درباره سایت ایرانی ورزش

سایت ایرانی ورزش ؛ یک برند ایرانی در عرصه لوازم ورزشی است که هم اکنون با نام تجاری «سیناراد اسپورت» در ایران شناخته می شود. ایرانی ورزش تنها برند وسایل ورزشی ایرانی و خارجی است که توانسته در عرصه رقابت با برندهای معتبر دنیا در بازار وسایل ورزشی به رقابت پرداخته و گام به گام با آنها قدم بردارد و در بیشتر موارد نیز پیش تر از آنها باشد.


برند ایرانی ورزش با بیش از 50 نمایندگی فعال در سراسر کشور، فعالانه محصولات سیناراد اسپورت را به علاقه مندان عرضه می‎دارد. بیش از 420 نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم در این شرکت مشغول فعالیت هستند.

ایرانی ورزش توسط یک شرکت تولیدی بازرگانی بزرگ بنام سیناراد که دفتر بازرگانی آن در شهر های تهران، مشهد اصفهان شیراز و کرج است تاسیس شده است. شرکت بازرگانی این سایت را بر اساس تولید و تهیه بهترین تجهیزات ورزشی پایه گذاری کرد.

در سراسر کشور ایران و مسابقات گسترده ورزشی در کشور تهیه بهترین تجهیزات برای افراد و تیم ها و مکان های ورزشی در اختیار این شرکت بوده‌ است.
سیناراد اسپورت با دیدگاه عرضه باکیفیت ترین نمونه های وسایل ورزشی در بازار کشور نگاه خود را به معتبر ترین برند های موجود در بازار کشور و بازار های بین المللی معطوف کرده و بهترین خدمات را برای مشتریان ارائه می نماید.

اهداف این برند الهام بخش تمام ورزشکارانی است که مبتکرانه به دنبال توسعه استعدادهای بالقوه خود در ورزش ایران و جهان هستند.

ایرانی ورزش با شعار ( ایرانی ورزش، همراه ایرانی ها برای ورزش برای سلامتی ) آماده است تا در سراسر کشور ایران علاوه بر فروش بهترین تجهیزات ورزشی، مشاوره های مورد نیاز را برای برنامه های ورزشی و رژیم های غذایی ارائه نماید.

تمامی مشتریان می توانند به همراه این شرکت بازرگانی در بزرگترین بازار های روز کشور بهترین نمونه های موجود از وسایل ورزشی را با قیمت های مناسب در اختیار داشته باشند و بهترین بازدهی را مشاهده نمایند.

تمامی مشتریان این مجموعه ورزشی در ایران می توانند به سادگی از طریق بخش ارتباط با ما همراه ما باشند و سوالات و نقطه نظرات خود را با این مجموعه ورزشی در ایران در میان بگذارند.

با ما تماس بگیرید