قیمت ایرهاکی خانگی ارزان در بازار خرید

آنچه در این مقاله میخوانید...

انواع ایرهاکی درجه یکقیمت خرید ایرهاکی خانگیسفارش خرید ایرهاکی درجه یکتولید ایرهاکی مربوط به کدام کشور است؟چگونه ایرهاکی ارزان بخریم؟ارسال ایرهاکی برای مشتریان خانگی یا باشگاه ها چگونه است؟نصب ایرهاکی در منزل یا باشگاه چگونه است؟ایرهاکی را قبل از خرید ببینیم!
ایرهاکی خانگی ارزان

ایرهاکی خانگی ارزان را می توان با قیمت های بسیار مناسبی از بزرگترین تولید کننده این محصول در ایران خریداری کرد. این کار می تواند به سادگی بهترین بازدهی را در بخش عرضه و خرید و فروش این محصول به همراه داشت. بزرگترین شرکت تولید و عرضه انواع ایرهاکی در ایران نمونه های خوبی را برای مشتریان ارائه خواهد کرد.

انواع ایرهاکی درجه یک

انواع ایرهاکی درجه یک را در ایران می توان با نام ها و نمونه های بسیار متفاوتی تهیه کرد. این محصول یکی از بهترین نمونه های میز بازی و ورزش می باشد. ایرهاکی ها یکی از بهترین لحظات را برای مشتریان به همراه خواهد داشت. بازی تا چندین ساعت روی این صفحه زیبا باعث می شود تا دقیقه های بسیار خوبی برای تمامی مشتریان و مصرف کنندگان وجود داشته باشد. از نمونه های ایرهاکی درجه یک عرضه شده در بازار ایران می توان به نمونه های زیر اشاره کرد:

 • ایرهاکی مسابقاتی
 • ایرهاکی خانگی
 • ایرهاکی باشگاهی
 • ایرهاکی پارکی
 • ایرهاکی ورزشگاهی
 • ایرهاکی حرفه ای

این نمونه از ایرهاکی ها در بازار ایران با قیمت های بسیار ویژه ای عرضه شده و توانسته است بهترین بازدهی را برای مشتریان به همراه داشته باشد. از این رو می توان دسترسی خوبی به این محصول با ارزش در کشور ایران داشت.

ایرهاکی خانگی ارزان

قیمت خرید ایرهاکی خانگی

قیمت ایرهاکی خانگی در بازار ایران به وجود بهترین قطعات و و وسایل بازی مربوط می باشد. این کار باعث می شود تا تمامی مشتریان بتوانند به سادگی نمونه های خوبی از این محصولات را در اختیار داشته باشند. از نمونه وسایلی که در بخش خرید و فروش این میز ها اهمیت بسیار زیادی دارند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • صفحه بازی
 • پایه ها
 • توپ بازی
 • پمپ هوا
 • بدنه میز
 • دستگیره ها
 • قدرت موتور ها

تمامی این موارد می تواند در انتخاب و قیمت گذاری بهترین نمونه های موجود از انواع ایرهاکی تاثیر بالایی داشته باشد. از طرفی نمونه های خاصی از این محصولات در کشور ایران در حال تولید و عرضه می باشد.

ایرهاکی خانگی ارزان

سفارش خرید ایرهاکی درجه یک

ایرهاکی خانگی ارزان را می توان از بزرگترین مرکز تولید و عرضه عمده انواع ایرهاکی در ایران تهیه کرد. این کار باعث می شود تا ارزان ترین محصولات با قیمت های ویژه ای در اختیار مشتریان باشد. از این رو بزرگترین مرکز تولید و طراحی انواع ایرهاکی های درجه یک در ایران نمونه های بسیار خوبی از این محصولات را برای مصرف کنندگان ارائه خواهد کرد. برای این منظور کافی است با این شرکت تولیدی در ارتباط باشید.

ایرهاکی خانگی ارزان

تولید ایرهاکی مربوط به کدام کشور است؟

ایرهاکی ها از نمونه محصولاتی هستند که بیشتر می توان آن ها را در شهربازی ها و یا فضا های تفریحی کودکان مشاهده کرد. این وسیله بازی به دلیل جذابیت بسیار زیادی که دارد، در مدت زمان بسیار کوتاهی، طرفداران زیادی را پیدا کرده است. اما جالب است بدانید که این محصول به دلیل وجود قطعات بسیار خاص خود، قیمت های ویژه ای نیز دارد. همانطور که از اسم ایرهاکی ها مشخص است، این وسیله بازی نیاز به پمپ های مخصوص دارد که بتواند هوای بسیار زیادی را برای صفحه رویی تامین نماید. این پمپ ها در بسیاری از کشور های تولید کننده تهیه شده و برای نصب بر روی ایرهاکی خانگی عرضه می شود. از مهم ترین کشور ها در بخش تولید پمپ هوای ایرهاکی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پمپ ایرهاکی انگلیسی
 • پمپ ایرهاکی تایوانی
 • پمپ ایرهاکی آمریکایی
 • پمپ ایرهاکی ژاپنی
 • پمپ ایرهاکی آلمانی
 • پمپ ایرهاکی چینی

در نمونه های ایرهاکی های ایرانی می توان از این پمپ ها به سفارش مشتریان استفاده کرد. اما نمونه های پمپ چینی به دلیل ارزان بودن و البته در دسترس بودن از بهترین انتخاب ها برای تولید ایرهاکی ها می باشند. باید به این نکته توجه داشت که ایرهاکی های تولید شده در ایران از قطعاتی بهره می برند که در صورت خرابی های متداول ناشی از نوسانات برق ، به سادگی بتوان آن ها را تهیه و جایگزین کرد.

پمپ ایرهاکی خانگی
نمونه پمپ هوا مخصوص ایرهاکی خانگی

چگونه ایرهاکی ارزان بخریم؟

از سوالاتی که برای بسیاری از مشتریان در بازار ایران وجود دارد، روش خرید یک ایرهاکی ارزان می باشد. میز ایرهاکی با توجه به تنوع در نمونه های موجود خود، توانسته نظر بسیاری از مشتریان را جلب نماید. به همین دلیل قیمت های بسیار متنوع این محصول در بازار ایران رشد چشمگیری داشته است. از خاص ترین ویژگی های این میز ها در کشور ایران، قیمت های ثابت آن ها می باشد. همچنین این محصول نیازی به لوازم جانبی دیگر نداشته و می توان با خرید یک ایرهاکی ارزان، ساعت ها در کنار خانواده از بازی هاکی روی میز لذت برد.

شاید بتوان گفت که بهترین مسیر برای خرید یک ایرهاکی خانگی، ارتباط و خرید مستقیم از تولید کننده این محصول می باشد.

این گفته بر اساس نظر بسیاری از مشتریان در بازار ایران اعلام شده است. بیشتر این خریداران به تناسب قیمت و همچنین تنوع بسیار زیاد محصولات عرضه شده در بازار ایران اشاره کرده اند و از این موضوع رضایت کاملی داشتند.
ایرهاکی ارزان قیمت
میز ایرهاکی وارداتی

ارسال ایرهاکی برای مشتریان خانگی یا باشگاه ها چگونه است؟

از دیگر دغدغه های بسیار مهم مشتریان و خریداران ایرهاکی در ایران، موضوع ارسال ایرهاکی خریداری شده است. شرکت سیناراد اسپورت از طریق کارخانه مرکزی تولید ایرهاکی خود در ایران توانسته است به تمامی شهر های ایران ارسال های انبوه و تکی داشته باشد. این کار باعث شده تا مشتریان بتوانند در هر تعدادی که نیاز دارند، از این محصولات تهیه کنند. به همین منظور می توان از خدمات خاص این شرکت در بخش بارگیری و ارسال انواع ایرهاکی استفاده کرد. از خدمات خاص این شرکت در این بخش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ارسال ارزان قیمت
 • استفاده از متخصص ترین و مجرب ترین کادر بارگیری و ارسال
 • بهترین منطقه جغرافیایی در کشور برای ارسال ( مرکز ایران )
 • امکان ارسال در کوتاه ترین زمان ممکن
 • بسته بندی دقیق و منظم اجزاء و قطعات

هرکدام از این موارد باعث می شود تا خریداران بدون دغدغه و نگرانی بتوانند به سادگی نمونه های خاصی از ایرهاکی ها را در بازار ایران تهیه نمایند. در این خصوص می توان با اعتماد کامل و در سریع ترین زمان ممکن، بهترین مدل ایرهاکی را تهیه و مصرف کرد.

ارسال ایرهاکی اقتصادی
ارسال ایرهاکی ارزان قیمت برای مشتریان

نصب ایرهاکی در منزل یا باشگاه چگونه است؟

زمانی که نگرانی مشتریان برای خرید یک ایرهاکی باکیفیت رفع شد و توانستند بهترین مرکز را برای خرید این محصول پیدا کنند، چگونگی نصب آن ها در زمان تحویل یک مقوله بسیار مهم به شمار می رود. نصب ایرهاکی بسیار راحت و ساده می باشد. اگر خرید ایرهاکی از مرکز تولیدی اصلی انجام شود، نیازی به نگرانی در این زمینه نیست. به سادگی می توان پس از تخلیه ایرهاکی از ماشین های بارگیری و جدا کردن محافظ های بدنه ایرهاکی، با اتصال برق ایرهاکی ها بازی با آن را شروع کرد. در این بین باید به چند نکته اساسی در بخش مصرف ایرهاکی توجه داشت که به صورت کلی به آن ها اشاره میکنیم:

 • استفاده از یک محافظ برق مناسب برای ایرهاکی
 • قرار گیری میز ایرهاکی در مکانی صاف و بدون خرابی در زمین
 • تمیز کردن سطح میز ایرهاکی
 • قرار دادن ایرهاکی در محیطی که نور کافی داشته باشد
 • ضربه نزدن و جلوگیری از هل دادن یا کشیدن ایرهاکی روی زمین
 • تمیز کردن بدنه ایرهاکی و صفحه بازی با یک دستمال نرم خشک و بدون پرز

رعایت این موارد باعث می شود تا بسیاری عمر مفید ایرهاکی خریداری شده چندین برابر شود و مشتریان بتوانند مدت زمان بیشتری از این وسیله استفاده نمایند. همچنین این نکته ها در بخش روش نگهداری انواع ایرهاکی نیز مورد بررسی قرار می گیرد.

نصب و راه اندازی ایرهاکی خانگی
نصب و راه اندازی ایرهاکی

نکات گفته شده را می توان برای ایرهاکی های خانگی و انواع ایرهاکی های باشگاهی مد نظر قرار داد. این کار می تواند سلامت وسیله خریداری شده را چندین برابر افزایش دهد. از طرفی خرابی ناشی از عدم رعایت این موارد به صفر خواهد رسید.

ایرهاکی را قبل از خرید ببینیم!

به دلیل تنوع بسیار زیاد و البته جایگیری خاصی که ایرهاکی ها دارند، مشتریان علاقه دارند تا قبل از خرید یک ایرهاکی، هم از قیمت ها مطلع شوند و هم نمونه های تولیدی را از نزدیک ببیند. به همین خاطر هیچ عرضه کننده ای نمی تواند تمامی ایرهاکی های خود را در مکانی نصب کند تا مشتری بتواند آن ها را ببیند. برای رفع این اشکال، شرکت سیناراد اسپورت به عنوان بزرگترین تولید کننده ایرهاکی توانسته است مسیر ساده تری را برای مشتریان خود ارائه کند. در این مسیر می توان از طریق کاتالوگ های میز های ورزشی این شرکت، نمونه های جدید و خاص ایرهاکی را قبل از خرید و سفارش مشاهده کرد. در این کاتالوگ ها موارد زیر درج شده که می تواند امکان خرید را برای مشتریان بهتر از پیش نماید:

 • مدل های متنوع موجود در بازار
 • طرح های کودکانه و بزرگسالان
 • کد های سفارش خرید محصول
 • اطلاعات کلی در بخش محصول
 • معرفی قطعات موجود و طرح های تولیدی
 • جزئیات تولید و عرضه محصول
 • رنگ ها و طرح های سفارشی و خاص

وجود این کاتالوگ در بازار ایران انتخاب را برای مشتریان ساده تر از پیش کرده است. به همین منظور می توان برای دریافت این کاتالوگ به صورت رایگان با مدیران فروش ما ارتباط برقرار کرد و کاتالوگ میز های ورزشی سیناراد اسپورت را تهیه نمود.

sinarad sport cataloge
sinarad sport cataloge

از این رو تمامی مشتریان می توانند برای خرید راحت تر این محصولات با بزرگترین شرکت تولیدی این محصول در ارتباط باشند.

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
مهندس علی شعبانی

به منظور تماس با مدیر فروش و برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و از طریق شماره های درج شده در صفحه با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

تماس با ما

راه های ارتباطی با مدیر فروش:
مهندس علی شعبانی
mobile iconشماره موبایل: 09120035849
telephone iconشماره ثابت: 02128423890 ( داخلی 1 )
fax iconفکس:
telegram iconکانال تلگرام: sinaradsport@
telegram iconتلگرام مدیر فروش: sinaradsport1@
whatsapp iconواتس اپ: 09120035849
instagram iconاینستاگرام: sinaradsport
twitter iconتوئیتر: sinaradsport
aparat iconآپارات: sinaradsport
email iconپست الکترونیکی: sinaradsport@gmail.com
address iconآدرس کارخانه: کرج – جاده قزلحصار – شماره 107
address iconآدرس دفتر: تهران- کامرانیه جنوبی – کوچه پرستو
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید