محصولات ورزشی و سرگرمی

اگر دنبال محصولات ورزشی و سرگرمی هستید

با ما همراه باشید

مجموعه سیناراد اسپرت

گروه تولیدی لوازم ورزشی سیناراد اسپرت فعالیت خود را در زمینه تولید و عرضه انواع میز بیلیارد، فوتبال دستی، پینگ پنگ و ایرهاکی در سال 85 آغاز نمود و به مرور زمان در کنار تولید این محصولات باکیفیت، انواع محصولات ورزشی دیگر را نیز به محصولات خود اضافه کرده و هم اکنون بزرگ ترین مرکز تولید و فروش میز های ورزشی در ایران می باشد.

محصولات ما

بزرگترین فروشگاه لوازم فوتبال دستی در تهران

فوتبال دستی

شرکت سیناراد اسپرت یکی از بزرگترین شرکت های تولید و فروش فوتبال دستی ارزان قیمت در بازار ایران می باشد. این شرکت با تولید و فروش مرغوب ترین نمونه های فوتبال دستی سقف شیشه ای در بازار ایران توانسته است بهترین خدمات را برای مشتریان این محصولات به دنبال داشته باشد.

میز بیلیارد

در بخش تولید محصولات باشگاهی و شهربازی نیز می توان به انواع میز بیلیاردهای خانگی و باشگاهی ساده و متنوع نیز اشاره کرد. تولید محصولات سفارشی نیز از سوی این شرکت برای اشخاص، فروشگاه ها و سازمان ها امکان پذیر می باشد.

میز پینگ پنگ نشسته

میز پینگ پنگ و ایر هاکی

از محصولات این شرکت می توان به انواع میز های استاندارد پینگ پنگ حرفه ای و نیمه حرفه ای اشاره کرد. همچنین ایرهاکی های خانگی و باشگاهی ساده و تاشو و حرفه ای و نیمه حرفه ای نیز از دیگر محصولات این شرکت می باشند.

سلام وقت شما بخیر. سایت بسیار خوبی دارین و در خرید محصول خیلی کمکم کرد تا بتونم محصول خوبی رو خرید کنم. امیدوارم همیشه موفق باشین.

حسین رضایی

مدیرعامل وبکو

فرم سفارش محصول

🔷 برای ثبت سفارش خود کافیست تا فرم سفارش محصول را تکمیل نمایید و منتظر تماس کارشناسان فروش ما باشید.

 

🔶 همچنین برای ثبت سفارش محصول خود می توانید از طریق ارتباط با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید و محصول خود را سفارش دهید.

 

🔻 برای دریافت اطلاعات تماس کارشناسان فروش ما بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مجموعه سیناراد اسپرت

مدیر مجموعه ...

نام و نام خانوادگی

مدیر فروش مجموعه سیناراد اسپرت

مهندس علی شعبانی

مدیر فروش مجموعه ...

نام و نام خانوادگی

تماس با ما

راههای ارتباطی