قیمت ایرهاکی خانگی ارزان در بازار خرید

قیمت ایرهاکی خانگی ارزان در بازار خرید

قیمت ایرهاکی خانگی ارزان در بازار خرید

ایرهاکی خانگی ارزان را می توان با قیمت های بسیار مناسبی از بزرگترین تولید کننده این محصول در ایران خریداری کرد. این کار می تواند به سادگی بهترین بازدهی را در بخش عرضه و خرید و فروش این محصول به همراه داشت. بزرگترین شرکت تولید و عرضه انواع ایرهاکی در ایران نمونه های خوبی را برای مشتریان ارائه خواهد کرد.

ایرهاکی وسیله ای برای بازی کردن تمام افراد است چرا که رده بندی سنی ندارد و همه می توانند با بازی کردن با آن لذت ببرند.

قیمت ایرهاکی خانگی ارزان در بازار خرید

انواع ایرهاکی درجه یک

انواع ایرهاکی درجه یک انواع ایرهاکی درجه یک را در ایران می توان با نام ها و نمونه های بسیار متفاوتی تهیه کرد. این محصول یکی از بهترین نمونه های میز بازی و ورزش می باشد. ایرهاکی ها یکی از بهترین لحظات را برای مشتریان به همراه خواهد داشت. بازی تا چندین ساعت روی این صفحه زیبا باعث می شود تا دقیقه های بسیار خوبی برای تمامی مشتریان و مصرف کنندگان وجود داشته باشد. از نمونه های ایرهاکی درجه یک عرضه شده در بازار ایران می توان به نمونه های زیر اشاره کرد:

 • ایرهاکی مسابقاتی
 • ایرهاکی خانگی
 • ایرهاکی باشگاهی
 • ایرهاکی پارکی
 • ایرهاکی ورزشگاهی
 • ایرهاکی حرفه ای

این نمونه از ایرهاکی ها در بازار ایران با قیمت های بسیار ویژه ای عرضه شده و توانسته است بهترین بازدهی را برای مشتریان به همراه داشته باشد. از این رو می توان دسترسی خوبی به این محصول با ارزش در کشور ایران داشت.

شما می توانید بنا به سلیقه خود و آنچه که مورد نیازتان است یکی از انواع ایرهاکی ها را انتخاب کنید و خرید خود را ثبت کنید.

قیمت خرید ایرهاکی خانگی

قیمت خرید ایرهاکی خانگی قیمت ایرهاکی خانگی در بازار ایران به وجود بهترین قطعات و و وسایل بازی مربوط می باشد. این کار باعث می شود تا تمامی مشتریان بتوانند به سادگی نمونه های خوبی از این محصولات را در اختیار داشته باشند. از نمونه وسایلی که در بخش خرید و فروش این میز ها اهمیت بسیار زیادی دارند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • صفحه بازی
 • پایه ها
 • توپ بازی
 • پمپ هوا
 • بدنه میز
 • دستگیره ها
 • قدرت موتور ها

تمامی این موارد می تواند در انتخاب و قیمت گذاری بهترین نمونه های موجود از انواع ایرهاکی تاثیر بالایی داشته باشد. از طرفی نمونه های خاصی از این محصولات در کشور ایران در حال تولید و عرضه می باشد.

در هنگام خرید توجه داشته باشید کدام یک از موارد اشاره شده برای شما مهم است.همچنین با وجود کدام یک از آن ها می توانید بازی بهتری را تجربه کنید؟ با جواب دادن به این سوال ها می توانید در صرفه جویی قیمت بهترین نمونه مورد نیاز ایرهاکی ارزان خودتان را انتخاب کنید.

سفارش خرید ایرهاکی درجه یک

سفارش خرید ایرهاکی درجه یک ایرهاکی خانگی ارزان را می توان از بزرگترین مرکز تولید و عرضه عمده انواع ایرهاکی در ایران تهیه کرد. این کار باعث می شود تا ارزان ترین محصولات با قیمت های ویژه ای در اختیار مشتریان باشد. از این رو بزرگترین مرکز تولید و طراحی انواع ایرهاکی های درجه یک در ایران نمونه های بسیار خوبی از این محصولات را برای مصرف کنندگان ارائه خواهد کرد. برای این منظور کافی است با این شرکت تولیدی در ارتباط باشید.

برای خرید ایرهاکی درجه یک پیشنهاد می کنیم از مراکزی که به خوش نامی معروف هستند خریداری کنید همان هایی که مشتری هایشان میزان رضایت بالایی دارند و تولیدات آن ها بسیار گسترده است.

تولید ایرهاکی مربوط به کدام کشور است؟

تولید ایرهاکی مربوط به کدام کشور است؟

ایرهاکی ها از نمونه محصولاتی هستند که بیشتر می توان آن ها را در شهربازی ها و یا فضا های تفریحی کودکان مشاهده کرد. این وسیله بازی به دلیل جذابیت بسیار زیادی که دارد، در مدت زمان بسیار کوتاهی، طرفداران زیادی را پیدا کرده است. اما جالب است بدانید که این محصول به دلیل وجود قطعات بسیار خاص خود، قیمت های ویژه ای نیز دارد. همانطور که از اسم ایرهاکی ها مشخص است، این وسیله بازی نیاز به پمپ های مخصوص دارد که بتواند هوای بسیار زیادی را برای صفحه رویی تامین نماید. این پمپ ها در بسیاری از کشور های تولید کننده تهیه شده و برای نصب بر روی ایرهاکی خانگی عرضه می شود. از مهم ترین کشور ها در بخش تولید پمپ هوای ایرهاکی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پمپ ایرهاکی انگلیسی
 • پمپ ایرهاکی تایوانی
 • پمپ ایرهاکی آمریکایی
 • پمپ ایرهاکی ژاپنی
 • پمپ ایرهاکی آلمانی
 • پمپ ایرهاکی چینی

در نمونه های ایرهاکی های ایرانی می توان از این پمپ ها به سفارش مشتریان استفاده کرد. اما نمونه های پمپ چینی به دلیل ارزان بودن و البته در دسترس بودن از بهترین انتخاب ها برای تولید ایرهاکی ها می باشند. باید به این نکته توجه داشت که ایرهاکی های تولید شده در ایران از قطعاتی بهره می برند که در صورت خرابی های متداول ناشی از نوسانات برق ، به سادگی بتوان آن ها را تهیه و جایگزین کرد.

نمونه پمپ هوا مخصوص ایرهاکی خانگی

بهتر است با حمایت از تولید ایرانی در هنگام خرید از ایرهاکی هایی که تولید ایران هستند خریداری کنیم چرا که ایرهاکی های ایرانی متناسب با افراد ایرانی ساخته شده است همچنین با تکیه به تولیدات کشور تولید کنندگان پر تلاش ما مستقل تر خواهند شد.

چگونه ایرهاکی ارزان بخریم؟

چگونه ایرهاکی ارزان بخریم؟

از سوالاتی که برای بسیاری از مشتریان در بازار ایران وجود دارد، روش خرید یک ایرهاکی ارزان می باشد. میز ایرهاکی با توجه به تنوع در نمونه های موجود خود، توانسته نظر بسیاری از مشتریان را جلب نماید. به همین دلیل قیمت های بسیار متنوع این محصول در بازار ایران رشد چشمگیری داشته است. از خاص ترین ویژگی های این میز ها در کشور ایران، قیمت های ثابت آن ها می باشد. همچنین این محصول نیازی به لوازم جانبی دیگر نداشته و می توان با خرید یک ایرهاکی ارزان، ساعت ها در کنار خانواده از بازی هاکی روی میز لذت برد.

شاید بتوان گفت که بهترین مسیر برای خرید یک ایرهاکی خانگی، ارتباط و خرید مستقیم از تولید کننده این محصول می باشد.

این گفته بر اساس نظر بسیاری از مشتریان در بازار ایران اعلام شده است. بیشتر این خریداران به تناسب قیمت و همچنین تنوع بسیار زیاد محصولات عرضه شده در بازار ایران اشاره کرده اند و از این موضوع رضایت کاملی داشتند.

میز ایرهاکی وارداتی

پس اگر می خواهید ایر هاکی ارزان بخرید حتما خرید ایرهاکی ایرانی را در اولویت خود قرار دهید تا ارزان بودن و با کیفیت بودن را با هم تجربه کنید و این را نیز به یاد داشته باشید که با خرید ایر هاکی ارزان ایرانی از تولید کشورمان حمایت می کنیم و آن ها را به سمتی سوق می دهیم که تشویق شوند و تلاش شان را در تولید نمونه با کیفیت تر این محصول چند برابر کنند.

ارسال ایرهاکی برای مشتریان خانگی یا باشگاه ها چگونه است؟

ارسال ایرهاکی برای مشتریان خانگی یا باشگاه ها چگونه است؟

از دیگر دغدغه های بسیار مهم مشتریان و خریداران ایرهاکی در ایران، موضوع ارسال ایرهاکی خریداری شده است. شرکت سیناراد اسپورت از طریق کارخانه مرکزی تولید ایرهاکی خود در ایران توانسته است به تمامی شهر های ایران ارسال های انبوه و تکی داشته باشد. این کار باعث شده تا مشتریان بتوانند در هر تعدادی که نیاز دارند، از این محصولات تهیه کنند. به همین منظور می توان از خدمات خاص این شرکت در بخش بارگیری و ارسال انواع ایرهاکی استفاده کرد. از خدمات خاص این شرکت در این بخش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ارسال ارزان قیمت
 • استفاده از متخصص ترین و مجرب ترین کادر بارگیری و ارسال
 • بهترین منطقه جغرافیایی در کشور برای ارسال ( مرکز ایران )
 • امکان ارسال در کوتاه ترین زمان ممکن
 • بسته بندی دقیق و منظم اجزاء و قطعات

هرکدام از این موارد باعث می شود تا خریداران بدون دغدغه و نگرانی بتوانند به سادگی نمونه های خاصی از ایرهاکی ها را در بازار ایران تهیه نمایند. در این خصوص می توان با اعتماد کامل و در سریع ترین زمان ممکن، بهترین مدل ایرهاکی را تهیه و مصرف کرد.

ارسال ایرهاکی ارزان قیمت برای مشتریان

شما نیز می توانید با مراجعه به سایت هرگونه سوال دیگری که راجب نحوه ارسال و یا خرید دارید بپرسید.

نصب ایرهاکی در منزل یا باشگاه چگونه است؟

نصب ایرهاکی در منزل یا باشگاه چگونه است؟

زمانی که نگرانی مشتریان برای خرید یک ایرهاکی باکیفیت رفع شد و توانستند بهترین مرکز را برای خرید این محصول پیدا کنند، چگونگی نصب آن ها در زمان تحویل یک مقوله بسیار مهم به شمار می رود. نصب ایرهاکی بسیار راحت و ساده می باشد. اگر خرید ایرهاکی از مرکز تولیدی اصلی انجام شود، نیازی به نگرانی در این زمینه نیست. به سادگی می توان پس از تخلیه ایرهاکی از ماشین های بارگیری و جدا کردن محافظ های بدنه ایرهاکی، با اتصال برق ایرهاکی ها بازی با آن را شروع کرد. در این بین باید به چند نکته اساسی در بخش مصرف ایرهاکی توجه داشت که به صورت کلی به آن ها اشاره میکنیم:

 • استفاده از یک محافظ برق مناسب برای ایرهاکی
 • قرار گیری میز ایرهاکی در مکانی صاف و بدون خرابی در زمین
 • تمیز کردن سطح میز ایرهاکی
 • قرار دادن ایرهاکی در محیطی که نور کافی داشته باشد
 • ضربه نزدن و جلوگیری از هل دادن یا کشیدن ایرهاکی روی زمین
 • تمیز کردن بدنه ایرهاکی و صفحه بازی با یک دستمال نرم خشک و بدون پرز

رعایت این موارد باعث می شود تا بسیاری عمر مفید ایرهاکی خریداری شده چندین برابر شود و مشتریان بتوانند مدت زمان بیشتری از این وسیله استفاده نمایند. همچنین این نکته ها در بخش روش نگهداری انواع ایرهاکی نیز مورد بررسی قرار می گیرد.

نصب و راه اندازی ایرهاکی

نکات گفته شده را می توان برای ایرهاکی های خانگی و انواع ایرهاکی های باشگاهی مد نظر قرار داد. این کار می تواند سلامت وسیله خریداری شده را چندین برابر افزایش دهد. از طرفی خرابی ناشی از عدم رعایت این موارد به صفر خواهد رسید.

همیشه بعد از خرید، چگونگی استفاده و نصب آن وسیله برای افراد مورد سوال است که می توانند با نکاتی که گفته شد آن را نصب کنند و بعد از آن به صورت درست و اصولی از ایرهاکی نگهداری کنند تا ماندگاری آن افزایش پیدا کند.

ایرهاکی را قبل از خرید ببینیم!

ایرهاکی را قبل از خرید ببینیم!

به دلیل تنوع بسیار زیاد و البته جایگیری خاصی که ایرهاکی ها دارند، مشتریان علاقه دارند تا قبل از خرید یک ایرهاکی، هم از قیمت ها مطلع شوند و هم نمونه های تولیدی را از نزدیک ببیند. به همین خاطر هیچ عرضه کننده ای نمی تواند تمامی ایرهاکی های خود را در مکانی نصب کند تا مشتری بتواند آن ها را ببیند. برای رفع این اشکال، شرکت سیناراد اسپورت به عنوان بزرگترین تولید کننده ایرهاکی توانسته است مسیر ساده تری را برای مشتریان خود ارائه کند. در این مسیر می توان از طریق کاتالوگ های میز های ورزشی این شرکت، نمونه های جدید و خاص ایرهاکی را قبل از خرید و سفارش مشاهده کرد. در این کاتالوگ ها موارد زیر درج شده که می تواند امکان خرید را برای مشتریان بهتر از پیش نماید:

 • مدل های متنوع موجود در بازار
 • طرح های کودکانه و بزرگسالان
 • کد های سفارش خرید محصول
 • اطلاعات کلی در بخش محصول
 • معرفی قطعات موجود و طرح های تولیدی
 • جزئیات تولید و عرضه محصول
 • رنگ ها و طرح های سفارشی و خاص

وجود این کاتالوگ در بازار ایران انتخاب را برای مشتریان ساده تر از پیش کرده است. به همین منظور می توان برای دریافت این کاتالوگ به صورت رایگان با مدیران فروش ما ارتباط برقرار کرد و کاتالوگ میز های ورزشی سیناراد اسپورت را تهیه نمود.

sinarad sport cataloge

از این رو تمامی مشتریان می توانند برای خرید راحت تر این محصولات با بزرگترین شرکت تولیدی این محصول در ارتباط باشند.

دیدن ایرهاکی ها قبل از خرید به شما کمک می کند تا انتخاب بهتر متناسب با علایق و نیاز های خود داشته باشید.

آشنایی کامل با ایرهاکی خانگی

آشنایی کامل با ایرهاکی خانگی ایر هاکی آن دسته از ورزش هایی است که افراد می توانند به صورت دونفره یا چهارنفره روی میز آن بازی کنند؛ ایرهاکی های خانگی مناسب کسانی هست که به این بازی هم علاقه زیادی دارند و هم تبحر خاصی در بازی کردن آن دارند.

ایرهاکی خانگی باید به گونه ای طراحی شده باشد که بتوان از آن در فضای خانه استفاده کرد و میز ایر هاکی خانگی شبیه یخ است چرا که گوی باید بتواند با اصطکاک خیلی کم در سطح هموار و صاف سر بخورد و به سمت دروازه حریف برود.

عمده فروشی ایر هاکی خانگی ارزان

عمده فروشی ایر هاکی خانگی ارزان برای خرید ایر هاکی می توانید از عمده فروشی ایر هاکی که به صورت کلی محصولات خود را به فروش می رسانند خریداری کنید تا هم به دلیل اینکه خرید کلی دارید برای تان پر از سود باشد و هم بتوانید نظرات مشتری های دیگر را ببینید و با خیال راحت خریداری کنید.

اشتراک گذاری این مقاله

ارتباط با مدیر فروش:


مهندس علی شعبانی

ارتباط با مدیر فروش:


مهندس علی شعبانی

جستجو در سایت


دسته بندی

آخرین مقالات


برچسب ها


انواع ایرهاکی انواع فوتبال دستی انواع میز بیلیارد انواع میز پینگ پنگ ایرهاکی ارزان بازار فوتبال دستی بهترین فوتبال دستی بهترین میز بیلیارد بهترین میز پینگ پنگ تولید فوتبال دستی تولید میز بیلیارد تولید میز پینگ پنگ تولیدی ایرهاکی تولیدی فوتبال دستی تولیدی میز پینگ پنگ خرید ایرهاکی خرید فوتبال دستی خرید فوتبال دستی ارزان خرید فوتبال دستی تاشو خرید فوتبال دستی حرفه ای خرید میز بیلیارد خرید میز پینگ پنگ خرید میز پینگ پنگ ارزان شرکت فوتبال دستی فروش ایرهاکی فروش فوتبال دستی فروش میز بیلیارد فروش میز پینگ پنگ فروشگاه فوتبال دستی فوتبال دستی ارزان فوتبال دستی ارزان قیمت قیمت ایرهاکی قیمت خرید فوتبال دستی قیمت خرید میز پینگ پنگ قیمت فوتبال دستی قیمت فوتبال دستی ارزان قیمت فوتبال دستی حرفه ای قیمت میز بیلیارد قیمت میز پینگ پنگ قیمت میز پینگ پنگ ارزان قیمت میز پینگ پنگ تاشو لیست قیمت فوتبال دستی میز پینگ پنگ ارزان میز پینگ پنگ ارزان قیمت میز پینگ پنگ باشگاهی

آخرین پروژه ها


قیمت ایرهاکی دست دوم در بازار فروش تهران
فروشگاه فوتبال دستی منیریه با تنوع بالای محصولات و قیمت های ارزان
بزرگترین کارخانه تولیدی فوتبال دستی خانگی کجاست؟
شرکت وارد کننده لوازم ورزشی حرفه ای در ایران
فروش بهترین میز بیلیارد شیشه ای کف سنگ
قیمت خرید میز پوکر بیلیارد از تولید به مصرف به صورت عمده و تک
قیمت فوتبال دستی بزرگ در بازار داخلی
ثبت سفارش میز بیلیارد تاشو درجه یک
ارائه میز پینگ پنگ آپارتمانی با قیمت مناسب
فروش عمده میز بیلیارد مینی

جستجو در سایت


دسته بندی

آخرین مقالات


برچسب ها


انواع ایرهاکی انواع فوتبال دستی انواع میز بیلیارد انواع میز پینگ پنگ ایرهاکی ارزان بازار فوتبال دستی بهترین فوتبال دستی بهترین میز بیلیارد بهترین میز پینگ پنگ تولید فوتبال دستی تولید میز بیلیارد تولید میز پینگ پنگ تولیدی ایرهاکی تولیدی فوتبال دستی تولیدی میز پینگ پنگ خرید ایرهاکی خرید فوتبال دستی خرید فوتبال دستی ارزان خرید فوتبال دستی تاشو خرید فوتبال دستی حرفه ای خرید میز بیلیارد خرید میز پینگ پنگ خرید میز پینگ پنگ ارزان شرکت فوتبال دستی فروش ایرهاکی فروش فوتبال دستی فروش میز بیلیارد فروش میز پینگ پنگ فروشگاه فوتبال دستی فوتبال دستی ارزان فوتبال دستی ارزان قیمت قیمت ایرهاکی قیمت خرید فوتبال دستی قیمت خرید میز پینگ پنگ قیمت فوتبال دستی قیمت فوتبال دستی ارزان قیمت فوتبال دستی حرفه ای قیمت میز بیلیارد قیمت میز پینگ پنگ قیمت میز پینگ پنگ ارزان قیمت میز پینگ پنگ تاشو لیست قیمت فوتبال دستی میز پینگ پنگ ارزان میز پینگ پنگ ارزان قیمت میز پینگ پنگ باشگاهی

آخرین پروژه ها


قیمت ایرهاکی دست دوم در بازار فروش تهران
فروشگاه فوتبال دستی منیریه با تنوع بالای محصولات و قیمت های ارزان
بزرگترین کارخانه تولیدی فوتبال دستی خانگی کجاست؟
شرکت وارد کننده لوازم ورزشی حرفه ای در ایران
فروش بهترین میز بیلیارد شیشه ای کف سنگ
قیمت خرید میز پوکر بیلیارد از تولید به مصرف به صورت عمده و تک
قیمت فوتبال دستی بزرگ در بازار داخلی
ثبت سفارش میز بیلیارد تاشو درجه یک
ارائه میز پینگ پنگ آپارتمانی با قیمت مناسب
فروش عمده میز بیلیارد مینی