شرکت تولید انواع فوتبال دستی بچه گانه

آنچه در این مقاله میخوانید...

انواع فوتبال دستی بچه گانهچرا فوتبال دستی بچه گانه بخریم؟جنس فوتبال دستی کوچک پایه دار از چیست؟لوازم فوتبال دستی درجه یک در بازار چه چیز هایی است؟فوتبال دستی خارجی بخریم یا فوتبال دستی ایرانی بخریم؟شرکت تولید فوتبال دستی بچه گانهمرکز خرید بهترین فوتبال دستی بچه گانهاگر برای شما هنوز این سوال وجود دارد که از کدام مرکز بهترین نمونه فوتبال دستی را بخرم؟ ، با ما همراه شوید.دیگر نگران این موضوع نباشید.سفارش آنلاین انواع فوتبال دستی
فوتبال دستی بچه گانه

برای خرید فوتبال دستی بچه گانه در بازار ایران می توانید بهترین اقدام ها را مشاهده کنید. در بازار کشور ایران مرغوب ترین نمونه های فوتبال دستی بچه گانه با قیمت های بسیار مناسبی برای مشتریان و مصرف کنندگان عرضه می شود. مهم ترین بخش ارتباط با بزرگترین شرکت تولید انواع فوتبال دستی بچه گانه و خرید این محصول با قیمت های مناسب می باشد. در این خصوص می توانید با ما همراه شوید. اطلاع از قیمت های روز این محصول در ارتباط با این شرکت امکان پذیر شده است.

انواع فوتبال دستی بچه گانه

در بازار ایران بهترین نمونه های فوتبال دستی بچه گانه در مدل های زیر تقسیم بندی می شود:

این محصولات از پر فروش ترین نمونه های فوتبال دستی بچه گانه در بازار ایران می باشند که مشتریان بسیار زیادی داشته و قیمت های بسیار ارزانی را برای مصرف کنندگان به دنبال دارند. در این خصوص می توان به سادگی به همراه بزرگترین مرکز فروش و شرکت تولید انواع فوتبال دستی بهترین نمونه ها را با قیمت های مناسب تهیه کرد.

فوتبال دستی بچه گانه

چرا فوتبال دستی بچه گانه بخریم؟

از سوالاتی که برای بسیاری از خانواده ها مطرح است این است که فوتبال دستی کوچک درجه یک چه مزیت هایی نسبت به نمونه های بزرگ فوتبال دستی دارد و خرید آن برای کودکان بین ۳ تا ۷ سال چرا بهتر است؟

همانگونه که هیچ کاری بی دلیل نیست، خرید فوتبال دستی کوچک نیز دلایل خاص خود را دارد. در آمار گیری که سایت ایرانی ورزش و برند سیناراد اسپورت از خانواده ها کرده اند به این موضوع پی بردیم که بیشتر خریداران این محصول در بازار ایران به دلایل زیر خرید آن را در اولیوت قرار داده اند. این دلایل به شرح زیر می باشند:

 • قیمت ارزان تر فوتبال دستی در بازار فروش
 • سبک بودن فوتبال دستی بچه گانه
 • تنوع بیشتر طرح های فوتبال دستی
 • بسته بندی کوچک و راحت فوتبال دستی بچه گانه
 • سادگی در استفاده و بازی با فوتبال دستی
 • خرید آسان تر از مراکز تولید فوتبال دستی
 • عدم وجود وسایل و تجهیزات خطرناک برای کودکان

جمع دلایل بالا باعث شده تا والدین در زمان انتخاب یک وسیله بازی یا اسباب بازی مناسب برای کودکان خود به این محصول روی آورند. برخی از پدر و مادر ها به این نکته نیز اشاره کرده اند که کودکان می توانند فوتبال دستی های کوچک خود را به سادگی حمل کنند و در محیط های مختلف از آن استفاده نمایند. سرگرم شدن کودکان با این نمونه از فوتبال دستی ها در روز می تواند زمان زیادی از تفریح سالم این عزیزان را به خود اختصاص دهد. همچنین هیجان موجود در بازی فوتبال دستی باعث شده تا بسیاری از والدین نیز خود در کنار کودکان بتوانند اوقات خوبی را در خانه و یا محیط های بازی داشته باشند.

شرکت سیناراد اسپورت در بخش فروش انواع فوتبال دستی بچه گانه توانسته است بهترین شرایط را برای خریداران فراهم نماید تا از طریق نمایندگی های فروش در سراسر شهر های کشور و یا از طریق تولیدی این محصول به صورت مستقیم خرید کنند.

فوتبال دستی بچه گانه

جنس فوتبال دستی کوچک پایه دار از چیست؟

در بخش های قبل به این موضوع اشاره کردیم که فوتبال دستی کوچک به دلیل سبک بودن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اما همین موضوع باعث می شود تا مشتریان به ۴ سوال اساسی فکر کنند:

 1. کیفیت چوب مصرفی در فوتبال دستی کوچک چگونه است؟
 2. کوچک بودن فوتبال دستی تغییری در قیمت این محصول ایجاد می کند؟
 3. آیا فوتبال دستی کوچک درجه بندی کیفیتی دارد؟
 4. ماندگاری فوتبال دستی کوچک چقدر است؟

این سوال ها را به تفکیک پاسخ خواهیم داد تا شما در زمان خرید یک فوتبال دستی بچه گانه ارزان قیمت به سادگی بتوانید بهترین محصول را در نظر داشته باشید و خرید خوبی انجام دهید.

پاسخ ها:

پاسخ سوال اول: در زمان تولید فوتبال دستی اگر فوتبال دستی خریداری شده از مرکز تولید اصلی این محصول تهیه شود، کیفیت چوب مصرفی در زمان ساخت با نمونه های حرفه ای یکسان خواهد بود زیرا ما در بخش تولید از صفحات ام دی اف خام بزرگ برای تولید این محصولات در تعداد بسیار زیاد استفاده می کنیم. پس هیچ جای نگرانی برای کیفیت این محصول وجود ندارد.

پاسخ سوال دوم: کوچک بودن سایز فوتبال دستی ها باعث می شود تا در زمان تولید اضافات بسیار کمی از ورق های ام دی اف مصرفی باقی بماند. به همین منظور این کار در بخش تولید ، برای تولیدی نیز به صرفه تر خواهد بود. همین امر سبب می شود تا قیمت این محصولات به میزان بسیار زیادی کاهش پیدا نماید و خرید به صرفه ای را برای مشتریان امکان پذیر نماید.

پاسخ سوال سوم: در بخش تولید فوتبال دستی بیشتر از واژه حرفه ای ، نیمه حرفه ای و ساده برای فوتبال دستی ها استفاده می شود. به همین دلیل درجه بندی این محصولات بر اساس کلاس بازی آن ها مشخص می شود. اما باید این نکته را در نظر داشت که از نظر کیفیت فوتبال دستی تولید شده و همچنین مواد اولیه تولید این محصول، هیچ تفاوتی بین مدل های فوتبال دستی حرفه ای ، فوتبال دستی نیمه حرفه ای یا فوتبال دستی ساده پایه دار و بدون پایه نیست.

پاسخ سوال چهارم: یک نکته بسیار مهم در نگهداری فوتبال دستی های چوبی وجود دارد که رعایت آن می تواند بیشتر از ۱۵ سال به عمر مفید یک فوتبال دستی اضافه نماید. خریداران فوتبال دستی باید بتوانند محصول خریداری شده را از تماس با آب ، دور نگه دارند. این کار می تواند به سادگی بیشترین کارایی و عمر مفید را برای فوتبال دستی ها به همراه داشته باشد.

خریدار فوتبال دستی کوچک

لوازم فوتبال دستی درجه یک در بازار چه چیز هایی است؟

فوتبال دستی ها در بازار ایران از مواد اولیه و تجهیزات جانبی بسیار ساده ای ساخته می شوند. اما اطلاع از این تجهیزات می تواند به خرید بهتر این محصول کمک نماید. در ۹۹ درصد فوتبال دستی های تولید شده از تجیزات یکسان و یا مشابه استفاده می شود که همین موضوع می شود تا دسترسی به تجهیزات جانبی این وسیله بازی خانگی در بازار بسیار ساده تر باشد. به همین دلیل باید شناخت مناسبی از این محصولات داشت. در بخش زیر به برخی از تجهیزات استفاده شده در فوتبال دستی های کوچک خانگی اشاره می کنیم:

 1. ورق های ام دی اف وارداتی درجه یک
 2. آدمک های مخصوص پلاستیکی ( پلاستیک فشرده ) با طرح و رنگبندی متفاوت
 3. واشر های پلاستیکی و فلزی مخصوص
 4. بلبرینگ های وارداتی درجه یک
 5. دستگیره های پلاستیکی مخصوص
 6. پیچ و مهره های درجه یک ضد زنگ
 7. رنگ های مخصوص چوب
 8. میله های مخصوص ( میلگرد های ضد زنگ )
 9. توپ های مخصوص ( نمونه های حرفه ای و نیمه حرفه ای و ساده با جنس های مختلف )
 10. کارتن های مخصوص ( برای بسته بندی محصول نهایی )

این موارد با دقت نظر خاصی در بازار تهیه و استفاده می شود. همین موضوع باعث می شود تا کیفیت نهایی فوتبال دستی بسیار زیاد باشد. از طرفی در صورت خرابی و یا کسر شدن یکی از این تجهیزات، می توان به تماس با تولیدی این محصول، بهترین جایگزین آن را با ارزان ترین قیمت موجود در بازار تهیه کرد. واحد فروش تجهیزات جانبی شرکت تولید فوتبال دستی سیناراد در ایران توانسته است نظر مشتریان را در این بخش جلب نماید.

تجهیزات فوتبال دستی

فوتبال دستی خارجی بخریم یا فوتبال دستی ایرانی بخریم؟

این سوال بسیاری از مشتریان فوتبال دستی در بازار می باشد. در بخش خرید فوتبال دستی کوچک می توان نمونه های تولیدی ایرانی و خارجی را با یکدیگر مقایسه کرد و به معایب نمونه های وارداتی پیش برد. در بخش زیر به مهم ترین آن ها اشاره می کنیم و نتیجه گیری نهایی را برای این محصولات ارائه خواهیم کرد:

 1. قیمت بسیار زیاد ( بر اساس دلار و یورو متفاوت می باشد )
 2. استفاده از پلاستیک در بدنه ها ( شکننده بودن فوتبال دستی )
 3. عدم تک فروشی در بازار ایران
 4. استفاده از تجهیزات گران قیمت و نبود نمونه های یدکی در بازار
 5. محدودیت در طرح های تولیدی

این آیتم ها نشان می دهد که خرید یک فوتبال دستی خارجی در برابر یک فوتبال دستی ایرانی کار بسیار اشتباهی خواهد بود. همین موضوع باعث شده تا واردات فوتبال دستی کوچک در ایران به سمت عدد صفر میل کند و بسیاری از خریداران از نمونه های تولید شده در ایران استفاده نمایند. به همین دلیل باید از خدمات خاص ارائه شده از سوی تولیدی های این محصول استفاده کرد و به سادگی مدل های موجود را خریداری و مصرف کرد. همچنین در بخش خرید و فروش از بزرگترین مرکز تولید فوتبال دستی می توان این محصول را به صورت عمده نیز تهیه کرد.

فوتبال دستی وارداتی

شرکت تولید فوتبال دستی بچه گانه

شرکت سیناراد اسپورت به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های تولید و فروش انواع فوتبال دستی بچه گانه در بازار ایران خدمات بسیار گسترده ای را برای مشتریان ارائه می نماید. این شرکت با رعایت اصل قیمت ارزان و کیفیت بسیار زیاد توانسته است روزانه بیش از ۵۰ فوتبال دستی مرغوب را در سراسر ایران عرضه نماید. فروش گسترده و تولید روزانه این شرکت تولیدی بازرگانی باعث شده تا مشتریان و مصرف کنندگان انواع فوتبال دستی در بازار ایران بتوانند به سادگی مرغوب ترین نمونه های فوتبال دستی بچه گانه را با قیمت های بسیار ارزان در اختیار داشته باشند.

مرکز خرید بهترین فوتبال دستی بچه گانه

اگر برای شما هنوز این سوال وجود دارد که از کدام مرکز بهترین نمونه فوتبال دستی را بخرم؟ ، با ما همراه شوید.

دیگر نگران این موضوع نباشید.

از این پس خرید مستقیم فوتبال دستی از تولید کننده فوتبال دستی بدون حضور واسطه ها در بازار ایران امکان پذیر شده است. تمامی مشتریان و مصرف کنندگان انواع فوتبال دستی در ایران می توانند به سادگی از طریق ارتباط با بزرگترین مرکز ساخت و تولید فوتبال دستی در تهران، بهترین محصول را خریداری نمایند. اما سایر مصرف کنندگان در شهرستان ها نیز می توانند از خدمات این شرکت استفاده نمایند. به سادگی سفارش های خود را در کمتر از چند دقیقه ثبت کرده و بهترین و ارزان ترین مدل فوتبال دستی را به صورت عمده و جزئی در شهر خود تحویل بگیرید. برای خدمات بیشتر با ما همراه شوید.

فوتبال دستی بچه گانه

سفارش آنلاین انواع فوتبال دستی

یکی از خدمات خاص شرکت سیناراد اسپورت برای تمامی مشتریان، سفارش آنلاین انواع فوتبال دستی می باشد. این کار باعث شده تا مشتریان بتوانند به سادگی در شهر های خود مرغوب ترین نمونه های فوتبال دستی را با قیمت های ویژه ای در اختیار داشته باشند. اگر شما هم از خریداران جزئی و عمده انواع فوتبال دستی هستید، با تماس با این شرکت بازرگانی و دریافت کاتالوگ های محصولات ما می توانید مسیر زیر را برای خرید خود طی کنید:

 1. تماس با سیناراد اسپورت
 2. دریافت کاتالوگ فوتبال دستی
 3. دریافت قیمت های خرید فوتبال دستی
 4. سفارش آنلاین
 5. تحویل ۱ روزه محصول
 6. استفاده از خدمات ویژه شرکت

فوتبال دستی بچه گانه

در این خصوص مشاورین فروش ما آماده ارائه خدمات و همکاری با مشتریان می باشند. با ما در ارتباط باشید.

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
مهندس علی شعبانی

به منظور تماس با مدیر فروش و برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و از طریق شماره های درج شده در صفحه با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

تماس با ما

راه های ارتباطی با مدیر فروش:
مهندس علی شعبانی
mobile iconشماره موبایل: 09120035849
telephone iconشماره ثابت: 02128423890 ( داخلی 1 )
fax iconفکس:
telegram iconکانال تلگرام: sinaradsport@
telegram iconتلگرام مدیر فروش: sinaradsport1@
whatsapp iconواتس اپ: 09120035849
instagram iconاینستاگرام: sinaradsport
twitter iconتوئیتر: sinaradsport
aparat iconآپارات: sinaradsport
email iconپست الکترونیکی: sinaradsport@gmail.com
address iconآدرس کارخانه: کرج – جاده قزلحصار – شماره 107
address iconآدرس دفتر: تهران- کامرانیه جنوبی – کوچه پرستو
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید