شرکت وارد کننده لوازم ورزشی حرفه ای در ایران

آنچه در این مقاله میخوانید...

اعتبار شرکت ها در بازارنقاط قدرت شرکت عرضه کننده وسایل ورزشی در ایرانلوازم ورزشی حرفه ای شامل چه مواردی است؟فروش عمده لوازم ورزشی حرفه ای با قیمت مناسبمشاوره در زمان خرید یک وسیله ورزشیانتخاب و خرید لوازم ورزشی حرفه ای و مبتدی

شرکت لوازم ورزشی ، مرکزی برای واردات و فروش کلی وسایل ورزشی حرفه ای ویژه تمامی مصرف کنندگان می باشد.

اهمیت شناخت یک شرکت لوازم ورزشی معتبر برای فروشگاه ها بسیار بالا بوده و ارزش زیادی خواهد داشت.

به نظر شما چه شرکتی می تواند بهترین انتخاب مشتری و مصرف کننده باشد؟

شرکت های وارد کننده وسایل ورزشی حرفه ای بهترین انتخاب برای یک فروشگاه یا شخص مصرف کننده می باشد.

لاازمه ی اصلی هر ورزشی، لوازم ورزشی حرفه ای است؛ چرا که با کیفیت بالایی که دارند و حرفه ای بودن کار را برای ورزشکار راحت تر می کنند تا با خیال راحت به ورزش بپردازد.که این وظیفه بر دوش شرکت های وارد کننده است.

 

شرکت وارد کننده لوازم ورزشی حرفه ای در ایران

اعتبار شرکت ها در بازار

اعتبار شرکت ها در بازار

مهم ترین موضوعی که برای شرکت ها در بازار ایران وجود دارد، اعتبار آن ها و تخصص بالای مشاورین برای راهنمایی مشتریان می باشد. همچنین شرایط کاری یک شرکت وارد کننده وسایل ورزشی در ایران می تواند یکی دیگر از عوامل مهم در همکاری با مشتریان محسوب شود. به همین دلیل باید از برند های بزرگ بازار ایران که دسترسی خارجی گسترده ای دارند نیز بهره برد.

در کنار شهرت شرکت ها می توان به این نکته اشاره کرد که کیفیت کار نیز بسیار مهم می باشد.

به عقیده بسیاری از کارشناسان در این خصوص یک شرکت باید موارد زیر را به عنوان قدرت در بازار ایران داشته باشد:

 1. داشتن نامی آشنا و معتبر در بین مردم
 2. تولید و یا واردات تجهیزات با کیفیت
 3. داشتن تنوع قیمتی برای همه ی سلیقه ها
 4. روش های خرید متنوع اعم از حضوری و اینترنتی
 5. امکان فروش نقد و اقساط

نقاط قدرت شرکت عرضه کننده وسایل ورزشی در ایران

 1. دسترسی در بازار وسایل ورزشی سراسر کشور
 2. امکان ارائه نمایندگی های خرید و فروش وسایل ورزشی
 3. شناخت بهترین تجهیزات ورزشی روز جهان
 4. امکان ارائه خدمات به صورت شرایطی برای مشتریان
 5. معرفی تجهیزات ورزشی باکیفیت ایرانی برای مشتریان

در این راستا سایت ایرانی ورزش توانسته است به عنوان یکی از بزرگترین برند های فروش وسایل ورزشی در بازار ایران، خدمات بسیار خوبی را برای مشتریان و مصرف کنندگان به همراه داشته باشد.

از طریق این سایت می توان به بازار خرید و فروش جزئی و عمده وسایل ورزشی حرفه ای در کشور دسترسی کاملی داشت.

می توان به طور کلی گفت؛در وهله ی اول ورود اجناس با کیفیت و حرفه ای ، خود یکی از نقاط قوت و قدرت این شرکت ها در بازار است.با ورود تجهیزات حرفه ای به خریدار قدرت انتخاب و مقایسه ی بیشتری داده می شود تا راحت تر خرید خود را انجام دهد و با وسایلی در سطح جهانی آشنا شود.

لوازم ورزشی حرفه ای شامل چه مواردی است؟

لوازم ورزشی حرفه ای شامل چه مواردی است؟ منظور از وسایل ورزشی حرفە ای لوازمی است کە ورزشکاران حرفە ای مورد استفادە قرار می دهند. خرید لوازم ورزشی حرفه ای و با کیفیت در عین حال کە کار ساده ای است از طرفی چالش برانگیز است چرا کە برند های بسیار زیادی در این زمینە فعالیت می کنند و کیفیت و کارایی هر کدام متفاوت است بنابراین این امر کمی انتخاب را سخت می نماید.علاوه بر برند های خارجی،برخی تولیدات داخل نیز با کیعیت بالایی تولید می شوند.

معمولا همه ی رشته های ورزشی وسایل مخصوص خود را دارند و ورزشکار باید باتوجه با نیاز آن ورزش،لباس و لوازم مربوط را تهیه کند.برای مثال لوازم ورزشی حرفه ای مورد نیاز رشتە بدنسازی شامل موارد زیر است :

 • مچ‌ بند بدنسازی
 • دمبل بدنسازی ۶ضلعی، ۷کیلوگرمی، دوعدد
 • دمبل بدنسازی ۶ضلعی، ۱۰ کیلویی، دوعدد
 • کمربند بدنسازی
 • دستکش بدنسازی
 • زانوبند بدنسازی
 • فنر تقویت مچ

فروش عمده لوازم ورزشی حرفه ای با قیمت مناسب

فروش عمده لوازم ورزشی حرفه ای با قیمت مناسب مراکز و فروشگاە های بسیاری در سراسر کشور در زمینە فروش لوازم ورزشی فعالیت دارند این مراکز انواع محصولات ورزشی با کیفیت مانند: انواع کتلت.نی ها، انواع دستکش ها، انواع توپ ها، انواع کتونی ها، انواع راکت و وسایل ورزشی باشگاهی مربوط به ورزش های مختلف را عرضه می کنند.شما می توانید برای خرید بهتر و با کیفیت تر به عمده فروشی ها مراجعه کنید که علاوه بر این مزیت ها، قیمت مقرون بە صرفه ای برای شما دارد که در هزینه ها صرفه جویی می شود که به نفع خریدار می‌باشد.

همچنین میتوانید در اکثر فروشگاه های اینترنتی معتبر سفارش خود را ثبت کنید و در اسرع وقت وبا قیمت مناسب کالای ورزشی خود را تحویل بگیرید. قیمت لوازم ورزشی عمده و جزئی متفاوت است و مسلما قیمت عمده آن بسیار پایین تر خواهد بود. لازم بە ذکر است کە با توجه به برند و کیفیت لوازم ورزشی قیمت ها متفاوت است.

مشاوره در زمان خرید یک وسیله ورزشی

مشاوره در زمان خرید یک وسیله ورزشی

مشاوره می تواند یکی از مهم ترین مواردی باشه که بسیاری از مشتریان در زما نخرید یک محصول به آن نیاز پیدا می کنند. در زمان خرید بهترین مدل های وسلیه های ورزشی و همچنین لوازم ورزشی، مشاوره می تواند به شما این امکان را بدهد که بهترین مدل های موجود در دسترس شما قرار بگیرد. در این بین شرکت تولیدی بازرگانی سیناراد، با مشاوره های تخصصی در بخش عرضه بهترین مدل های میز های ورزشی توانسته است بهترین نتیجه های موجود را برای مشتریان به همراه داشته باشد. در این حوزه شرکت سیناراد اسپرت مدل های خاصی از بهترین نمونه های فوتبال دستی، میز پینگ پنگ، میز بیلیارد، ایرهاکی و میز شطرنج را برای مشتریان ارائه کرده است. این شرکت تولیدی بازرگانی توانسته است طرح های جدید را به همراه بهترین کیفیت روز برای مشتریان به همراه داشته باشد. در این زمان می توان از مشاوره های تخصصی این شرکت تولیدی استفاده کرد و بهترین طرح های موجود را به راحتی تهیه و خریداری نمود. تنوع مدل های میز های تولید شده در این شرکت تولیدی باعث شده تا تمامی خریداران با هر سن و سلیقه ای بتوانند از این محصول بهره مند شوند. در این بین می توان تنوع گسترده ای را با خدمات مشاوره ای تخصصی مشاهده کرد. با ما همراه شوید. می توانید میز پینگ پنگ خانگی چرخ دار را از تولید کننده این محصول خریداری کنید.

انتخاب و خرید لوازم ورزشی حرفه ای و مبتدی

انتخاب و خرید لوازم ورزشی حرفه ای و مبتدی

حرفه ای بودن و مبتدی بودن در برخی از خریدها اهمیت بسیار زیادی دارد. زمانی که شما برای خرید یک وسیله ورزشی به سمت بازار حرکت می‌کنید، در بخش مشاوره و خرید این محصول از شما این سوال پرسیده می‌شود که برای خرید این کالا در چه سطح مهارتی مصرفی از آن قرار دارید. یا بر اساس سن مصرف‌کننده نیاز مشتری چه محصولی می‌باشد. دسته‌بندی یک کالا بر اساس سطح مهارت می‌تواند به بخش‌های زیر تقسیم‌بندی شود:

 • حرفه‌ای
 • نیمه حرفه‌ای
 • مبتدی
 • تازه‌کار

این دسته‌بندی می‌تواند اعدادی بین ۱۰۰ تا ۰ را مطرح کند. در این خصوص در انتخاب بهترین مدل‌های موجود از انواع میزهای ورزشی نیز می‌توان مهارت‌ها را در نظر داشت. شرکت تولیدی بازرگانی سیناراد با تولید بهترین مدل‌های موجود از انواع میزهای ورزشی برای پاسخگویی به هر سن و مهارتی توانسته است بهترین بازدهی را برای تمامی مشتریان به همراه داشته باشد. در انتخاب یک میز ورزشی با توجه به مهارت مصرف‌کننده، می‌توان خریدهای جذابی را انتظار داشت. با ما همراه شوید و بهترین مدل‌های موجود از انواع میزهای ورزشی را با بهترین قیمت‌های روز این محصولات در اختیار داشته باشید. فروش مستقیم فوتبال دستی ایستاده در بازارهای روز ایران بهترین شرایط را برای خریداران فراهم آورده است.

گروه تولیدی لوازم ورزشی سیناراد اسپورت با تولید و عرضه انواع میز بیلیارد، فوتبال دستی، پینگ پنگ، ایرهاکی و انواع محصولات ورزشی دیگر، هم‌اکنون بزرگ‌ترین مرکز تولید و فروش میزهای ورزشی در ایران می‌باشد. این گروه تولیدی در حال حاضر از طریق صفحه کارخانه جديدترين ميز بيليارد اقساطي، در وبسایت خود، اقدام به فروش این محصول پرطرفدار به صورت اقساطی و با قیمتی مقرون به صرفه نموده است. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم، چنانچه قصد خرید این میزهای جذاب را  دارید، حتماً به این صفحه از وبسایت ما مراجعه نمائید.

 

مهندس علی شعبانی

به منظور تماس با مدیر فروش و برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و از طریق شماره های درج شده در صفحه با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

تماس با ما

برای خرید و فروش این محصول و یا ارتباط با بخش مشاوره فروش ما از مسیر های زیر استفاده کنید:

مدیر فروش: مهندس علی شعبانی

مسیر های ارتباطی:

phone icon شماره تماس با مدیر فروش: 09120035849

 

telephone icon شماره ثابت: 02128423890 ( داخلی 1 )

 

whatsApp icon ارتباط از طریق واتساپ کلیک کنید

 

email icon ارسال ایمیل: sinaradsport@gmail.com

 

fax icon فکس:  02128423890 ( داخلی 7 )

 

telegram icon کانال تلگرام: sinaradsport@

 

telegram icon تلگرام مدیر فروش: sinaradsport1@

 

instagram icon اینستاگرام: sinaradsport

 

twitter icon توئیتر: sinaradsport

 

aparat icon آپارات: sinaradsport

 

address icon آدرس کارخانه 1 : کرج – جاده قزلحصار – شماره 107

address icon آدرس کارخانه 2 : اصفهان – ناحیه صنعتی نجف آباد – شماره 57

address icon آدرس دفتر: تهران- کامرانیه جنوبی – کوچه پرستو

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید