قیمت نصب و فروش فوتبال دستی ارزان حرفه ای

آنچه در این مقاله میخوانید...

نصب فوتبال دستی ارزان قیمت در بازارچرا فوتبال دستی حرفه ای بخریم؟خرید فوتبال دستی دست دومچرا فوتبال دستی دست دوم بخریم؟روش های خرید فوتبال دستی برای عموم مردماشکالات این مسیر ها چیست؟فوتبال دستی دست دوم بخریم یا نخریم؟تولیدی فوتبال دستی دست دومانواع فوتبال دستی در بازار ایرانفروش فوتبال دستی ارزان قیمت
نصب فوتبال دستی
فروش فوتبالدستی

فروش فوتبال دستی ارزان قیمت در بازار ایران به همراه نصب آن می تواند توسط معتبر ترین مراکز تولید و عرضه این محصول انجام شود. این کار می تواند بازدهی بسیار زیادی را برای خریداران به همراه داشته باشد. در خرید فوتبال دستی دست دوم و همچنین لوازم فوتبال دستی و وسایل فوتبال دستی می توان به سادگی قیمت فوتبال دستی ارزان را مشاهده کرد.

نصب فوتبال دستی ارزان قیمت در بازار

همیشه به یاد داشته باشید که نصب فوتبال دستی نیازی به هزینه ندارد. در خرید فوتبال دستی دست دوم که نیازی به نصب محصول نیست. چون این محصول به صورت مونتاژ شده در اختیار مشتریان قرار می گیرد و می توان به سادگی آن را در محل بازی قرار داد و با آن بازی کرد. اما در هنگامی که مشتریان انواع فوتبال دستی نو را خریداری می کنند، باید نصب آن را نیز خود انجام دهند. قطعاتی که در نصب اهمیت بسیار زیادی دارند به شرح زیر می باشند:

 • آدمک ها
 • میله ها
 • دستگیره ها
 • پوشش های دروازه
 • بدنه اصلی
 • پایه ها
 • پیچ ها و اتصالات
 • لولا ها
 • تکیه گاه ها

این موارد از مهم ترین بخش های فوتبال دستی می باشند که به سادگی از طریق نقشه های موجود در بسته بندی انواع فوتبال دستی حرفه ای عرضه شده ، می توان آن ها را نصب کرد و مورد استفاده قرار داد.

خرید فوتبالدستی دست دوم

موارد بالا این نکته را شامل می شود که در صورت امکان سعی کنید فوتبال دستی را نصب شده خریداری نکنید. زمانی که فوتبال دستی مونتاژ می گردد، نصب میله ها و دستگیره ها می تواند در زمان باربری مشکل ساز باشد. از طرفی باربری های درون شهری و برون شهری در زمان ارسال بار دلسوزی لازم را برای این میز ها ندارند و همین موضوع باعث می شود تا میز به مشکلات بسیار زیادی برخورد کند. گیر کردن میله ها در زمان بارگیری به بدنه ماشین های باری باعث فشار بیش از اندازه معمول به میله ها و بدنه فوتبال دستی می شود. در صورتی که اگر فوتبال دستی به صورت مونتاژ نشده به دست شما برد، مونتاژ کردن و استفاده از آن فقط ۲۰ دقیقه زمان می برد. اما همین ۲۰ دقیقه بیشتر از ۵ سال به طول عمر فوتبال دستی شما اضافه خواهد کرد. در این خصوص شرایط باربری و ارسال را حتما از شخص یا شرکت عرضه کننده جویا شوید تا در برابر هزینه انجام شده بهترین فوتبال دستی در اختیار شما قرار بگیرد.

چرا فوتبال دستی حرفه ای بخریم؟

نظر به اینکه خرید فوتبال دستی را برای یک مدت کوتاه خریداری می کنید یا اینکه برای مدت زمان طولانی می توان تصمیم گرفت که فوتبال دستی نیمه حرفه ای و یا حرفه ای خریداری کرد. این موضوع نیاز به کمی توضیح دارد. زمانی که مشتری نسبت به خرید یک فوتبال دستی اقدام می کند باید به نکته بسیار مهمی توجه کند. عمر فوتبال دستی باکیفیت بین ۱۵ تا ۲۰ سال است. در این زمان مشتری به نسبت مدت زمان بازی با میز فوتبال دستی، حرفه ای تر شده و نیاز به میز قوی تری دارد. همین موضوع باعث می شود تا شرکت تولیدی به مشتری پیشنهاد دهد که در زمان خرید از طرح های حرفه ای استفاده کند. این کار باعث می شود مشتری یکبار هزینه کرده و بهترین میز موجود را خریداری کند. از طرفی بسیاری از شرکت های تولیدی به این نکته اشاره نمی کنند و یک میز ساده را به مشتری تحویل می دهند که بعد از یکسال بازی کردن، کیفیت خود را از داده و یا به نسبت قدرت بازیکن دیگر نمی تواند نیاز های مشتری را برآورده کند. به همین دلیل حتما در زمان خرید یک میز فوتبال دستی به دنبال خرید نمونه حرفه ای تر باشید.

خرید فوتبال دستی دست دوم

در کشور ایران به دلیل افزایش و کاهش ناگهانی قیمت ها، می توان خرید و فروش فوتبال دستی دست دوم را مشاهده کرد. اگر از خریداران بپرسید که چرا به نمونه های دست دوم روی آورده اید، در پاسخ می گویند که خرید فوتبال دستی دست دوم ، ارزان تر از نمونه های نو می باشد. در برخی از مواقع این گفته درست است.

قیمت فوتبالدستی ارزان

چرا فوتبال دستی دست دوم بخریم؟

برخی از مشتریان برای خرید یک فوتبال دستی ارزان قیمت از روش های مختلفی استفاده می کنند که می توان به آن ها اشاره کرد:

روش های خرید فوتبال دستی برای عموم مردم

 1. قیمت فوتبال دستی کوچک دیجی کالا و خرید از این سایت
 2. مراجعه به بخش فروش فوتبال دستی دیوار
 3. استفاده از بخش فروش فوتبال دستی شیپور
 4. خرید فوتبال دستی سالار و نمونه های مشابه از مغازه ها
 5. دریافت قیمت فوتبال دستی از مراکز فروشگاهی و لوازم ورزشی
قیمت فوتبال دستی کوچک دیجی کالا

اشکالات این مسیر ها چیست؟

ساده است که می توان به اشکال های این مسیر ها اشاره کرد. مشکل گران بودن قیمت فوتبال دستی در خرید از این مکان ها یکی از مشکلات بسیار مهم می باشد. در بخش دیگر می توان به نبود تنوع محصول در بخش خرید و فروش انواع فوتبال دستی اشاره کرد. همچنین نبود مشاوره های فروش لازم در این مسیر ها ، خرید فوتبال دستی ارزان قیمت را برای مشتریان بسیار دشوار کرده است.

با وجود این موانع، خرید فوتبال دستی دست دوم یکی از مسیر های پیشنهادی از سوی خریداران فوتبال دستی می باشد!

فوتبال دستی دست دوم بخریم یا نخریم؟

برای اطلاع از اینکه آیا مسیر خرید یک فوتبال دستی دست دوم صحیح است یا نه به پیغام صوتی زیر گوش دهید.

تولیدی فوتبال دستی دست دوم

در ایران چیزی به اسم تولیدی فوتبال دستی دست دوم نداریم. اما می توان بهترین نمونه های فوتبال دستی دست دوم را از تولیدی ها درخواست کرد. برخی از مشتریان لوازم فوتبال دستی و انواع فوتبال دستی شیشه ای و پارکی در ایران پس از خرید خود به دلایل مختلف نظیر نیاز مالی ، به فروش مجدد محصول خود می پردازند. این مشتریان فوتبال دستی خریداری شده از تولیدی را به تولیدی بازگردانده و مجدد برای فروش قرار می دهند. به همین منظور می توان با نظارت تولیدی بر سلامت محصول، این محصول را مجددا خریداری کرد.

فوتبال دستی سالار

انواع فوتبال دستی در بازار ایران

جالب است بدانیم که تنوع فوتبال دستی تولید شده در بازار ایران بسیار زیاد می باشد. از این رو می توان در فروش فوتبال دستی حساسیت بسیار زیادی به خرج داد و نمونه های مورد نظر خود را به سادگی تهیه و خریداری کرد. در این بین می توان به مدل های زیر اشاره کرد که از پر فروش ترین نمونه های فوتبال دستی در بازار کشور می باشند:

این نمونه از فوتبال دستی ها در بازار ایران بیشترین عرضه و فروش را تجربه کرده اند و مشتریان بسیار زیادی را نیز به همراه داشته اند.

فروش فوتبال دستی

فروش فوتبال دستی ارزان قیمت

در بازار ایران می توان از طریق بزرگترین تولیدی انواع فوتبال دستی حرفه ای و باشگاهی و خانگی بهترین قیمت های روز را در بخش خرید و فروش فوتبال دستی به صورت عمده و جزئی در نظر داشت. برای این منظور کافی است تا با بخش مدیریت فروش ما در ارتباط باشید. خرید فوتبال دستی به صورت تکی اما به قیمت فروش عمده ، طرحی است که این شرکت تولیدی بازرگانی در بازار ایران به سادگی آن را برای مشتریان و مصرف کنندگان فراهم کرده است. در این روش شما به سادگی می توانید از طریق دریافت کاتالوگ محصولات با بیش از ۱۰۰ مدل از جدیدترین طرح های فوتبال دستی در بازار ایران آشنا شوید و نمونه های بسیار ویژه ای از این محصولات را در نظر داشته ، سفارش داده و تهیه و خریداری نمائید.

امتیاز شما
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
مهندس علی شعبانی

به منظور تماس با مدیر فروش و برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و از طریق شماره های درج شده در صفحه با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

تماس با ما

راه های ارتباطی با مدیر فروش:
مهندس علی شعبانی
mobile iconشماره موبایل: 09120035849
telephone iconشماره ثابت: 02128423890 ( داخلی 1 )
fax iconفکس:
telegram iconکانال تلگرام: sinaradsport@
telegram iconتلگرام مدیر فروش: sinaradsport1@
whatsapp iconواتس اپ: 09120035849
instagram iconاینستاگرام: sinaradsport
twitter iconتوئیتر: sinaradsport
aparat iconآپارات: sinaradsport
email iconپست الکترونیکی: sinaradsport@gmail.com
address iconآدرس کارخانه: کرج – جاده قزلحصار – شماره 107
address iconآدرس دفتر: تهران- کامرانیه جنوبی – کوچه پرستو
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید