بزرگترین مرکز فروش فوتبال دستی در گرگان

آنچه در این مقاله میخوانید...

قیمت فوتبال دستی خیلی ارزانقیمت فوتبال دستی ضد آب
قیمت روز فوتبال دستی ایستاده باشگاهی

بزرگترین مرکز فروش فوتبال دستی در گرگان با ارائه متنوع ترین نمونه های این محصولات بازدهی بسیار زیادی را برای خرید عمده و جزئی این محصولات به صورت مستقیم از کارخانه ایجاد کرده است. در این خصوص می توان از بزرگترین شرکت تولیدی انواع فوتبال دستی در تهران بهترین مدل های موجود را با قیمت های مناسب تهیه کرد.

قیمت فوتبال دستی خیلی ارزان

قیمت فوتبال دستی خیلی ارزان

بازار فروش فوتبال دستی در گرگان یکی از بازار های حساس و خاص می باشد. در این بازار می توان نمونه های بسیار خوبی از مرغوب ترین مدل های فوتبال دستی را مشاهده کرد. مدل هایی که بازدهی بسیار زیادی در بخش تولید و عرضه به همراه دارند. اما در بخش تولید همیشه باید به نکته قیمت گذاری نیز توجه کرد. قیمت گذاری انواع فوتبال دستی در بازار های تولید بهترین مدل فوتبال دستی در ایران اهمیت بسیار زیادی دارد. در این خصوص هزینه هایی که در قیمت گذاری این محصولات تاثیر بسیار زیادی دارند را می توان بررسی کرد:

 • هزینه های مواد اولیه
 • هزینه های حمل و نقل مواد اولیه
 • هزینه های برش و پرداخت
 • هزینه های تولید
 • هزینه های کارگر
 • هزینه های بازاریابی و فروش

این موارد در کنار یکدیگر باعث شده تا بهترین نمونه های فوتبال دستی در بازار ایران با قیمت های بسیار ویژه ای در اختیار مشتریان و خریداران قرار بگیرد. در این خصوص می توان از بزرگترین شرکت تولید کننده انواع فوتبال دستی در سراسر ایران مدل های ویژه ای از این محصولات را خریداری کرد. در این خصوص باید به نکته های خاص برای فوتبال دستی های تولید شده و عرضه شده به بازار گرگان نیز اشاره کرد.

قیمت فوتبال دستی ضد آب

قیمت فوتبال دستی ضد آب

هر شهری در ایران اطلاعات خاص خود را در تولید و خرید و فروش محصولات مختلف دارد. بهترین نمونه های فوتبال دستی در شهر گرگان با توجه به وجود رطوبت بسیار زیاد به سادگی خراب می شوند. پس فوتبال دستی های تولید و عرضه شده در بازار گرگان باید خصوصیت های زیر را داشته باشد:

 • مقاوم در برابر رطوبت
 • کفی شیشه ای ضد زنگ و نشکن
 • چرخ های نشکن و درجه یک ضد زنگ
 • بدنه ضد زنگ درجه یک
 • میله های ضد زنگ
 • آدمک های مقاوم و ضد زنگ
 • بوش و بلبرینگ های درجه یک

این موارد در رطوبت های بسیار زیاد دچار مشکل نشده و به سادگی می توان بعد از بازی ، فوتبال دستی را در فضا های آزاد رها کرد. همین موضوع باعث شده تا بزرگترین بازار خرید و فروش انواع فوتبال دستی در شهر گرگان تنها در اختیار تولیدی سیناراد اسپورت باشد که توانسته است انواع فوتبال دستی ضد زنگ را برای خریداران و مصرف کنندگان تولید و عرضه نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید از خدمات این شرکت به سادگی استفاده کنید.

مهندس علی شعبانی

به منظور تماس با مدیر فروش و برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و از طریق شماره های درج شده در صفحه با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

تماس با ما

راه های ارتباطی با مدیر فروش:
مهندس علی شعبانی
mobile iconشماره موبایل: 09120035849
telephone iconشماره ثابت: 02128423890 ( داخلی 1 )
fax iconفکس:
telegram iconکانال تلگرام: sinaradsport@
telegram iconتلگرام مدیر فروش: sinaradsport1@
whatsapp iconواتس اپ: 09120035849
instagram iconاینستاگرام: sinaradsport
twitter iconتوئیتر: sinaradsport
aparat iconآپارات: sinaradsport
email iconپست الکترونیکی: sinaradsport@gmail.com
address iconآدرس کارخانه: کرج – جاده قزلحصار – شماره 107
address iconآدرس دفتر: تهران- کامرانیه جنوبی – کوچه پرستو
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید