریان بر روی فوتبال دستی ها نصب و برای آن ها ارائه می شود.

تجهیزات جانبی فوتبال دستی

بهترین نمونه فوتبال دستی کرج

برای مشتریان این سوال پیش می آید که کدام یک از فوتبال دستی ها بهترین نمونه موجود برای خرید می باشد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت شما باید بر اساس نیاز خود بهترین فوتبال دستی را انتخاب نمائید. فوتبال دستی های خانگی بیشتر مناسب فضای آپارتمانی و یا برای بازی در فضا های ویلا ها و منازل شخصی می باشند. نمونه های حرفه ای بیشتر در باشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند و دوام بیشتر و همچنین قیمت های بیشتری نیز دارند.

فوتبال دستی کرج

خرید فوتبال دستی خانگی چه تفاوتی با نمونه های باشگاهی دارد؟

اگر شما یک فوتبال دستی خانگی می خرید، یک جنس بی کیفیت خریده اید! این تعبیر بسیاری از فروشگاه ها در زمان عرضه یک فوتبال دستی برای مشتریان می باشد. اما این گفته به کلی غلط است. زمانی که شما برای خرید یک فوتبال دستی با مرکز درستی در این حوزه ارتباط برقرار می کنید، باید از شما این سوال پرسیده شود که آیا به دنبال خرید یک فوتبال دستی خانگی هستید یا خرید یک فوتبال دستی باشگاهی مد نظر شما است؟ همچنین هیچ فوتبال دستی خانگی بی کیفیت تولید نمی شود. بلکه با تجهیزات سبک تری تهیه می شود. این کار باعث می شود تا خریدار در زمان سفارش بتواند هزینه کمتری پرداخت نماید. اما دلیل اصلی این موضوع این است که در خانه ها به دلیل بازی ساده تر و آرام تر با فوتبال دستی می توان از تجهیزات درجه یک اما مخصوص فوتبال دستی خانگی استفاده کرد. اما در نمونه های باشگاهی و مخصوص کلوپ های ورزشی به دلیل افزایش فشار بازیکنان و ضربات بسیار محکم، این امکان وجود ندارد و باید از تجهیزات قوی تری بهره گرفت. به همین منظور است که می توان تفاوت اندکی را در بخش قیمت فوتبال دستی ها مشاهده کرد. اما به هیچ وجه نمی توان این موضوع را به دلیل بی کیفیت بودن این محصولات دانست. در این خصوص مشاوران ما توضیحات بیشتری را در تماس های تلفنی برای شما ارائه خواهند کرد.

خرید فوتبال دستی خانگی چه تفاوتی با نمونه های باشگاهی دارد؟

بازار خرید فوتبال دستی حرفه ای

آشنایی مشتریان با انواع فوتبال دستی در بازار خرید و فروش فوتبال دستی در حال افزایش است.

در این راستا می توان نمونه های بسیار باکیفیت و ارزان قیمت فوتبال دستی را تهیه کرد.

خرید فوتبال دستی به صورت دست دوم و نو از بزرگترین شرکت تولید کننده این محصول انجام می شود.

سایت ایرانی ورزش با قیمت های ویژه ای همراه شما است.

بازار خرید فوتبال دستی حرفه ای

از کجا فوتبال دستی باکیفیت بخریم؟

در امکان جدیدی که از سوی شرکت تولیدی سیناراد اسپورت برای بسیاری از مشتریان ایجاد شده است، می توان به سادگی حتی یک فوتبال دستی خانگی را از طریق کارخانه به صورت مستقیم و بدون واسطه خریداری کرد. در این روش تنها کافی است تا با یکی از مدیران فروش ما ارتباط برقرار کرده و بهترین نمونه های موجود از انواع فوتبال دستی را سفارش دهید. پس از مشخص شدن مدل مورد نظر شما، با توجه به شرایط خرید، فوتبال دستی مورد نظر تنها در یک روز کاری پس از سفارش از طریق باربری ها برای شما ارسال خواهد شد. به همین منظور می توان به سادگی از این روش استفاده کرد و بهترین و باکیفیت ترین نمونه های موجود از این فوتبال دستی ها را به صورت مستقیم و با قیمت عمده ( حتی در خرید های تک ) از کارخانه تهیه کرد. شرکت سیناراد اسپورت در این حوزه آماده ارائه خدمات برای تمامی مشتریان و مصرف کنندگان می باشد.

نظر شما چیه؟
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
مهندس علی شعبانی

به منظور تماس با مدیر فروش و برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و از طریق شماره های درج شده در صفحه با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

تماس با ما

راه های ارتباطی با مدیر فروش:
مهندس علی شعبانی
mobile icon شماره موبایل: 09120035849
telephone icon شماره ثابت: 02128423890 ( داخلی 1 )
fax icon فکس:
telegram icon کانال تلگرام: sinaradsport@
telegram icon تلگرام مدیر فروش: sinaradsport1@
whatsapp icon واتس اپ: 09120035849
instagram icon اینستاگرام: sinaradsport
twitter icon توئیتر: sinaradsport
aparat icon آپارات: sinaradsport
email icon پست الکترونیکی: sinaradsport@gmail.com
address icon آدرس کارخانه: کرج – جاده قزلحصار – شماره 107
address icon آدرس دفتر: تهران- کامرانیه جنوبی – کوچه پرستو
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید