شرکت تولید انواع فوتبال دستی بچه گانه

شرکت تولید انواع فوتبال دستی بچه گانه

شرکت تولید انواع فوتبال دستی بچه گانه

برای خرید فوتبال دستی بچه گانه در بازار ایران می توانید بهترین اقدام ها را مشاهده کنید. در بازار کشور ایران مرغوب ترین نمونه های فوتبال دستی بچه گانه با قیمت های بسیار مناسبی برای مشتریان و مصرف کنندگان عرضه می شود. مهم ترین بخش ارتباط با بزرگترین شرکت تولید انواع فوتبال دستی بچه گانه و خرید این محصول با قیمت های مناسب می باشد. در این خصوص می توانید با ما همراه شوید. اطلاع از قیمت های روز این محصول در ارتباط با این شرکت امکان پذیر شده است.

فوتبال دستی در انواع مدل های مختلفی تولید و عرضه می‌شوند و قیمت های متفاوتی دارند که بسته به فضای متناسب خانه خود و همچنین با توجه به مقدار بودجه مورد نظر برای خرید این فوتبال دستی می‌توانید با ورود به صفحه ی مجازی ما و مشاهده تمامی محصولات آن را خریداری نمایید.

شرکت تولید انواع فوتبال دستی بچه گانه

انواع فوتبال دستی بچه گانه

انواع فوتبال دستی بچه گانه در بازار ایران بهترین نمونه های فوتبال دستی بچه گانه در مدل های زیر تقسیم بندی می شود:

این محصولات از پر فروش ترین نمونه های فوتبال دستی بچه گانه در بازار ایران می باشند که مشتریان بسیار زیادی داشته و قیمت های بسیار ارزانی را برای مصرف کنندگان به دنبال دارند. در این خصوص می توان به سادگی به همراه بزرگترین مرکز فروش و شرکت تولید انواع فوتبال دستی بهترین نمونه ها را با قیمت های مناسب تهیه کرد.

همانطور که گفتیم شما با توجه به فضای موجود در خانه و هزینه ی این فوتبال دستی ها انواع مختلف آن را خریداری کنید. به عنوان مثال اگر فضای کافی داخل خانه و اتاق کودکتان دارید میتوانید فوتبال دستی پایه دار کوچک را خریداری کنید و اگر فوتبال دستی با قیمت مناسب تری را می‌خواهید می‌توانید فوتبال دستی مینی را برای کودکان زیر هشت سال خود تهیه کنید تا هم بتوانید با قیمت پایین تری آن را تهیه کنید و هم نیاز به فضای کمی دارد هم سبک می‌باشد.

چرا فوتبال دستی بچه گانه بخریم؟

چرا فوتبال دستی بچه گانه بخریم؟ از سوالاتی که برای بسیاری از خانواده ها مطرح است این است که فوتبال دستی کوچک درجه یک چه مزیت هایی نسبت به نمونه های بزرگ فوتبال دستی دارد و خرید آن برای کودکان بین 3 تا 7 سال چرا بهتر است؟

همانگونه که هیچ کاری بی دلیل نیست، خرید فوتبال دستی کوچک نیز دلایل خاص خود را دارد. در آمار گیری که سایت ایرانی ورزش و برند سیناراد اسپورت از خانواده ها کرده اند به این موضوع پی بردیم که بیشتر خریداران این محصول در بازار ایران به دلایل زیر خرید آن را در اولیوت قرار داده اند. این دلایل به شرح زیر می باشند:

 • قیمت ارزان تر فوتبال دستی در بازار فروش
 • سبک بودن فوتبال دستی بچه گانه
 • تنوع بیشتر طرح های فوتبال دستی
 • بسته بندی کوچک و راحت فوتبال دستی بچه گانه
 • سادگی در استفاده و بازی با فوتبال دستی
 • خرید آسان تر از مراکز تولید فوتبال دستی
 • عدم وجود وسایل و تجهیزات خطرناک برای کودکان

جمع دلایل بالا باعث شده تا والدین در زمان انتخاب یک وسیله بازی یا اسباب بازی مناسب برای کودکان خود به این محصول روی آورند. برخی از پدر و مادر ها به این نکته نیز اشاره کرده اند که کودکان می توانند فوتبال دستی های کوچک خود را به سادگی حمل کنند و در محیط های مختلف از آن استفاده نمایند. سرگرم شدن کودکان با این نمونه از فوتبال دستی ها در روز می تواند زمان زیادی از تفریح سالم این عزیزان را به خود اختصاص دهد. همچنین هیجان موجود در بازی فوتبال دستی باعث شده تا بسیاری از والدین نیز خود در کنار کودکان بتوانند اوقات خوبی را در خانه و یا محیط های بازی داشته باشند.

شرکت سیناراد اسپورت در بخش فروش انواع فوتبال دستی بچه گانه توانسته است بهترین شرایط را برای خریداران فراهم نماید تا از طریق نمایندگی های فروش در سراسر شهر های کشور و یا از طریق تولیدی این محصول به صورت مستقیم خرید کنند.

فوتبال دستی یک بازی پر هیجان است و در عین حال دقت بسیار بالایی میخواهد تا کودک حواسش را جمع کند که گل نخورد و هم گل بزند ‌و برنده شود. امروزه معمولا همگی زندگی ها در داخل آپارتمان جریان دارد و کودکان نمی‌توانند آنگونه که دوست دارند فعالیت داشته باشند و بازی های پرشی انجام دهند، در نتیجه این بازی یکی از بازی های شادی آور است که با آن می‌توانند انرژی خود را تخلیه کنند و از بازی لذت ببرند.

جنس فوتبال دستی کوچک پایه دار از چیست؟

جنس فوتبال دستی کوچک پایه دار از چیست؟ در بخش های قبل به این موضوع اشاره کردیم که فوتبال دستی کوچک به دلیل سبک بودن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اما همین موضوع باعث می شود تا مشتریان به 4 سوال اساسی فکر کنند:

 1. کیفیت چوب مصرفی در فوتبال دستی کوچک چگونه است؟
 2. کوچک بودن فوتبال دستی تغییری در قیمت این محصول ایجاد می کند؟
 3. آیا فوتبال دستی کوچک درجه بندی کیفیتی دارد؟
 4. ماندگاری فوتبال دستی کوچک چقدر است؟

این سوال ها را به تفکیک پاسخ خواهیم داد تا شما در زمان خرید یک فوتبال دستی بچه گانه ارزان قیمت به سادگی بتوانید بهترین محصول را در نظر داشته باشید و خرید خوبی انجام دهید.

پاسخ ها:

پاسخ سوال اول: در زمان تولید فوتبال دستی اگر فوتبال دستی خریداری شده از مرکز تولید اصلی این محصول تهیه شود، کیفیت چوب مصرفی در زمان ساخت با نمونه های حرفه ای یکسان خواهد بود زیرا ما در بخش تولید از صفحات ام دی اف خام بزرگ برای تولید این محصولات در تعداد بسیار زیاد استفاده می کنیم. پس هیچ جای نگرانی برای کیفیت این محصول وجود ندارد.

پاسخ سوال دوم: کوچک بودن سایز فوتبال دستی ها باعث می شود تا در زمان تولید اضافات بسیار کمی از ورق های ام دی اف مصرفی باقی بماند. به همین منظور این کار در بخش تولید ، برای تولیدی نیز به صرفه تر خواهد بود. همین امر سبب می شود تا قیمت این محصولات به میزان بسیار زیادی کاهش پیدا نماید و خرید به صرفه ای را برای مشتریان امکان پذیر نماید.

پاسخ سوال سوم: در بخش تولید فوتبال دستی بیشتر از واژه حرفه ای ، نیمه حرفه ای و ساده برای فوتبال دستی ها استفاده می شود. به همین دلیل درجه بندی این محصولات بر اساس کلاس بازی آن ها مشخص می شود. اما باید این نکته را در نظر داشت که از نظر کیفیت فوتبال دستی تولید شده و همچنین مواد اولیه تولید این محصول، هیچ تفاوتی بین مدل های فوتبال دستی حرفه ای ، فوتبال دستی نیمه حرفه ای یا فوتبال دستی ساده پایه دار و بدون پایه نیست.

پاسخ سوال چهارم: یک نکته بسیار مهم در نگهداری فوتبال دستی های چوبی وجود دارد که رعایت آن می تواند بیشتر از 15 سال به عمر مفید یک فوتبال دستی اضافه نماید. خریداران فوتبال دستی باید بتوانند محصول خریداری شده را از تماس با آب ، دور نگه دارند. این کار می تواند به سادگی بیشترین کارایی و عمر مفید را برای فوتبال دستی ها به همراه داشته باشد.

با جمع بندی مطالب بالا در می‌یابیم که خرید فوتبال دستی کوچک پایه دار بسیار به صرفه و اقتصادی می باشد و کودکان می‌توانند آن را در اتاق خود قرار دهند و هر موقع خواستند به همراه دوستان خود با آن بازی کنند. شما نیز لازم نیست نگران خراب شدن و یا شکستن آن باشید.

لوازم فوتبال دستی درجه یک در بازار چه چیز هایی است؟

لوازم فوتبال دستی درجه یک در بازار چه چیز هایی است؟ فوتبال دستی ها در بازار ایران از مواد اولیه و تجهیزات جانبی بسیار ساده ای ساخته می شوند. اما اطلاع از این تجهیزات می تواند به خرید بهتر این محصول کمک نماید. در 99 درصد فوتبال دستی های تولید شده از تجیزات یکسان و یا مشابه استفاده می شود که همین موضوع می شود تا دسترسی به تجهیزات جانبی این وسیله بازی خانگی در بازار بسیار ساده تر باشد. به همین دلیل باید شناخت مناسبی از این محصولات داشت. در بخش زیر به برخی از تجهیزات استفاده شده در فوتبال دستی های کوچک خانگی اشاره می کنیم:

 1. ورق های ام دی اف وارداتی درجه یک
 2. آدمک های مخصوص پلاستیکی ( پلاستیک فشرده ) با طرح و رنگبندی متفاوت
 3. واشر های پلاستیکی و فلزی مخصوص
 4. بلبرینگ های وارداتی درجه یک
 5. دستگیره های پلاستیکی مخصوص
 6. پیچ و مهره های درجه یک ضد زنگ
 7. رنگ های مخصوص چوب
 8. میله های مخصوص ( میلگرد های ضد زنگ )
 9. توپ های مخصوص ( نمونه های حرفه ای و نیمه حرفه ای و ساده با جنس های مختلف )
 10. کارتن های مخصوص ( برای بسته بندی محصول نهایی )

این موارد با دقت نظر خاصی در بازار تهیه و استفاده می شود. همین موضوع باعث می شود تا کیفیت نهایی فوتبال دستی بسیار زیاد باشد. از طرفی در صورت خرابی و یا کسر شدن یکی از این تجهیزات، می توان به تماس با تولیدی این محصول، بهترین جایگزین آن را با ارزان ترین قیمت موجود در بازار تهیه کرد. واحد فروش تجهیزات جانبی شرکت تولید فوتبال دستی سیناراد در ایران توانسته است نظر مشتریان را در این بخش جلب نماید.

شرکت تولیدی ما از همه نظر محصول خود را ضمانت می‌کند و اگر احیانا در صورت خرابی و شکستگی نیز شرایط تعویض آن قطعات را فراهم ساخته و به راحتی میتوانید آنها را تهیه کنید و فوتبال دستی خود را تعمیر نمایید.

فوتبال دستی خارجی بخریم یا فوتبال دستی ایرانی بخریم؟

فوتبال دستی خارجی بخریم یا فوتبال دستی ایرانی بخریم؟ این سوال بسیاری از مشتریان فوتبال دستی در بازار می باشد. در بخش خرید فوتبال دستی کوچک می توان نمونه های تولیدی ایرانی و خارجی را با یکدیگر مقایسه کرد و به معایب نمونه های وارداتی پیش برد. در بخش زیر به مهم ترین آن ها اشاره می کنیم و نتیجه گیری نهایی را برای این محصولات ارائه خواهیم کرد:

 1. قیمت بسیار زیاد ( بر اساس دلار و یورو متفاوت می باشد )
 2. استفاده از پلاستیک در بدنه ها ( شکننده بودن فوتبال دستی )
 3. عدم تک فروشی در بازار ایران
 4. استفاده از تجهیزات گران قیمت و نبود نمونه های یدکی در بازار
 5. محدودیت در طرح های تولیدی

این آیتم ها نشان می دهد که خرید یک فوتبال دستی خارجی در برابر یک فوتبال دستی ایرانی کار بسیار اشتباهی خواهد بود. همین موضوع باعث شده تا واردات فوتبال دستی کوچک در ایران به سمت عدد صفر میل کند و بسیاری از خریداران از نمونه های تولید شده در ایران استفاده نمایند. به همین دلیل باید از خدمات خاص ارائه شده از سوی تولیدی های این محصول استفاده کرد و به سادگی مدل های موجود را خریداری و مصرف کرد. همچنین در بخش خرید و فروش از بزرگترین مرکز تولید فوتبال دستی می توان این محصول را به صورت عمده نیز تهیه کرد.

فوتبال دستی ایرانی طرح های بسیار جالب و زیبایی دارد که بر اساس سلیقه و علایق کودک خود می‌توانید آنها را تهیه کنید و یکی ابزار بازی بی نظیر را برای کودکان خود هدیه دهید.

شرکت تولید فوتبال دستی بچه گانه

شرکت سیناراد اسپورت به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های تولید و فروش انواع فوتبال دستی بچه گانه در بازار ایران خدمات بسیار گسترده ای را برای مشتریان ارائه می نماید. این شرکت با رعایت اصل قیمت ارزان و کیفیت بسیار زیاد توانسته است روزانه بیش از 50 فوتبال دستی مرغوب را در سراسر ایران عرضه نماید. فروش گسترده و تولید روزانه این شرکت تولیدی بازرگانی باعث شده تا مشتریان و مصرف کنندگان انواع فوتبال دستی در بازار ایران بتوانند به سادگی مرغوب ترین نمونه های فوتبال دستی بچه گانه را با قیمت های بسیار ارزان در اختیار داشته باشند.

همانطور که خواندید نمونه خارجی فوتبال دستی در ایران وجود دارد که قیمت بسیار بالاتری نسبت به فوتبال دستی ایرانی دارد اما در صورت خرابی و شکستگی قطعات، باید به فکر یک فوتبال دستی دیگر باشید چراکه قطعات آن در ایران موجود نیست. اما راهکار دیگری نیز وجود دارد که آن هم خرید فوتبال دستی ایرانی از شرکت تولیدی ما است که با توجه به کیفیت بالای محصولات خود، همگی آنها را با قیمتی بسیار مناسب در اختیار مشتریان خود قرار داده است.

مرکز خرید بهترین فوتبال دستی بچه گانه

مرکز خرید بهترین فوتبال دستی بچه گانه اگر برای شما هنوز این سوال وجود دارد که از کدام مرکز بهترین نمونه فوتبال دستی را بخرم؟ ، با ما همراه شوید. دیگر نگران این موضوع نباشید. از این پس خرید مستقیم فوتبال دستی از تولید کننده فوتبال دستی بدون حضور واسطه ها در بازار ایران امکان پذیر شده است. تمامی مشتریان و مصرف کنندگان انواع فوتبال دستی در ایران می توانند به سادگی از طریق ارتباط با بزرگترین مرکز ساخت و تولید فوتبال دستی در تهران، بهترین محصول را خریداری نمایند. اما سایر مصرف کنندگان در شهرستان ها نیز می توانند از خدمات این شرکت استفاده نمایند. به سادگی سفارش های خود را در کمتر از چند دقیقه ثبت کرده و بهترین و ارزان ترین مدل فوتبال دستی را به صورت عمده و جزئی در شهر خود تحویل بگیرید. برای خدمات بیشتر با ما همراه شوید.

برای خرید انواع فوتبال دستی بچه گانه در مدل های مختلف می‌توانید به صورت حضوری و مستقیم به مراکز فروش ما در سراسر کشور مراجعه فرمایید.

سفارش آنلاین انواع فوتبال دستی

سفارش آنلاین انواع فوتبال دستی یکی از خدمات خاص شرکت سیناراد اسپورت برای تمامی مشتریان، سفارش آنلاین انواع فوتبال دستی می باشد. این کار باعث شده تا مشتریان بتوانند به سادگی در شهر های خود مرغوب ترین نمونه های فوتبال دستی را با قیمت های ویژه ای در اختیار داشته باشند. اگر شما هم از خریداران جزئی و عمده انواع فوتبال دستی هستید، با تماس با این شرکت بازرگانی و دریافت کاتالوگ های محصولات ما می توانید مسیر زیر را برای خرید خود طی کنید:

 1. تماس با سیناراد اسپورت
 2. دریافت کاتالوگ فوتبال دستی
 3. دریافت قیمت های خرید فوتبال دستی
 4. سفارش آنلاین
 5. تحویل 1 روزه محصول
 6. استفاده از خدمات ویژه شرکت

در این خصوص مشاورین فروش ما آماده ارائه خدمات و همکاری با مشتریان می باشند. با ما در ارتباط باشید.

همچنین در صورت مقدور نبودن شرایط برای خرید حضوری می‌توانید به صورت مستقیم و اینترنتی وارد سایت ما شوید و این محصول را سفارش داده و درب منزل خود تحویل بگیرید

از فوتبال دستی بچه گانه بیشتر بدانید

از فوتبال دستی بچه گانه بیشتر بدانید همانطور که همه ما شاهد هستیم با آنلاین شدن کلاس‌های مدارس کودکان مجبورند بیشتر وقت خود را در خانه سپری کنند؛ از طرفی نیز والدین هم در خصوص سپری شدن اوقات فراغت فرزندان نگرانی‌هایی دارند. با تهیه این وسیله بازی مناسب و ارزان قیمت هم کودکان از وقت خود درست استفاده می‌کنند و هم دیگر خانواده‌ها نگران فرزندان خود نیستند و از این بابت که فرزندشان بازی سالم و غیرخطرناکی دارد احساس اطمینان می‌کنند.

قیمت روز فوتبال دستی بچه گانه

قیمت روز فوتبال دستی بچه گانه قیمت فوتبال دستی تابع عوامل مختلفی از جمله جنس مواد اولیه به کار رفته، مرغوبیت مواد اولیه و … است. در صورتی که مواد اولیه خوب و مرغوبی برای ساخت آن استفاده شده باشد طبیعتا قیمت هم تا حدی افزایش پیدا می‌کند؛ اما به این نکته توجه داشته باشید که در صورت خرید یک محصول با قیمت کمتر ممکن است در مدت زمان کوتاهی دچار مشکل شود و به ناچار مجبور شوید هزینه دوباره‌ای برای تهیه محصولی جدید بپردازید.

امیدواریم توانسته باشیم با توضیح این مطالب تا حدودی اطلاعات شما را در زمینه انواع فوتبال‌دستی و موارد ضروری مرتبط با آن افزایش دهیم.

اشتراک گذاری این مقاله

ارتباط با مدیر فروش:


مهندس علی شعبانی

ارتباط با مدیر فروش:


مهندس علی شعبانی

جستجو در سایت


دسته بندی

آخرین مقالات


برچسب ها


انواع ایرهاکی انواع فوتبال دستی انواع میز بیلیارد انواع میز پینگ پنگ ایرهاکی ارزان بازار فوتبال دستی بهترین فوتبال دستی بهترین میز بیلیارد بهترین میز پینگ پنگ تولید فوتبال دستی تولید میز بیلیارد تولید میز پینگ پنگ تولیدی ایرهاکی تولیدی فوتبال دستی تولیدی میز پینگ پنگ خرید ایرهاکی خرید فوتبال دستی خرید فوتبال دستی ارزان خرید فوتبال دستی تاشو خرید فوتبال دستی حرفه ای خرید میز بیلیارد خرید میز پینگ پنگ خرید میز پینگ پنگ ارزان شرکت فوتبال دستی فروش ایرهاکی فروش فوتبال دستی فروش میز بیلیارد فروش میز پینگ پنگ فروشگاه فوتبال دستی فوتبال دستی ارزان فوتبال دستی ارزان قیمت قیمت ایرهاکی قیمت خرید فوتبال دستی قیمت خرید میز پینگ پنگ قیمت فوتبال دستی قیمت فوتبال دستی ارزان قیمت فوتبال دستی حرفه ای قیمت میز بیلیارد قیمت میز پینگ پنگ قیمت میز پینگ پنگ ارزان قیمت میز پینگ پنگ تاشو لیست قیمت فوتبال دستی میز پینگ پنگ ارزان میز پینگ پنگ ارزان قیمت میز پینگ پنگ باشگاهی

آخرین پروژه ها


قیمت ایرهاکی دست دوم در بازار فروش تهران
فروشگاه فوتبال دستی منیریه با تنوع بالای محصولات و قیمت های ارزان
بزرگترین کارخانه تولیدی فوتبال دستی خانگی کجاست؟
شرکت وارد کننده لوازم ورزشی حرفه ای در ایران
خرید مستقیم میز بیلیارد ارزان
قیمت میز پینگ پنگ حرفه ای باترفلای
مرکز تولید میز بیلیارد مدرن با کیفیت بالا
فروش بهترین میز بیلیارد شیشه ای کف سنگ
قیمت خرید میز پوکر بیلیارد از تولید به مصرف به صورت عمده و تک
قیمت فوتبال دستی بزرگ در بازار داخلی

جستجو در سایت


دسته بندی

آخرین مقالات


برچسب ها


انواع ایرهاکی انواع فوتبال دستی انواع میز بیلیارد انواع میز پینگ پنگ ایرهاکی ارزان بازار فوتبال دستی بهترین فوتبال دستی بهترین میز بیلیارد بهترین میز پینگ پنگ تولید فوتبال دستی تولید میز بیلیارد تولید میز پینگ پنگ تولیدی ایرهاکی تولیدی فوتبال دستی تولیدی میز پینگ پنگ خرید ایرهاکی خرید فوتبال دستی خرید فوتبال دستی ارزان خرید فوتبال دستی تاشو خرید فوتبال دستی حرفه ای خرید میز بیلیارد خرید میز پینگ پنگ خرید میز پینگ پنگ ارزان شرکت فوتبال دستی فروش ایرهاکی فروش فوتبال دستی فروش میز بیلیارد فروش میز پینگ پنگ فروشگاه فوتبال دستی فوتبال دستی ارزان فوتبال دستی ارزان قیمت قیمت ایرهاکی قیمت خرید فوتبال دستی قیمت خرید میز پینگ پنگ قیمت فوتبال دستی قیمت فوتبال دستی ارزان قیمت فوتبال دستی حرفه ای قیمت میز بیلیارد قیمت میز پینگ پنگ قیمت میز پینگ پنگ ارزان قیمت میز پینگ پنگ تاشو لیست قیمت فوتبال دستی میز پینگ پنگ ارزان میز پینگ پنگ ارزان قیمت میز پینگ پنگ باشگاهی

آخرین پروژه ها


قیمت ایرهاکی دست دوم در بازار فروش تهران
فروشگاه فوتبال دستی منیریه با تنوع بالای محصولات و قیمت های ارزان
بزرگترین کارخانه تولیدی فوتبال دستی خانگی کجاست؟
شرکت وارد کننده لوازم ورزشی حرفه ای در ایران
خرید مستقیم میز بیلیارد ارزان
قیمت میز پینگ پنگ حرفه ای باترفلای
مرکز تولید میز بیلیارد مدرن با کیفیت بالا
فروش بهترین میز بیلیارد شیشه ای کف سنگ
قیمت خرید میز پوکر بیلیارد از تولید به مصرف به صورت عمده و تک
قیمت فوتبال دستی بزرگ در بازار داخلی